Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Kovalchuk
Added 14 Jul 2024

Kovalchuk

@kovalchuk_t
Number of subscribers: 6 593
Photos: 621
Videos: 168
Links: 1,900
Description:
Ковальчук пише про життя, моду і технології. Реклама і співробітництво: @tskovalchuk

👥 Number of subscribers

6 593
Average/Day:: +1
Average/Week:: -16
Average/Month:: -46

👁️ Average views per message

1 386
Average/Day:: 1,500
Average/Week:: 1,448
ERR: 21.02%

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 1
Week average: 0.4
Average per day: 0.2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,420 25-10-17 10:30
Лимон: mono чи неmono?Mono запустив активацію з лимонами, а я, замість лимонів, зібрала кілька думок про те, як це виглядає з точки зору стратегії, ризиків і потенціалу. Летс ґо😈Pros стратегії Mono і що тут smart Traffic boost & Full-funnel engagement в одному інтерфейсі Гейміфікація всередині банківської апки that’s new. Я щиро захоплююся сміливості Mono, які змусили юзерів не тільки переглядати баланс і здійснювати щоденні фін операції, а створили внутрішнє ігрове поле. Найкращі активації перетворюють passive users на active users і це можливість трансформувати funny активацію у бізнес екшн. Якщо 10 % людей почнуть клікати в маркет/категорії під час полювання на 🍋 — це win. Тут плавно переходимо до другого пункту: Промо Mono MarketMono вже довго намагається пушити свій маркет, сумнівно успішно, але спроби вперті. Про що мова, коли вони винесли його в окрему кнопку в UI. Активація з лимонами — це ще одна можливість завести користувачів у маркет, дати стимул дослідити його, натиснути, щось купити чи подивитися категорії [даних не маю, але з десяток постів про замовлення на маркеті в погоні за 🍋 думаю бачили всі]. Naturally це провокує cross-sell і конверсії в маркеті. UPD: щоб знайти 51 лимон таки треба зробити покупку від 1000 до 3000 грн в mono маркеті🙃Attention + UGC потенціалСама простота та ідея активації це класний attention grab. Той самий органічний UGC, обговорення, тредзи — це бренд-активи, які не треба купувати. Attention = social proof = free reach.Data collection & segmentation Кожен юзер, який шукає 🍋 у маркеті чи історії транзакцій, фактично проходить UX-тест. Mono отримує реальні дані про навігацію, час у розділах, конверсії, touchpoints. Це все класно доповнює аналітику продукту з мінімальним friction.😐Тепер очевидні про*оби та ризики, які варто зафіксуватиScalability & backend stress«Це канешно аху*нно, коли ви запускаєте квести по пошукам 🍋 і всяке таке, але користувачам в першу чергу потрібен працюючий банк. Якщо ви знаєте, що буде великий наплив — підготуйтесь блять до цього» краще і не скажеш. Бекенд банкінгу виявився слабшим ніж вони того очікували, і в результаті такого навантаженням всі core-фічі впали. + тут ще включається перцепція “pain vs gain” — я мушу шукати 🍋 щоб мати шанс на приз, це friction, кумулятивні buts — інтерфейс глючить, очікування > реального, а це зменшує retention.КонтекстУ день, коли усе інфополе обговорює, що через Mono шахраї вивели мільйони з ФОП-рахунків — у застосунку починається святкова гра з лимонами. Такі штуки працюють, коли бренд у своїй стабільній ері — а не в момент, коли довіра під тиском. Opportunity costБудь-яка креативна активація — це ресурс.І якщо ресурс команди йде на гейміфікацію, а не на стабільність, UI/UX чи security (!) — це creative stab in the foot.Окей, вони підняли охоплення, але стабільно, у всякому випадку для мене, продовжують програвати у відчутті «це банк, якому я довіряю».👩‍❤️‍👨 Мій POV Я вважаю, що Mono вже має достатній капітал довіри й інфраструктуру, щоб пробувати проводити такі активації, але obviously поки не достатньо обережності, щоб утримати баланс між “граємося” і “залишаємося працюючим банком”. Гейміфікація — класний інструмент, коли вона інтегрована в стратегію бренду, а не просто механіка заради шуму. Mono завжди був сильний у storytelling і хайпі, але таке відчуття, що трохи вже ту мач, ні? Вони побудували довіру та лояльність, але таке враження, що забули продовжити з ними працювати та утримувати.• Marketing Edition — авторський блог про маркетинг, бренди та сенси.
👁 1,300 25-09-27 16:13
Побудувати власну Антарктиду. на днях жартома сказав, що Антартида це Еверест для міленіалів. але як і в кожному жарті тут велика частина не жартуза своє життя бачив багато активацій від брендів, але ця, мабуть наймаштабніше на якій колись був iqos реально видали якийсь надмаштаб: побудували ніс криголаму, зробили ковзанку, зконструювали бар в якому постійна температура -5 градусів, встановити купу зон з фотобудками і все це логічно довершують класний вибір food-партнерів. по деталях:- ковзанка безкоштовна, буде працювати по електроній черзі- в найхолодніший бар ви прямо вдягаєте одяг полярників (!), а ще там можна зіграти у антарктичний гольф- моя найулюбленіша фототочка з банкоматом, це прям топ ідея!- рекомендую взяти онігірі з тунцем в фудточці на катку і сомерсбрьод з оселдцем в Броєні.Антарктиду ви можете знайти в кіностудії Довженка, але потрібна попередня реєстрація ось тут: клікпрацює з 27 вересня по 5 жовтня(із важливого, це простір виключно 18+)upd. мені тут підказали в коментарях, що підрядником виступили DTF-agency і це вау!• KOVALCHUK — особистий блог про життя, моду і технології
👁 1,010 25-09-22 10:48
Здаю вам свій улюблений магазин, де я купляю мій lovemark-бренд кросівок. (і там зараз просто їб*йші знижки)Мене часто питають: "блін, що це в тебе за такі кльові кросівки?"."Li-Ning", — відповідаю я.Як правило після цього бачу здивування і всі ознаки того, що назву бренду чують вперше. Якщо коротко, то це бренд, який заснував китайський олімпійський гімнаст Лі Нін. І так, це той самий приклад суперякісного Китаю. (моя улюблена модель: Li-Ning Furious Ace 1.5, в мене вже 3 пари в різних варіаціях)Взагалі в мене щира любов до азійських брендів і колись зроблю підбірку своїх улюбленців з глобального півдня.Так ось, як можна зрозуміти, через те, що бренд у нас не популярний (слава богу, бо бути мейнстрімним не мій тип), купити його в Україні неможливо. Тому, замовляв всі свої Li-Ning на gate194.berlin. І так, там зараз непрілічно великі знижки. Найдешевші Li-Ning зараз вартують €36,00, а загалом там можна знайти капці Suicoke за €34,00 або кеди з колаби Fear Of God x Converse взагалі за €20,00. І це тільки взуття, а на gate194 є ще багато кльового одягу і аксесуарів.Залишу відразу посилання на сторінку з взуттям на sale: клік.Єдиний момент, це звичайно доставка. І тут є два варіанти: або NP Shopping або друзі в Берліні, які відправлять вам їх в Україну. А якщо ви в Берліні, то тепер знаєте +1 офігенний магазин.Користуйтесь!• KOVALCHUK — особистий блог про життя, моду і технології
👁 1,440 25-09-01 14:03
Початок осені гарний привід розповісти про моїх колег по fashion-цеху та авторським медіа. Підписатись зараз буде супер актуально, адже на носі Ukrainian Fashion Week.👇🏻👇🏻👇🏻Style fitting talks — телеграм-щоденник зі стилю та життя в Парижі від стилістки: мода, 90-s, робота та натхнення вуличним стилем французьких міст.cimetière — мода, кіно, культура: актуальне, архівне і малознане у дослідженнях і лонгрідах.KOVALCHUK — авторський блог Тараса Ковальчука про життя, моду і технології. Простими словами про цікаві речі і явища.Фейв Рурка — все, що пов'язано з українським фешн: нові колекції брендів, багато добірок, огляди шоурумів, натхнення на образи, безкоштовні сезонні гайдиFashion Digital Ukraine — канал про міжнародні тренди та технології в світі моди. Звіти TikTok, Іnfluence Report, Marketing, Advertising Trends. Креативні ідеї, інноваційні інструменти та майбутні напрямки, щоб крокувати в ногу з часом.Тоні Говорить - канал Антона, досвідченого креативного директора і співзасновника концепт-стора NEWBORN K. Про маркетинг, творчість, створення брендів, стиль і розвиток гарного смаку.Модне зубожіння – канал із дещо сатиричним поглядом на моду, поп-культуру, червоні доріжки і стиль.ҐАЇНІЧАКІЙО — персональний канал фешн-інфлюенсера і стиліста Бориса Ґаїнічакійо. Автократично, токсично і з МаТюКаМи про сучасну моду, стиль і культуруVOLICHKA — знахідки від українських брендів, луки на похорон путіна, коротко про світову моду та поп-культуру.
👁 1,970 25-07-28 18:02
Чайний стартап або «Роль кібербезпеки трохи перебільшена».Якщо ви ще не чули про додаток Tea, то зараз про нього вам розкажу. В мене є стійке відчуття, що про цю історію точно буде документалка на Netflix.Нещодавно в AppStore з'явився додаток Tea в якому жінки можуть анонімно обговорювати чоловіків зі свого міста. Назва походить від інтернетного виразу «spill the tea» (пліткувати, розповідати інформацію про когось).Все настільки завірусилось, що додаток обігнав ChatGPT та зайняв перше місце в App Store по завантаженням.І тут понеслось саме цікаве. Ясна річ, що сама суть додатку викликала жваві обговорення. Особливо в частині приватності даних. Це відкрите питання де проходить межа між приватністю для чоловіків та безпекою для жінок.Далі відбулось саме цікаве. А саме — витік даних. Як виявилося реєстраційні дані зберігалися у відкритій базі даних без паролів.Деякі вже встигли припустити, що додаток написаний за допомогою вайб-кодінгу. Для розуміння рівня піздеца який стався треба розказати як саме жінки отримували доступ до додатку. Для того, щоб в нього не потрапили чоловіки треба було зробити селфі, прикріпити водійські права та поширити свою локацію. Тільки з цими даним можна було пройти верифікацію. Під час реєстрації розробники стверджували, що ці дані видаляють одразу після верифікації. Спойлер — вони напизділи.Саме через це, тим хто знайшов цю незапаролену базу даних вдалось злити в мережу понад 60 гігабайт персональних даних. Але справа не обмежилась простим зливом.По-перше, хтось створив карту зі всіма адресами користувачок додатку Tea.По-друге, і це, мабуть, прям саме сюрне в цій історії, було створено сайт, де можна голосувати і порівнювати користувачок Tea. Тут трохи флешбекнуло в 2003, привіт Цукерберг і Facemash. Там навіть є розділ з рейтингом і антирейтингом: топ-50 і дно-50.Цікаво, як взагалі додаток пройшов модерацію AppStore.Цю історію, звичайно, хочу завершити словами класика: «Роль кібербезпеки трохи перебільшена. Про неї багато говорять, але по факту назвати якісь реальні кейси кіберзагроз мало хто може».• KOVALCHUK — особистий блог про життя, моду і технології
👁 1,350 25-06-26 15:20
Пам'ятаю, як в 2018 році познайомився з Дімою і Машею, які тільки заснували NePaketniki. І я в захваті і приємному шоці від рівня до якого вони доросли. Просто зацініть свіжий та класний кейс NePaketniki з тим, як тревел-бренди можуть працювати з лояльністю клієнтів на рівні люкс-сервісу. До свого 7-річчя компанія реалізувала масштабну активацію, в якій головними героями стали не блогери, а клієнти — ті, хто роками подорожує з брендом і регулярно обирає саме його.Просто вдумайтесь в масштаб:▪️ для 317 клієнтів з різних країн було створено індивідуальні хустки▪️ кожен дизайн — це візуалізація фото з подорожі клієнта, згенерована за допомогою ШІ ▪️ бренд відправив подарунки своїм клієнтам у різні куточки світуЦей кейс — приклад влучної реалізації одразу кількох актуальних напрямів у маркетингу:▪️ гіперперсоналізація,▪️ ексклюзивні активності саме для клієнтів та спільноти бренду,▪️ робота з цінністю досвіду та спогадами замість звичної промоактивності.Що цікаво: це перший кейс на українському ринку, де масова персоналізована ініціатива зроблена саме для клієнтів, а не як частина комунікації з інфлюенсерами.Подивитися на реалізацію та реакцію клієнтів можна ось тут👇🏻t.me/nepaketnikitravelclub/179
👁 1,250 25-06-24 15:53
Можливо ви чули, що майбутнє за АІ-агентами. І, вчора я в повній мірі зміг відчути, чому це так. Ну і, так би мовити, за промт-інженерів, не чокаясь.Взаємодія з АІ-агентом це просто next level в порівнянні з комунікацією з чатом. Тут не треба морочитися з промтом, детально описувати і все таке. Ти фактично кажеш: "зроби красиво" і через 5-10 хвилин це красиво отримуєш. Ви можете самі впевнитись і відчути цей якісний стрибок, ось тут за посиланням: agent.minimax.ioВчора з АІ-агентом від Minimax створили гру Змійка. Потестувати можете тут: bnx7o388oh.space.minimax.ioА тепер, увага, що я написав АІ-агентом: "створи монохромну гру Змійка". Так, це весь мій запит. І за п'ять хвилин, і це не фігура мови, мав повноцінну браузерну гру. Шок.Ще встиг створити з АІ-агентом лендінг для продажу курсу, стратегію запуску подкасту і план по виходу на ринок Узбекистану з послугами по 3D.Дуже рекомендую протестувати АІ-агента від Minimax і відчути, як взагалі міняється ладншафт вебу. І, так, світ врубив гіпершвидкість по всіх напрямках і залишатись актуальними стає все важче.• KOVALCHUK — особистий блог про життя, моду і технології
👁 1,440 25-06-12 16:58
Станьте хранителями мозаїки «Боривітер» 💚Пишемо й самі до кінця не можемо повірити, що сьогодні на Майдані Незалежності представили відтворену до найменшої деталі мозаїку Алли Горської «Боривітер».З нагоди нашого 20-річчя ми хотіли зробити щось значуще для країни, адже всі випробування ми проходимо разом з Україною. Для нас честь допомогти мозаїці повернутися. Після Києва мозаїка вирушить у турне Україною та світом. Першими її побачать Харків та Львів.Також у межах проєкту ми створили другу копію мозаїки, яку розділили на 1250 фрагментів.За посиланням або у нашому магазині на вул. Хрещатик, 20-22 кожен охочий може придбати один із фрагментів і стати хранителем «Боривітра», щоб одного дня відновити мозаїку Горської у визволеному Маріуполі. Усі кошти від продажу фрагментів мозаїки будуть направлені на реставрацію єдиної київської роботи Алли Горської «Вітер» та організацію турне «Боривітра» Україною і світом.Дякуємо за партнерство громадській організації Ukraine WOW, фонду Алли Горської та Віктора Зарецького і кожному з 15 художників-монументалістів, які дали «Боривітру» нове життя.Відтворений «Боривітер» експонуватиметься у Києві до 22 червня за адресою: вул. Хрещатик, 20-22, біля магазину ROZETKA.
👁 1,580 25-06-05 17:08
Прийшов до вас з кіношним лонгрідом, адже завтра у Києві стартує 22 Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Програма дуже насичена. Цифри кажуть самі за себе: 71 фільм із 38 країн світу: від Чилі до Бутана. Українські в програмі теж є, аж 15 стрічок: 7 національних прем’єр і 4 світових. Зібрав добірку з кількох фільмів, які сам би глянув і вам рекомендую:«Adidas керує реальністю»Активісти-пранкери влаштовують хитромудру містифікацію, щоб покращити умови праці робітників у ланцюгу постачання Adidas. Організувавши шокуючий модний показ на Берлінському тижні моди, вони використовують гумор і витівки, щоб привернути увагу світу до порушень трудових прав та шкоди для довкілля, які намагається приховати величезний бренд спортивного одягу.«Оаза»У найбільш неоліберальній країні Латинської Америки спалахує безпрецедентна суспільна криза. Переважна більшість громадян об’єднується, щоб виступити проти системної нерівності та за соціальні права і вимагає нової Конституції. Це повстання, за яким стежить увесь світ. Та поки одна частина країни бореться за справедливе майбутнє, частина еліти використовує свій вплив і тихо блокує увесь процес. Тим часом території та природні ландшафти виснажуються дедалі більше.«Я не та, ким хочу бути»Після радянського вторгнення у Прагу молода фотографка прагне звільнитися від тиску чехословацької нормалізації і вирушає у шалену подорож до свободи. На своєму шляху вона фіксує усі переживання на тисячах особистих світлин. «Непевна тінь» Режисерка та фотографка Селеста Рохас Мугіка звертається до фотоархіву свого батька. У роки активного спротиву диктатурі в Чилі, а згодом у вигнанні у різних країнах Латинської Америки, він теж був фотографом. Прагнучи вибудувати уявний діалог із батьком, режисерка повертається до його знімків знову й знову. В оповідь делікатно вплітаються різноманітні вигадані сюжети, що постають у процесі вивчення архіву. Вони спонукають замислитися над супротивом режиму, наслідками пережитого жаху й потенціалом фотографії у формуванні іншого майбутнього. «Саундтрек перевороту»На дворі 1961 рік, минуло шість місяців після того, як до ООН приєдналися 16 нових незалежних африканських країн. Цей політичний землетрус зміщує більшість голосів від колоніальних держав до Глобального Півдня. Поки радянський лідер Нікіта Хрущов обурено стукає черевиком, звинувачуючи ООН у причетності до повалення Лумумби, Державний департамент США діє і відправляє до Конго свого джазового посла — Луї Армстронга, щоби відвернути увагу від перевороту, підтриманого ЦРУ.Фестиваль проходить в «Жовтні», KINO42, і Ukraïnka Gallery, квитки можна знайти на сайті docudays.ua. Якщо ви не зможете бути в Києві, завжди є DOCUSPACE — онлайн-платформа фестивалю де також можна подивитися частину фільмів.
👁 1,040 25-05-30 19:12
Стає маленькою традицією ділись з вами чимось корисним в вечір пʼятниці. Сьогодні розказую вам про дуже класний додаток — BreakfastЯ завдяки Breakfast познайомився з дуже класними людьми. Працює все наступним чином: ви реєструєтесь, платити підписку $10, заповнюєте профіль і алгоритм підбирає вам потенційно цікавих людей з ким піти на сніданок. Що важливо і, я вважаю, ахерєєно — жодних свайпів. Один день — одна людина. Якщо ви обидва зайшли в чат, то можете запланувати сніданок. Я там познайомився з маркетологинею з LVMH, власницею бренду косметики, співвласницею Дублеру, дівчиною, яка пішла з ІТ і відкрила бренд бренд одягу для собак. Одним словом — тусовка там дуже класна і надихаюча. Працює, нажаль, не у всіх містах. В Україні це Київ і Львів. А по світу це там всякі Лісабони, Тбілісі, Нью-Йорки, Торонти і тд. Доречі, за моїм промокодом DERU буде знижка на перший місяць -20%. Одним слово — дуже рекомендую і хочу щоб в Breakfast було більше класних людей. А я то знаю, що в мене тут топова аудиторія. • KOVALCHUK — особистий блог про життя, моду і технології