Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Король Данило
Added 06 Dec 2025

Король Данило

@korolDanylo
Number of subscribers: 437
Photos: 3,420
Videos: 298
Links: 3,740
Description:
Я той самий Король Данило Галицький, що заснував Львів. Знаю всі новини Галичини ще з давніх часів. Повідомляю їх оперативно і змістовно. Підписуйся. Зі мною — цікаво 👑 Cпівпраця: korol danylo [email protected] Сайт: https://www.koroldanylo.com.ua/
Source

Король Данило | Леся Бондарук (Фейсбук): ❗️Львів планує виділити 682 млн грн на будівн...

Telegram community logo - Король Данило 👑 Король Данило @korolDanylo
203 Views/Reach 2025-12-10 10:51 Message №1386
Леся Бондарук (Фейсбук): ❗️Львів планує виділити 682 млн грн на будівництво сміттєпереробного заводуУ проєкт бюджету Львова на наступний рік заклали нові мільйони на завершення сміттєпереробного заводу на Пластовій, 13, який будує польська компанія Control Process. ♻️Будівництво заводу триває вже четвертий рік. Запуск переносили кілька разів: кінець 2023 року, лютий та жовтень 2025 року. Нагадаю, що на майданчику заводу 7 жовтня виникла пожежа, внаслідок якої згоріла частина обладнання на 4 млн грн! ⚖️До слова, зараз поліція розслідує дві кримінальні справи: щодо розтрати бюджетних коштів підрядником та невстановленими посадовцями Львівської міської ради, а також щодо завищених витрат на проєктно-кошторисну документацію.⚠️Завод фізично не готовий до експлуатації: корпус незавершений, ключове обладнання не змонтоване, що робить запуск неможливим. При цьому ЛКП "Зелене місто" подало позов до міжнародного арбітражу, а на захист інтересів міста залучили британських юристів Mayer Brown International за 20 тис. євро. Проте це скоріше спроба ЛМР перекласти відповідальність за провал проєкту і затягнути конфлікт, ніж реально контролювати будівництво.Проєкт, який мав стати рішенням екологічної проблеми міста, перетворився на нескінченну «чорну діру» для бюджету. Виділення нових мільйонів у 2026 році виглядає не як інвестиція у майбутнє, а як чергове закачування грошей у бездонну яму!