Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - кОРДон 🛂
Added 29 Nov 2021

кОРДон 🛂

@kordon_ua
Number of subscribers: 7 967
Photos: 6,800
Videos: 2,130
Links: 5,450
Description:
«ПОГОНЯ ЗА ЗОЛОТОМ НЕ ЗНАЄ КОРДОНІВ!» Нострадамус (1503-1566)
Source

кОРДон 🛂 | Отже в деталях, як розвивалися кадрові пристрасті в Держмитслужбі, у з...

Telegram community logo - кОРДон 🛂 кОРДон 🛂 @kordon_ua
5 300 Views/Reach 2023-09-30 04:58 Message №9916
Отже в деталях, як розвивалися кадрові пристрасті в Держмитслужбі, у звʼязку з ганебною ситуацією з «контрабандним» пропуском вантажів на Львівській митниці❗️В деталях🔰Станом вчора на вечір в.о голови ДМСУ Звягінцев кричав в телефон диким криком начальнику Львівської митниці Кузніку і казав що він, та два його заступники касир-Керизвас, та схемщик-Кравченко - «допрацювалися» та будуть звільнені . Після цих слів Кузнік терміново 🚨 поїхав до столиці, де в справу включився один із радників голови офісу Президента❗️Далі : – ситуація на ранок: Кузнік та Керизвас залишаються ‼️«Добровільно йде лише Кравченко», так як співробітник СБК який стояв в зміні (Герасимчук) був переведений до Львова по його протекції!– ситуація на обід : Кравченко також залишається, «домовились», сказав більше такого не повториться і крайнім в цій усій історії буде керівник оперативного підрозділу Жереб Вадим з якого зроблять головного відбувайла…– ситуація на вечір : жодного відсторонення, жодного звільнення, усі на місцях, Керівник, заступники, старший зміни, та керівнк оперативного відділу …В той час як громадяни України очікували адекватного реагування від керівництва Держмитслужби, та їх коментар, щодо подій з навалою «контрабанди» яка їде через зону діяльності Львівської митниці, зокрема і щодо нещодавньої ситуації на митному посту «Угринів», то дочекалися до того, що з керівництвом Держмитслужби просто напросто все порішали‼️Їм плювати на все, крім вічно зелених $, які перемагають нажаль «все», але не війну.Сказати, що це ганьба для Львівської митниці та для керівництва ДМСУ, це нічого не сказати, бо честь та чесність для них пустий звук‼️Далі буде …