Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - кОРДон 🛂
Added 29 Nov 2021

кОРДон 🛂

@kordon_ua
Number of subscribers: 7 967
Photos: 6,800
Videos: 2,130
Links: 5,450
Description:
«ПОГОНЯ ЗА ЗОЛОТОМ НЕ ЗНАЄ КОРДОНІВ!» Нострадамус (1503-1566)
Source

кОРДон 🛂 | І до новин з митниці.Одеську митницю сьогодні остаточно оформили під п...

Telegram community logo - кОРДон 🛂 кОРДон 🛂 @kordon_ua
6 100 Views/Reach 2023-08-14 19:25 Message №9875
І до новин з митниці.Одеську митницю сьогодні остаточно оформили під повний контроль нового очільника Одеської військової адміністрації Олега Кіпера. Нікого не здивувало що начальником митниці було призначено "ветерана митно-контрабанднної" служби Сергія Гринчишина.Саме його кілька тижнів називали креатурою Кіпера і тадам!!!Таки призначили.Відбулось це за погодженням (офіційним та понятійним) Сергія Марченко який нещодавно зізнався що митниця працює під силовиками.Зізнався і відписав екс- прокурору Києва одну з ТОП-3 митниць країни. Ну звісно там ще два радники з ОП "в темі", але куди ж без них.Але давайте до справ.Що таке сьогодні Одеська митниця?1.Аграрний експорт.(Включая сіре кешове зерно та документальне зерно яке по документам їде, а по-факту ні.) Повірте, там прикурювати є з чого. Лише тримай кишені відкритими.2. Імпорт товарів з Туреччини та Китаю. Той який раніше йшов в паромами та контейнеровозами в Одесу зараз йде в порт Констанца, Румунія і далі фурами в Україну. Його потік лише зростає, як і пропозиції мінімізаторів та оптимізаторів. 20-50к$ з "пустої" фури - стандартна пропозиція.3. Імпорт палива. В тому числі і контрабандний який і до війни зливався в гирлі Дунаю, а зараз про це навіть страшно говорити. Особливо зараз після повернення ПДВ та акцизу.4. Контрабанда сигарет в ЄС в промислових масштабах. Нагадати за фуру "Рошен" з компліментом Козловського?Ну а якщо додати до митниці контроль і за Одеською податковою, де відбуваються ключові операції з імпортним та експортним ПДВ, то можна сказати що це золота жила.Несемось в бік ЄС та НАТО)