Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Коростишівська громада
Added 06 Jan 2025

Коростишівська громада

@kor_gromada
Number of subscribers: 17 241
Photos: 13,900
Videos: 2,500
Links: 3,390
Description:
Канал приватний. Можливо, Ви хочете розказати про якусь хорошу людину, комусь подякувати, поділитися враженнями? Або помітили якесь суспільне явище? Є пропозиції?Пишіть нам! Зворотній зв'язок працює! @kor_gromada_admin
Source

Коростишівська громада | Хочу публічно розповісти про ситуацію, яка сталася з моїм онуком під ч...

Telegram community logo - Коростишівська громада Коростишівська громада @kor_gromada
4 930 Views/Reach 2026-05-26 17:46 Message №29491
Хочу публічно розповісти про ситуацію, яка сталася з моїм онуком під час роботи у фірмі по каменю EverStonePro, керівником якої є Ярослав. Фірма знаходиться на території колишнього дозу. Моєму онуку 19 років. Він влаштувався туди різноробочим і пропрацював там два тижні. Це були дні важкої фізичної праці. За цей час йому мали виплатити 12.000 грн.Він чесно виконував свою роботу: працював руками, витрачав свій час, сили та здоров’я. Як будь-яка молода людина, він просто хотів чесно заробити свої гроші. Але замість нормального ставлення зіткнувся з приниженням, брехнею та неповагою.Коли онук прийшов за зарплатою, Ярослав почав пояснювати, що “не відбулася відправка товару”, а також сказав, що виплати у них нібито проходять “в 10 числах поточного місяця і 25 наступного”. Хоча до цього ніхто про такі умови навіть не попереджав.Після цього онук повідомив, що хоче звільнитися, і попросив віддати гроші за вже виконану роботу. У відповідь почув образи, претензії до його роботи, матюки та моральний тиск. У нього було відчуття, ніби його намагаються зробити винним лише за те, що він попросив чесно зароблені гроші.Через цю ситуацію саме мій онук був змушений викликати поліцію. Коли правоохоронці приїхали, сторони домовилися, що частину коштів виплатять цього тижня (4200 грн), а решту — 7800 грн — віддадуть 25 травня.25 травня онук написав Ярославу та запитав, коли йому повернуть решту грошей. Відповіді не отримав від нього, на телефоні дзвінки Ярослав не відповідає.Мені дуже боляче дивитися на цю ситуацію. Молодий хлопець чесно працював, старався, не ухилявся від роботи, а натомість отримав нерви, обман і повну неповагу до своєї праці.Так, він молодий. І, можливо, хтось вирішив, що на молодій людині можна зекономити чи просто “кинути”. Але це не означає, що його робота нічого не варта.Я пишу це не заради конфлікту чи хайпу. Я хочу, щоб люди знали: існує такий роботодавець, який користується молодими працівниками та думає, що ті не будуть відстоювати свої права.Мій онук чесно відпрацював свої два тижні й заслужив хоча б на людське ставлення та оплату за свою працю. Гроші, які йому досі так і не виплатили.