Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Константиновка сегодня🇺🇦Костянтинівка сьогодні
Added 06 Dec 2025

Константиновка сегодня🇺🇦Костянтинівка сьогодні

@konst_today
Number of subscribers: 2 886
Photos: 46,300
Videos: 19,000
Links: 3,630
Description:
Костянтинівка сьогодні - це найактуальніша і злободенна інформація та новини без цензури про наше улюблене місто, регіон, країну... Правила группы тут - t.me/konstantinovka_today/47759 Прислать новость/связь с админами - @KonstaxaBot

👥 Number of subscribers

2 886
Average/Day:: +1
Average/Week:: +4
Average/Month:: +44

👁️ Average views per message

1 096
Average/Day:: 714
Average/Week:: 873
ERR: 37.98%

📊 Messages per Day

3
Last day: 9
Week average: 3.4
Average per day: 3

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Дружківка: життя міста перетворилося на виживання.Журналіст Олександр Качура повідомляє, що на ранкових маршрутах Дружківкою місцевих жителів підстерігає небезпека — на газонах біля будинків лежать залишки касетних ракет та снаряди РСЗО. Місто наразі залишилося без газу та електрики, частково без води й мобільного зв’язку.«Нещодавно з міста пішов ПриватБанк, завтра закриється останній супермаркет. Дрони не припиняють атакувати цивільні автівки. Життя різко перетворилося на суцільне виживання, місця прогулянок місцян тепер кілзона fpv.», — зазначає журналіст.Дружківська громада без газу через обстріли💥Внаслідок ворожих обстрілів газопостачання в Дружківській громаді зупинене. Масштабні пошкодження мереж унеможливлюють доставку газу до домогосподарств і підприємств, повідомляє Дружківська МВА.Ремонт ускладнюють складна безпекова ситуація та погодні умови. Мешканців закликають оцінювати ризики тривалої відсутності газу та, за можливості, скористатися евакуацією до більш безпечних регіонів.
Мокрик Данило Романович - сексот, пропагандист, грантожер/іноземний агент, виправдовування злочинів ТЦК, підтримка або заклики до арешту критиків влади, публічна підтримка узурпатора Зеленського, агітація вічної війни проти миру. • Підтримує мобілізацію та бусифікацію, хоча він, його брат Данило Мокрик, брат його дружини, не мобілізовані та мають бронювання. Відмовлявся відповісти, чому ніхто включно з ним в його родині не мобілізований. • публічно захищав дії ТЦК. Публічно захищав катування та вбивства цивільних в ТЦК. • захищав узурпатора Зеленського. Закликав його підтримувати. Заявляв, що насміхатись з Зеленського не можна. • дружина є частиною влади режиму Зеленського: працює в комітеті Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. • являючись сексотом, Мокрика зачепило висловлювання Олексія Гончаренка стосовно того, що Денис Бігус - «стукач». • підтримував незаконні санкції РНБО Зеленського та переслідування проти критиків влади. • співпрацював з сексотом СБУ та корупціонером на озброєнні, соратником Зеленського - Сергієм Стерненко.Підпишись на Базу 111.
⁉️ЧОМУ ЗАМЕРЗАЮТЬ УКРАЇНЦІ▪️Тому, що росіяни знищують українську енергетику - правильна, але не вичерпна відповідь. Українська корупція створює сприятливі обставини для ворога і робить таке знищення можливим. ▪️Українська енергетика - невичерпне джерело для корупціонерів. Олігархи приватизували обленерго, чиновники Офісу Президента - екологічну енергетику, а наближені до влади ділки - “Енергоатом”. Монополізація енергетики зробила її вразливою для ворожих ударів, крадіжка на відновленні пошкодженої інфраструктури - стала прибутковим бізнесом, а прагнення до збагачення пройдисвітів створило проблему для мільйонів простих українців. ▪️Якби кожен будинок в Україні мав власне джерело живлення (сонячні панелі, генератори, міні-котельні, баки з водою тощо) - ворог не зміг би знищити таку розгалужену подрібнену інфраструктуру. Це зробило би українців стійкішими до ударів з повітря, але позбавить олігархів і провладних ділків надприбутків. Тому вони поставили на посади своїх чиновників, аби максимально ускладнити і унеможливити процес отримання документів на альтернативні джерела тепло-, електро- та водопостачання. ▪️На генераторах економіка країни довго не втримається. Щоб вистояти потрібні сотні і тисячі нових обʼєктів малої генерації. Росіянам не вистачить ракет та шахедів, щоб покласти таку розгалужену систему, адже знищити кілька десятків великихТЕЦ ще можливо, а одночасно уразити сотні малих генеруючих обʼєктів у великому місті нереально. Однак за пʼять років (!) війни українська влада нічого не зробила для енергетичної стійкості, навпаки - захищала інтереси монополістів та розкрадала гроші на відновлення. 🔻Щоб отримати в Україні дозвіл на будівництво за власні гроші обʼєкта малої генерації, як бізнес або для власних потреб, вимагається оформити такі базові документи:▫️договір оренди землі;▫️містобудівні умови;▫️рішення земельної комісії та сесії міської ради для розміщення обʼєкта на території діючого кадастрового номера.🔻Окремо доведеться отримати ще 13 докумнетів:▫️ліцензію на торгівлю електроенергією;▫️ліцензію на виробництво тепла;▫️ліцензію на виробництво електроенергії;▫️техумови на воду;▫️техумови на газ;▫️техумови на електроенергію;▫️експертизи по кожному проєкту;▫️дозвіл на початок робіт;▫️документи на введення в експлуатацію;▫️отримання коду у місцевому облгазі;▫️договір з "Нафтогаз Трейдинг";▫️наказ Міністерства енергетики (щомісяця оновлювати!);▫️договір з “Укренерго” на підставі наказу Міненерго (щомісяця перепідписувати у вигляді додаткової угоди).І так за кожною окремою адресою. ▪️Ця процедура однакова для великої станції і для невеликого обʼєкта на 1 МВт. Зарегульованість державою цього ринку в інтересах монополістів убиває українців і економіку під час війни не менше ворожих ракет. 🧰 Матеріали по темі:▪️Що ви зробили з Україною?▪️Маленька корупційна Україна▪️Криза державності▪️Криза влади і суспільства▪️Вільна країна невільних людей▪️Упокорення страхом#правда🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ
https://youtu.be/3ODadRRcQ9I?si=4v8rLrly-A0oe7-IДосить часто читаю обговорення, або окремі обурення, щодо бюрократії і корупції на різних рівнях державної системи. Регулярно. Що ж, в достатній мірі все так і є: бюрократія+корупція. Між тим, як і раніше, продовжую вам показувати власними прикладами, що нема в системі абсолюту, і якщо голова та освіта дозволяє (хоча ще дух повинен бути присутнім), то все вирішується на будь-яких рівнях системи, минаючи бюрократію та корупцію....Якось вже публікував відео вирішення аналогічної проблеми у цій самій лікарні Львову - https://youtu.be/dcWk04Vzdss?si=Ot6s_v4LjTQefOKcАле час минув, змінюються лікарі, і деякі фокуси треба повторювати знову. Ну і ось, ходили з дружиною в лікарню, маму мою водили, за рецептом на безоплатні ліки. Справа пішла не одразу.Загалом провели там десь більше двох годин, але зрештою зекономили купу часу, бо ліки нам видали прям там у кабінеті! А так то треба спочатку їхати в певну аптеку, де спочатку замовляти ліки на певну дату, потім приїжджати забирати.Ще цікавий момент на відео, де пара з черги нас хотіла підрізати 😃 Не вийшло. Тобто все вирішується, причому часто прямо на місці. Не для всіх, але вирішується, якщо гідний. Якщо дурень - та й пох на тебе всім: стій в чергах, пропускай поперед себе нахабних, оббівай пороги, плати гроші.П.с. заодно перевірив черговий раз власну впевненість, що така тактика та стратегія діє не тільки в своєму рідному місті, де народився та всіх знаєш. Таке кунг-фу діє будь-де, навіть на Західній Україні і якщо ти сам при цьому з Донбасу ))