Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Цивільний захист Коломийська ТГ
Added 12 Jul 2021

Цивільний захист Коломийська ТГ

@kolrada_civil_defence
Number of subscribers: 35 986
Photos: 1,380
Videos: 144
Links: 288
Description:
Вся оперативна інформація про ситуацію в Коломийській громаді
Source

Цивільний захист Коломийська ТГ | Повернули тепло у понад 300 квартир Києва. Знайомтесь. Це Петро Пнівчу...

Повернули тепло у понад 300 квартир Києва. Знайомтесь. Це Петро Пнівчук, Віктор Вакалюк, Андрій Козяк і бригадир Василь Пульковський – працівники наших комунальних підприємств «Коломияводоканал» та «Полігон-Екологія», які у лютому допомагали киянам. 10 днів у столиці. 10 днів роботи на морозі без вихідних. Ці хлопці повернули опалення у 15 будинків, а це близько ста під’їздів – вони відігрівали труби, ремонтували прориви у квартирах і на міжсходових майданчиках. Працювали від ранку до пізнього вечора, іноді – вночі. Коли надворі було -20. Сил додавала вдячність людей. Кияни заварювали чай, запрошували на вечері у двір. Як не дивно, але ця біда об’єднала людей – сусіди, які роками жили поруч, нарешті познайомились та всі разом допомагали працівникам. А наші комунальники навіть зустріли земляків із Коломийщини у столичних квартирах, куди повертали тепло. Світ справді тісний. Нещодавно у міську раду зателефонували жителі будинків на бульварі Лесі Українки у Києві. Це одні з тих, куди наші повернули тепло. «Команда проявила себе як висококваліфіковані фахівці, що працювали злагоджено та відповідально. Наявність повного комплекту необхідного обладнання дозволила надійно та без втрат часу ліквідовувати аварійні ситуації різної складності», - із листа від 25 лютого, яке надіслали у міську раду. Люди дякують і дякують нашим працівникам. І це на додачу до того, що й до сьогодні комунальникам постійно телефонують вдячні жителі. А самі працівники кажуть просто: якщо буде потрібно – поїдуть знову. Вони вже стали наставниками для колег з інших міст і готові знову ділитись досвідом і допомагати. Хлопці, дякую вам! Наші люди – це наша гордість!