Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Книготеріанка📚
Added 14 Jul 2024

Книготеріанка📚

@knyhoterian
Number of subscribers: 1 307
Photos: 260
Videos: 9
Links: 18
Description:
Враження від книжок (і реального життя)
Source

Книготеріанка📚 | Сиджу сьогодні весь день в тік тоці (дуже продуктивний день) і у мене ...

Telegram community logo - Книготеріанка📚 Книготеріанка📚 @knyhoterian
2 560 Views/Reach 2024-12-08 16:44 Message №347
Сиджу сьогодні весь день в тік тоці (дуже продуктивний день) і у мене стрічка показує багато відео з різними питаннями (претензіями) до книжкових блогерів😂 То «а ви помітили що всі букблогери показують одні й ті самі популярні книжки», ну це база, обовʼязково під такими відео ще в коментарях хтось напише про те, що блогери сидять на зарплаті у видавництв, все проплачено і довіряти їм не можна!! Такі відео завжди мене дивують, бо, по-перше, стрічка тік току позакує те, що вам цікаво і з чим ви взаємодієте🌚 Бо у мене, наприклад, в рекомендаціях дууууже багато відео з абсолютно непопулярними книжками різних жанрів, з яких я зберігаю собі бажанки, так само, як і багато відео з популярними, бо мені цікаво слухати відгуки на них. Окрім того, якби всі робили нечесні відгуки за гроші, то аудиторія би просто перестала довіряти блогерам і вони б ніколи не стали популярними та видавництва б не були зацікав в співпраці з тими, чиїм відгукам не довіряють. До речі часто негативні відгуки навпаки сприяють продажам, адже викликають у людей цікавість.А ще це навпаки дуже круто, що за останній рік ринок дуже змінився і видавництва дійсно почали співпрацювати з блогерами на грошовій основі! Ну і чи варто взагалі казати про те, що кожен просто читає те, що йому хочеться, і нічого поганого в тому, що це популярні чи банальні книжки - немає. Друге відео, яке я побачила, було взагалі склейкою з моїм власним відео з прочитаним за листопад😁 Там було, окрім мене, ще кілька відео інших блогерок. І питання, хоча скоріше твердження про те, що у нас всіх нема роботи, родини, дітей, але найбільше я в таких відео люблю, коли автори спочатку пишуть в описі, шо «ні ну ви насправді такі молодці, класно», але потім в коментарях відповідають іншим людям про те, що ми точно нічого з прочитаного не памʼятаємо і ще й 100% читаємо по діагоналі💯 Я, яка, вже 3й день читаю 70 сторінок «Шляху королів», бо перечитую все по кілька разів, щоб зрозуміти світоустрій🤧 Найбільше мені сподобалось, що в цьому останньому відео жіночка потім показала дві книжки, які читала, і вони обидві були російською, бо, її цитата з коментарів: «російська у нас не заборонена»😌Це просто думки вголос про мій сьогоднішній досвід з тік током😅