Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Книготерапія 📗
Added 03 Dec 2024

Книготерапія 📗

@knygoterapiia
Number of subscribers: 7 478
Photos: 3,480
Videos: 34
Links: 2,080
Description:
Затишний простір для усвідомленого читання. Глибока художня проза, нон-фікшн і дитячі книжки. Підписуйтесь і починайте книготерапію! Пишіть @liybovbo (якщо не відповіла, напишіть ще раз) Підтримати: https://send.monobank.ua/jar/9Ek3CBpuh7
Source

Книготерапія 📗 | Фріда Мак-Фадден "Служниця спостерігає", слухала в LibrariusЦе третя к...

Telegram community logo - Книготерапія 📗 Книготерапія 📗 @knygoterapiia
982 Views/Reach 2026-03-03 17:23 Message №3655
Фріда Мак-Фадден "Служниця спостерігає", слухала в LibrariusЦе третя книга серії трилерів про служницю Міллі. Для мене вона виявилась слабшою за першу й другу частини ☺️"«Служниця спостерігає» — це психологічний трилер від Фріди Мак-Фадден, що занурює читача у світ, де спокійне життя однієї жінки руйнується через таємничі події. Головна героїня, яка раніше працювала прибиральницею в чужих будинках, тепер має власний дім у тихому провулку з величезним подвір'ям для дитячих ігор і затишною кухнею. Разом із чоловіком вони роками відкладали гроші, щоб забезпечити своїм дітям краще життя. Проте їхня мирна рутинна життя змінюється після того, як нова сусідка, місіс Ловелл, запрошує їх на вечерю. Це шанс завести нових друзів, але те, що відбувається після цього запрошення, змінює все." Тут Міллі вже не в епіцентрі подій, а радше справді спостерігає. І якщо чесно, трилер «розганяється» дуже довго — десь після 60% тексту я нарешті відчула хоч якусь напругу. До того моменту було якось… не трилерно.«Раніше я прибирала в чужих будинках — тепер не можу повірити, що в мене є власний. ... Я думала, що залишила свої найтемніші таємниці позаду». «Двері відчиняє її покоївка в білому фартуху, із зібраним у тугий пучок волоссям. Я точно знаю, як це — бути на її місці. Але від її холодного погляду у мене шкіра береться сиротами...». Багато сюжетних ходів я передбачила заздалегідь (хоча кілька деталей усе ж здивували). І якщо в перших книгах на певні недостовірності легко закривалися очі — бо історія захоплювала — то тут цього не сталося. Деякі пояснення здалися мені надто притягнутими за вуха (а особливо фінал).Як окрему книгу я б, мабуть, не радила. Але як продовження серії — можна. Все ж таки звикаєш до героїв, і цікаво дізнатися, що з ними відбувається далі. Тож, можливо, послухаю в Librarius і четверту книгу "Весілля служниці". До речі, це вже не продовження, а збірка короткої прози, яка слугує "містком між 2 та 3 частинами". Цікаво!Хтось читав третю частину? Чи збігаються наші враження?#кт_відгукКниготерапія📗Підписатись