Source
Карий | Вчора 15.06 була найстрашніша атака для української культурної спадщин...
449 Views/Reach
2026-06-16 17:46
Message №6109
Вчора 15.06 була найстрашніша атака для української культурної спадщини.——✔️росія цілеспрямовано била по культурних та історичних обʼєктах, на жаль постраждав корпус ІЕМ КНУТКіТ.Всі 5 поверхів зазнали руйнувань, найбільше постраждали 1 та 2 поверхи. •••✔️Боляче, що пошкоджень зазнав простір, де навчаються наші майбутні фахівці українського кіно та народжуються студентські творчі проєкти.Втім, уже наступного ранку Інститут працював у звичному режимі: відбувалися іспити, консультації та підготовка до захистів. Студенти, викладачі й працівники також долучилися до прибирання та ліквідації наслідків атаки.
——Дякуємо всім за витримку, відповідальність і взаємопідтримку. Саме в такі моменти проявляється сила нашої кіноспільноти.🎬❕Наразі триває оцінка пошкоджень та підготовка до відновлювальних робіт. Інститут екранних мистецтв продовжує роботу, підсумкові атестації та підготовку до нового навчального року.Якщо ви чинний студент(-ка), то будь ласка, заберіть з аудиторії свої та групові речі, особливо це стосується 4го курсу, прийміть до уваги, дбайте про свою безпеку, одягніть закритий одяг а взуття на товстій підошві. ——⚪Також. 🤍Щиро дякуємо Міністерці культури України Тетяні Бережній за увагу до ситуації та готовність допомогти у вирішенні нагальних питань. Окрема подяка Ірині Нікіфоровій та ГО «Центр допомоги мистецтву України — Київ» за швидку реакцію, підтримку та готовність долучитися до відновлення Інституту.Завдяки цьому ми маємо сили рухатися далі та відновлювати те, що для нас є рідним. ⚪Дякуємо за допомогу та розуміння, бережіть себе!🤍