Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ КНЛУ
Added 06 Dec 2025

ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ КНЛУ

@knlu_secondary_education
Number of subscribers: 701
Photos: 484
Videos: 27
Links: 419
Description:
Вітаємо Вас на Telegram-каналі Філологічного факультету освітніх технологій Київського національного лінгвістичного університету! "AD ORBEM PER LINGUAS" корп. №1. каб. 519 (тел.: +38 (044) 287-11-00)

👥 Number of subscribers

701
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: +4

👁️ Average views per message

622
Average/Day:: 1,180
Average/Week:: 507
ERR: 88.73%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 0
Week average: 0.6
Average per day: 0.7

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Вакансія Вчителя англійської мови в AntiSchool OnlineAntiSchool в пошуку викладачів англійської мови! 🚀Цікавить?Достатньо тільки заповнити форму, і з тобою зв’яжеться наш рекрутер, щоб розповісти всі деталі: https://forms.gle/XQM7ohVgoBF63xXi6Ми — одна з найпопулярніших онлайн-шкіл в Україні, яка постійно розвивається! За нашими плечима:10 років успішної роботи;онлайн навчальні програми;власна методика викладаннясучасна інтерактивна платформа;понад 50 000 випускників;тисячі позитивних відгуків;6 різних навчальних напрямків.Якого викладача ми шукаємо?Ми віримо, що викладач в ANTISCHOOL ONLINE — це не просто вчитель, а натхненник, який:мотивує студентів і обожнює спілкування;розвивається у своїй професії;допомагає людям заговорити англійською легко і впевнено;має чудову розмовну англійську (досвід спілкування з іноземцями, навчання чи робота за кордоном — великий плюс);прагне стати частиною креативного, нестандартного та інноваційного освітнього проєкту;розуміє важливість роботи над подоланням мовного бар’єру та розвитком комунікативних навичок студентів;цікавиться кар’єрним зростанням і готовий розвиватися не лише як викладач.Що ми пропонуємо?Конкурентна оплата: фіксована ставка за кожен проведений урок. Викладачі, які працюють 8 годин на день 5 разів на тиждень і якісно проводять заняття, заробляють 25 000+ грн;Підвищення оплати за заняття кожні 500 проведених занять (перше підняття орієнтовно через 2−3 місяці)Гнучкий графік: мінімальне навантаження — 10 уроків на тиждень, але ти сам обираєш зручний час для занять;Повністю віддалена робота: можна викладати з будь-якого куточка світу;Сучасна платформа для занять: інтерактивні матеріали для якісного навчання;Готові матеріали: викладачі концентруються лише на викладанні та на успіхах своїх студентів, всі інші задачі ми беремо на себе;Кар’єрний ріст: абсолютно реально зростати в розрізі грейдів через внутрішнє навчання для наших викладачів (від Стандартного грейду до Преміум+), що за собою несе теж підвищення матеріальної мотивації.Можливість працювати не лише з учнями, а й розвивати свої навички в методиці, створенні контенту, навчанні інших викладачів і навіть зростати до тімліда або керівника відділу;Можливість викладати різні формати:заняття з дорослими;навчання дітей та підлітків;групові заняття;розробка методичних матеріалів;підтримка маркетингового відділу та створення освітнього контенту.Якщо в тебе ще мало досвіду викладання — не хвилюйся! Ми допоможемо тобі освоїти всі необхідні навички. 😊Головне — твоя мотивація, любов до англійської та бажання навчати!Заповнюй форму і приєднуйся до команди: https://forms.gle/XQM7ohVgoBF63xXi6 🤝
Вакансія вчителя іспанської мови в приватній школі m.Afterschoolhttps://mkids.ua/ – це мережа ліцензованих приватних закладів дошкільної та початкової освіти, що вже протягом 20 років дарує свою любов та надихає на звершення. Для нас важлива кожна особистість, яка знаходиться в нашому комьюніті. Ми віримо, що щастя -приклад та формуємо коло щасливих дорослих для щасливих дітей.Запрошуємо до нашої чудової команди m.Afterschool вчителя іспанської мови.Ми пропонуємо:Довготривалу співпрацю у стабільній компанії, яка розширюється та розвивається.Гарного наставника, який допоможе легко адаптуватись до посади.Асистента, який займається організаційними питаннями класу.Своєчасну гідну оплату праці.Можливість кар’єрно зростати у мережі дитячих закладів.Теплу корпоративну культуру, де дійсно приємно працювати, професійно зростати та мати гарних колег.Дуже комфортні умови праці, каву та чай зі смаколиками та смачні обіди з власного кейтерінгу.Робочий графік з 12.30 до 16.00 , 2 рази на тиждень.Оплата: 300 грн /група ( 8 груп на тиждень)Ідеальний кандидат:Має глибоку пристрасть до роботи з дітьми та велике бажання вкладатися в їх розвиток.Володіє позитивним настроєм та відмінними комунікативними навичками, здатний налагоджувати зв’язки з персоналом, з дітьми, та з їхніми батьками.Має педагогічну освіту.Вміє організувати креативний сучасний навчальний простір.Обов’язки:2 рази на тиждень проводити уроки в малих групах для учнів 1-4 класів.Планувати та проводити уроки з використанням новітніх технологій: комп’ютерні програми, планшети, інтерактивні дошки.Проводити оцінювання та вести документацію щодо успішності учнів.Ефективно взаємодіяти з батьками і консультації та надання інформації про прогреси дітей.Ми віримо в ідеальну співпрацю)Наші контакти:(063)511-19-39 Катерина [email protected]
Проживання у гуртожиткуУ зв'язку з тимчасовим переходом на навчання у формат онлайн, для уникнення подальших непорозумінь звертаємо увагу студентів, які були поселені для проживання до гуртожитків Університету в поточному році, на правовий статус такого проживання:Кожен студент, який писав у першому семестрі заяву про поселення до гуртожитку, підписав заяву про приєднання до Договору про найм (оренду) ліжкомісця на навчальний рік - з моменту поселення (як правило, з 01.09.2025) до 30.06.2026. Договір передбачає оплату ліжкомісця посеместрово до початку наступного семестру (до 01.02.2026 за весняний семестр) з розрахунку 40% ординарної академічної стипендії (800 грн.) на місяць, 4000 грн. на семестр. Договір найму є гарантуванням збереження ліжкомісця у гуртожитку на весь період його (Договору) дії. Слід розуміти, що оплата орендної плати за договором не залежить від фактичного проживання студента в гуртожитку. І якщо навіть Ви не проживатимете в гуртожитку у весняному семестрі, у Вас накопичуватиметься заборгованість за договором найму.Якщо Ви хочете уникнути накопичення заборгованості, Ви маєте розірвати Договір найму ліжкомісця. Для цього слід звернутися до деканату свого факультету із заявою про виселення з гуртожитку й розірвання Договору найму. Водночас слід розуміти, що розірвання Договору найму означає, що відповідне ліжкомісце звільняється і в разі потреби може бути здане в оренду іншим особам, які цього потребують.Якщо Ви не плануєте розривати договір найму, будь ласка, сплатіть передбачену орендну плату до 01.02.2026.Довідково: Публічну оферту щодо приєднання до Договору про найм житлової площі у вигляді ліжкомісця у студентському гуртожитку оприлюднено на офіційному вебсайті КНЛУ за покликанням: Публічна оферта https://share.google/QLQafvBESQz1hgzQo
💥💥Шановні студенти!💥💥Повідомляємо, що весняний навчальний семестр  розпочинається 02 лютого 2026 року у форматі онлайн. У зв'язку із погіршенням енергетичної та безпекової ситуації студентам четвертого курсу факультету освітніх технологій перенесено терміни проходження практики. Відповідно практика проходитиме з ⚡️30 березня 2026 року по 01 травня 2026 року. ⚡️Студенти четвертого курсу факультету освітніх технологій приступають до навчання у форматі онлайн 02 лютого 2026 року; решта студентів приступають до навчання у форматі онлайн за графіком — 09 лютого 2026 року.Головний корпус Університету продовжує працювати у звичному режимі. Фактично у режимі хабу: зараз дообладнуються великі простори точками доступу вай-фай (це буде читальний зал, зал засідань ректорату на четвертому поверсі, деякі інші аудиторії, список яких ми ще дамо ближче до початку навчання). Світло в головному корпусі є, принаймні поки що. Якщо його почнуть вимикати, ми вмикатимемо генератор у пункті незламності ЦКМ, де можна буде зарядити гаджети, а також знайдемо варіант заживлення точок доступу до Інтернету. Якщо Ви прийдете зі своїм гаджетом і з гарнітурою (щоб не заважати іншим), Ви зможете працювати і навчатися. Це стосується і викладачів, і студентів. Для викладачів додатково обладнано аудиторію з робочими місцями, обладнаними комп'ютерами. Доступ до спільних просторів у головному корпусі в робочі години безперешкодний і необмежений. Якщо буде більша потреба, будуть введені додаткові аудиторії.
ОНЛАЙНДрузі, у понеділок, 26 січня, вчена рада КНЛУ розглядатиме питання про початок весняного семестру. Проєкт ухвали розміщено за покликанням: https://t.me/knlu_official/175. Проєкт містить лише одну пропозицію: розпочати весняний навчальний семестр у форматі онлайн. При цьому студенти четвертого курсу, крім факультету освітніх технологій, приступаються до практики 02 лютого у звичному режимі; студенти четвертого курсу факультету освітніх технологій приступають до навчання у форматі онлайн 02 лютого (їхня практика, наскільки я зрозумів концепцію, переноситься на весну, але тут детальну інформацію краще отримати в деканаті); решта студентів приступають до навчання у форматі онлайн за графіком — 09 лютого.Причина очевидна: місто поки що не може подолати критичну ситуацію, що склалася в енергетиці, а ми від міста залежимо майже повністю, найголовніше — в опаленні. Навчальні корпуси № 2 і 3 переважно перебувають без електрики. Опалення у навчальному корпусі № 3 немає, оскільки немає електрики, щоб підживлювати насос підкачки теплоносія; теплоносій з цього корпусу злито й повернення до його нормального функціонування, найімовірніше, відбудеться лише після повернення погоди до плюсових значень. Опалення, вода, електрика у гуртожитках — це гойдалки, тому масово повертати туди студентів просто неможливо. У головному корпусі електроенергія є, але опалення — централізоване, як у всіх у місті Києві, тому залежить від температури теплоносія, який подає місто. Тут також гойдалки: сьогодні опалення є, вчора його не було. Чи буде завтра, ніхто не скаже. Тим більше, що війна не закінчилася, й атаки на цивільну інфраструктуру, на жаль, триватимуть. У таких умовах просто неможливо почати навчання в аудиторіях. І треба готуватися до думки, що на онлайні ми пробудемо до квітня. Але точно дату завершення навчання у форматі онлайн визначатиме ректорат з огляду на поточну ситуацію.Безумовно, я усвідомлюю усі застереження і проблеми, пов'язані з онлайном: у багатьох немає світла (у мене станом на цей момент його також немає уже більше тридцяти годин), у когось перебої з Інтернетом. Але альтернатива — перенесення навчання з лютого і березня на літо: навряд чи це комусь сподобається. Але якщо є бажання, Ви можете винести це питання на розгляд вченої ради через своїх представників.Особливо хочу, щоб ми завернули увагу: головний корпус Університету продовжує працювати у звичному режимі. Фактично у режимі хабу: зараз ми дообладнуємо великі простори точками доступу вай-фай (це буде читальний зал, зал засідань ректорату на четвертому поверсі, деякі інші аудиторії, список яких ми ще дамо ближче до початку навчання). Світло в головному корпусі є, принаймні поки що. Якщо його почнуть вимикати, ми вмикатимемо генератор у пункті незламності ЦКМ, де можна буде зарядити гаджети, а також знайдемо варіант заживлення точок доступу до Інтернету. Якщо Ви прийдете зі своїм гаджетом і з гарнітурою (щоб не заважати іншим), Ви зможете працювати і навчатися. Це стосується і викладачів, і студентів. Для викладачів додатково обладнано аудиторію з робочими місцями, обладнаними комп'ютерами. Доступ до спільних просторів у головному корпусі в робочі години безперешкодний і необмежений. Якщо буде більша потреба, вводитимемо додаткові аудиторії. Іншого варіанта я поки що не бачу. Якщо хтось із викладачів чи студентів може запропонувати кращий або оптимальніший варіант, ми з колегами з ректорату готові вивчити його. Звертайтеся напряму до мене: моя електронна пошта є в корпоративному каталозі, також мій контакт є в Тімзі, можете скористатися чатом Тімз. Єдине прохання: пишіть, якщо є конкретна реалістична пропозиція, а не суцільні емоції. Тримаймося, весна вже скоро!П.с.: До речі, ми почали вставляти великі вікна в холі, які було пошкоджено ворожою атакою рік тому.