Source
книгоголік Катя 🎀 | 10/10❤️🩹Фредерік Бакман у "Ведмежому місті" малює непросту картину жи...
1 100 Views/Reach
2024-10-30 11:00
Message №2307
10/10❤️🩹Фредерік Бакман у "Ведмежому місті" малює непросту картину життя маленького містечка, де хокеї є чимось значно більшим за спорт – це річ, на якій тримається усе, від мрій до самої спільноти. Але ця книга точно не про хокей, а про суспільство, яке вирощує героїв і створює злочинців, формує правила і межі, часом готове закрити очі на правду, якщо та не вписується в загальну картину. Саме це – прагнення до спільної ілюзії – справді вражає, як і те, наскільки чесно Бакман показує різні сторони конфлікту, не нав’язуючи висновків."Ведмеже місто" — це книга, яка говорить про речі, які ми не завжди хочемо бачити: про силу, слабкість і страх перед втратою довіри, наскільки крихка межа між тим, що люди хочуть захистити, і тим, що готові віддати в жертву заради цього. Це історія, що б’є прямо в серце і змушує задуматися про те, як часто ми готові виправдовувати несправедливість, якщо вона зручна. П.с.: але ви мене ввели в оману тим, що я буду ридати. Думаю 2 чи 3 частини мають виправити це😅#ведмежемісто