Source
Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я | Міжвідомча комісія НАМН України та НСЗУ продовжує робочі виїзди до інс...
689 Views/Reach
2025-11-07 14:16
Message №3695
Міжвідомча комісія НАМН України та НСЗУ продовжує робочі виїзди до інститутів Академії.Триває другий етап роботи міжвідомчої комісії зі зміцнення співпраці установ НАМН України з Національною службою здоров’я України. Цього разу робочі наради відбулися в Одесі – у Державній установі “Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України” та Державній установі “Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН України”.До складу комісії увійшли: Вікторія Вагнєр – народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, представник НАМН України; Денис Чорний – очільник Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ; Василь Лазоришинець — президент НАМН України, академік НАН та НАМН України; Сергій Сіромаха — начальник Управління лікувальної роботи та взаємодії з НСЗУ.✅ Під час зустрічей було обговорено шляхи подальшого зміцнення співпраці між установами та розширення можливостей роботи за Програмою медичних гарантій у 2026 році.Будьте в курсі новин!