Source
Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я | Профспілки взяли участь у формуванні пріоритетів Національної програми...
458 Views/Reach
2025-10-21 09:21
Message №3663
Профспілки взяли участь у формуванні пріоритетів Національної програми гідної праці в Офісі Міжнародної організації праці в Україні.Вчора відбулася підготовча зустріч із питань розробки Національної програми гідної праці в Україні на 2026–2029 роки, яка визначає напрями технічної співпраці МОП та політичного діалогу, а також забезпечує скоординовану підтримку соціально-економічного відновлення України. У зустрічі взяли участь представники МОП, голова ФПУ та його заступники, голова КВПУ, інші профспілкові фахівці. ✅ На зустрічі учасники провели консультації з метою визначення пріоритетних напрямів співпраці у двосторонньому форматі. Зокрема, йшлося про реформування трудового законодавства, подальший розвиток соціального діалогу, посилення інституційної спроможності профспілок, правовий захист членів профспілок, оплату та безпеку праці, соціальний захист, рівність, інклюзивність і гендерну справедливість на ринку праці тощо.Telegram канал Профспілки медиків столиці! 📲Будьте в курсі новин!