Source
Kloch | я живииий | дуже обожнюю вашу творчість (人*´∀`)。*゚+ Вкотре просто скажу, ...
303 Views/Reach
2026-06-22 17:19
Message №3273
дуже обожнюю вашу творчість (人*´∀`)。*゚+
Вкотре просто скажу, що максимально захоплююсь вашими роботами. Ви неймовірна художниця 🫶🏻✨️ Уввуууу дуже дякую 🥺😭🖤*ніяковіє*///Коли у психоцвіті всі будуть вітатись знову 👁👁 Жах, давно не було привітань, треба виправлятись /жЧи це натяк на коли новий розділ? ПхпхРозкажи які комікси тебе найбільше зацікавили/надихнули і чим. Може, якісь навіть дали свій поштовх змінити щось в своєму?
З останнього що справило на мене враження і дуже сподобалося це Леді Механіка (вона досі полює на шостий том памажіть вхахха).Мені дуже сподобалась візуальна складова і було дуже цікаво також порозглядати як робиться розкадровка фреймів, в цілому візуально було дуже цікаво та корисно поглянути та проаналізувати для себе технічні і не тільки моменти. Вона ж і в певній мірі мене надихнула переглянути свій підхід до мальопису, хоч це й історія зовсім іншого жанру та антуражу. Взагалі в цілому я відносно поблизу себе надибала коміксний магаз(там я і знайшла вперше цей комікс), до якого тепер періодично заглядую щоб потрогать і понюхать пороздивлятись фізичні комікси. Бо онлайн то одне, а офлайн то вже зовсім інші враження, які, як виявилося, мені дуже подобаються.Я хочу від тебе арт хтивку...
Я не вмію🫠