Source
Печерські котики! 🇺🇦 | Після важкої ночі ми щоразу що? Вірно, щоб не плакать — продовжуємо ...
908 Views/Reach
2026-01-09 10:25
Message №5295
Після важкої ночі ми щоразу що? Вірно, щоб не плакать — продовжуємо свою справу далі. А також просимо підтримувати тих, хто допомагає нашим захисникам на постійній основі 🐱Наша волонтеркаНастя, організаторка та одна з координаторів сіткоплетіння у Печерських котиках, продовжує збір на мавіки для 108 ОГШБ 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» — два нічних і один денний.У динамічних умовах фронту оперативність є важливим складником виконання задач. А більша кількість засобів, звісно ж, додає можливостей для наших військових — швидше дізнатися оперативну обстановку, щоб своєчасно приймати рішення на полі бою, збільшити ураження позицій противника — незалежно від часу доби. Тож дуже розраховуємо на вашу підтримку! Бо це запорука того, що збір закриється якомога швидше.🎯 Ціль: 550 000 ₴. Перший дрон уже придбали, тому цільова сума на банці зменшена.🔗 Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/5zjxpY1vAF💳 Номер карти банки (моно): 4874100020880624💳 Номер карти (приватбанк): 5363542106391270💳 PayPal: [email protected]Детальніше дізнатися про волонтерську діяльність Насті та знайти усі фотозвіти за проведені збори можна на її сторінках у соцмережах.