Source
кіт не пригай | 9 травня побачив в Укрнаступі рекламу мінізастосунку в телеграмі, де т...
3 390 Views/Reach
2026-05-26 12:30
Message №24465
9 травня побачив в Укрнаступі рекламу мінізастосунку в телеграмі, де треба дамбіть російські НПЗ. З того дня і по сьогодні залипаю в цю штуку просто щоденно. Якщо коротко, це звичайний клікер, де ти качаєш свої заводи з виробництва дронів і ракет, атакуєш НПЗ, заводи і різні цікаві цілі типу крокуса і макєєвского роднічка, лутаєш за це гроші і далі качаєш заводи.Коротше кажучи, якщо потикати, розібратись і залипнути, то можна вже не відлипнути. Я стабільно тримаюсь в першій сотці гравців і там можна додаватись в союзники, щоб отримувати і прокачувати лендлізівське озброєння. І найсмачніша частина - там є донати, які допомагають качатись вдвічі швидше. І всі ці донати йдуть на дружню банку від основної банки Мадяра.Якщо ще коротше, ви знищуєте піксельні НПЗ, щоб наші пташки могли знищувати реальні. І це вже працює, зі старту гри вдалось зібрати вже більше 130 тисяч гривень.Тому я рекламую цей додаток і сподіваюсь, що якомога більше підписників будуть у мене в союзниках. Долучайтесь.https://t.me/BomberPlayBot?startapp=promokithttps://t.me/BomberPlayBot?startapp=promokithttps://t.me/BomberPlayBot?startapp=promokit