Так, вийшло трохи непорозуміння загалом, давайте так, головна ідея поста в тому, що мене зайобує кожен раз читати: "от і нахуй ти розказуєш, шо це русня, всі і так знають, а так це додаткова реклама до гри, і Я ОТ НЕ ЗНАВ, А ТЕПЕР ЗНАЮ! ДЯКУЮ КІРИЧ ЗА РЕКЛАМУ".Іноді треба не бути егоїстом, та попробувати взути чужі чоботи (або талани) та подивитись на ситуацію збоку. Ви знаєте, що гра руснява, молодці, ось вам грамота. З іншого боку є людина яка не знає, але завдяки тому, що ми, спільнотою блогерів висвітлюємо це і про це говоримо, інші люди можуть дізнатись про те, що гра руснява та не грати в неї.Ті кому похуй - їм буде похуй і так, про них мови ніякої нема ВЗАГАЛІ.Дед не грав би, якби знав, а так, йому подарували, і він дізнався про русняве походження лишень після 30 годин, про що чесно сказав і, є велика ймовірність, що відмовив ще декількох людей від купівлі.Тому врешті, до Діда нуль дойобу чи провокації, перепрошую, якщо сприйнялось інакше. Пост був про тих, про кого йдеться в першому та другому абзацах.Всім міцного🤝
Трохи про світосприйняттяБеремо думку пересічного громадянина, який читає інфо-вкиди та не дотичний до армії напряму. З одного боку, він штурмується телемарафоном, «бусифікованим кумом» із учебки в Десні та іншими людьми, далекими від лінії боєвого зіткнення, але такими, що знаходяться в одній інфобульбашці.З іншого боку — російським ІПСО про ТЦК, розстріли полонених, всемогутність рашки та безглуздість спротиву.Подивіться на ці дві світлини.Про що можна сказати в першому та другому випадку?Перша світлина:Все пропало, катастрофа, росіяни забрали близько 20% території України, червоні плями скрізь.Друга світлина:Крим та ОРДЛО були захоплені ще до 2022 року. Зелені плями — це те, що відвоювала українська армія. На фото навіть не видно Київської та Чернігівської агломерацій. Так, втрати є, але вони не катастрофічні.Шановні, ми понесли ці втрати, воюючи проти армії у 2 млн осіб із найбільшими запасами техніки та авіації в Європі. Ми воюємо три роки. Так, це три тяжкі роки, але здебільшого є світло в домівках, є їжа та вода, є свята та посиденьки в кафе, а також поїздки на відпочинок.Це не Сталінград зразка 1942 року.ВисновокСвітосприйняття будується на перевіреній та критично виваженій інформації, яка надходить у ваш мозок. Фільтруйте її. Не спілкуйтеся в токсичному колі людей і не читайте інфо-помийки, що ретранслюють зраду.Підтримуйте армію. Якщо самі не долучаєтеся, то хоча б закривайте рота зрадофілам і показуйте їм цей пост.А якщо і це не допоможе — лупцюйте ногами по обличчю. Я вам усе сказав.Підписка:https://t.me/+WQe8kDmifAyasL4h