Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Кіровоградська ОДА/ОВА
Added 14 Jul 2024

Кіровоградська ОДА/ОВА

@kirovohradskaODA
Number of subscribers: 5 266
Photos: 29,000
Videos: 4,240
Links: 2,970
Description:
Офіційний телеграм-канал Кіровоградської обласної державної адміністрації. Facebook👇 https://www.facebook.com/kirovohradskaODA Instagram👇 https://www.instagram.com/kr_oda/ Сайт👇 https://oda.kr-admin.gov.ua/
Source

Кіровоградська ОДА/ОВА | Щойно я говорив із Президентом Трампом – і це вже вдруге цими днями. Д...

Telegram community logo - Кіровоградська ОДА/ОВА Кіровоградська ОДА/ОВА @kirovohradskaODA
715 Views/Reach 2025-10-12 14:10 Message №36320
Щойно я говорив із Президентом Трампом – і це вже вдруге цими днями. Детально працюємо з Америкою, щоб посилити нас – нашу ППО, усі наші можливості захисту: «петріоти» передусім, інші системи, також наші активні дії, нашу далекобійність. Ми бачимо та чуємо, що Росія боїться, що американці можуть дати нам «томагавки», це сигнал, що саме такий тиск може спрацювати для миру. Ми домовились із Президентом Трампом, що наші команди, наші військові займатимуться всім тим, що ми обговорили. І в тому числі це стосується енергетики, газу. Я дякую. Розраховуємо на результат.Говорив сьогодні також із Президентом Франції Макроном, теж ключове – це ППО, наша стійкість, також дипломатичні заходи наступних тижнів, ми координуємо наші позиції. Ми домовились, що наші військові передадуть Франції найперші потреби, і ми пришвидшуємо постачання.Ми обговорили ситуацію на Запорізькій атомній станції. Ми можемо, як це вже було десятки разів, відремонтувати лінії енергозабезпечення станції та гарантувати безпеку станції – і саме український контроль, саме наші українські фахівці є стовідсотковою гарантією безпеки. Росія не має інтересу повертати безпеку – їх треба дотиснути до цього, і потрібна більш чітка, чесна позиція МАГАТЕ. Росія може й мусить припинити обстріли, щоб ремонтні бригади могли працювати. Триває найдовший блекаут на Запорізькій АЕС – уже майже три тижні станція на дизель-генераторах. Так не має бути.