Source
kinopodgon | 1. "Місія неможлива: Фінальна розплата.якісний і дуже дорогий бойовик....
740 Views/Reach
2025-12-30 18:29
Message №1517
1. "Місія неможлива: Фінальна розплата.якісний і дуже дорогий бойовик.люблю дану франшизу, але саме ця частина зовсім не здивувала.вірніше, як завжди, здивував том круз, але то вже звичне, хоч і не менш від того стає АХУЄВШЕ явище.чуть перемудрили.подивився і забув. можливо, коли вийде нова частина (ібо словосполучення "фінальна розплата" то скоріш за все піздьож) цю я перегляну, можливо ніт.2. "Супермен"я не фанат саме цього супергероя і навіть коли кевіл був суперменом і всі сцяли кипятком, я на таку хворобу не жалівся і всьо в мене було впорядку.наявність ґанна це величезний плюс, бо він вміє класно, брутально і з гумором розповідати і показувати історії, плюс подобавляв всяких милих елементів у вигляді собаки і получилось нормально.весело, красиво, масштабно, кольорово.на таке кіно потрібно ходити в кінотеатр, я не ходив, тому і така оцінка, була б більша, якби пішов.3. "Ф1".скоріш за все по всіх признаках саме цей фільм - "фільм року".по сценарію все дуже простенько.реалізація - шикарна.шо зйомки самих перегонів, шо хімія між дуетом пітт-бардем.добавили сюди ше ганса з його музикою і аймакс з їх картинкою і получилось ахуєнно.знову ж таки, в кінотеатр не попав, так би була вища оцінка стопудово.але хочу відмітити. це ніхуя не "топ ган маверік на колесах" як багато хто пише."топ ган маверік" дуже сильно крутіше кіно.4. "Завдання"мені не подобається марк руффало, звичайно не так як рамі малек, але десь в тих районах. тому починав дивитись і грандіозних планів не мав.Том Пелфрі витягнув серіал. дуже класно відіграв свою роль.хочеться вірити, шо hbo залишиться таким, яким воно було до купівлі нетфліком (шо малоймовірно).бо тут є екшн, е класна історія, яку за допомогою режисера і акторів круто показали.в цьому році таких серіалів було мало, тому можете собі запамятати.5. "Франкенштейн"дорого, дуже дорого, гарно, оскар за костюми і декорації, дорого (але я вже це казав), пусто.всьо.6. "Місяць 2112"фільм "moon" які наші локалізатори вирішили назвати, так як назвали. єдиний фільм зі старих, які я бачив давно і добавив його в цей список.а добавив я його сюди тому шо було стільки шуму навколо українського " ти-космос", який я не можу ніяк подивитись (бо я не дома) шо я згадав про цей і вирішив зробити заміщення.тільки наш фільм появиться десь, де я зможу його глянути, я зразу же цим займусь, бо по відгуках то найкраще кіно в світі, яке тільки могли випустити в Україні, під час війни, ше й за такі гроші.є сумніви.але я дуже хочу в це вірити, тому побацим-побацим.7. "Грабіжник за покликанням"тут теж міліон питань до локалізації, але я єбав нервуватись, тому пропускаєм цей момент.мені дуже подобається, як актор, Чаннінг Татум, тому фільм вирішив дивитись.крім цього це добре і миле кіно, просте, ше й зняте на реальних подіях, шо підкуповує.наявність кірстен данст фільму слави не робить, але шо вже.загалом заєбісь, може то навіть якесь воно таке сімейне, тому теж можете собі зберегти і глянути.8. "Ножі наголо: Прокинься покійнику?"ну як і з франкенштейном, ібо то стандартна планка нетфліксу, і так можна описувати будь який фільм від них.дахуя бабок.кльовий каст.гарна і піздєц яка якісна картинка.сценарій, ну мудрьоний, але є.довго, затянуто, з чуть пройобаною кінцівкою.хочеться виділити Броліна і Оконнора, всі інші тоже кльові. мене зовсім не зачепило.але це точно краща частина ніж попередня, і далеко не така прикольна, як перша.9. "Помри моя любове".ну я ахуєл.і по-доброму і по-поганому.багато питань, на які, скоріш за все, не обовязково відповідати.якшо глянете фільм, напевно, ви мене зрозумієте, шо теж не обовязково.як і дивитись його всім теж не потрібно.от такий от відгук.10. "Миротворець"завше хвалю цей серіал бо перший сезон був дуже ахуєнний.другий теж на рівні, як я писав вище в тексті про "супермена" - наявність джеймса ґанна - це завжди плюс.смішно, весело, чуть жорстоко, цікаво.але є нюанс.дуже загандошена остання серія, яка ше й кинула затравочку на наступний сезон.але я б на цьому не акцентував, ібо плюсів більше.