Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - kinopodgon
Added 06 Dec 2025

kinopodgon

@kinopodgon1
Number of subscribers: 1 635
Photos: 819
Videos: 228
Links: 422
Description:
🎬 максимально просто, ну може чучуть емоційно, про кіно, серіали і всьо на світі. ⛔️ граматично не ідеальний. ⛔️ матюкаюсь. сильно і часто. 🎬 залітай 🎈@b4usmile - йа
Source

kinopodgon | 1. "Ніхто 2"моя любов до Оденкерка (думав він Оденкірк) безмежна.але ф...

Telegram community logo - kinopodgon kinopodgon @kinopodgon1
479 Views/Reach 2025-12-20 15:29 Message №1476
1. "Ніхто 2"моя любов до Оденкерка (думав він Оденкірк) безмежна.але фільм відвертий кал.його навіть немає змісту порівнювати з першою частиною, бо програно по всіх можливих критеріях.але якшо взяти нормально так пляшок пива і забити хуй на логіку, то "5" норм оцінка.2. "Птах"в цю підбірку попало два просто єбейших фільма, якими б я НІКОЛИ В ЖИТТІ НІ З КИМ НЕ ДІЛИВСЯ.але є люди, які кажуть мені, шоп я був добріший, тому вони тут.єбать, яке ж то ахуєнне кіно.для максимального кайфу включіть собі в оригіналі, но дуже багато шансів шо ви ніхуя не зрозумієте, бо там така британська, шо можна йобнутись, але то дуже додає автентичності і теплоти фільму.дивне кіно, точно не для всіх.там ахуєнно крутий баррі коеґан. ну і саундтрек.я от пишу, і вже хочу дивитись його ше раз.можливо, колись, ви мені подякуєте, шо я показав вам це кіно, так само, як я дякував людині, яка показала його мені.3. "Людвіґ"писав про цей серіал колись, але не памятаю шо ставив, тут же оцінка "7 з хвостиком".класний головний герой, прикольна історія, тонесенький англійський гумор.таких серіалів багато, але цей дивитись приємно, а не всякі там "депт кью" де вкладено міліони бабок і видно, як актори лізуть зі шкіри, аби сподобатись всім на світі.рекомендую.4. "Незламний"крайній фільм, зі всіх підбірок, який я глянув.не єбу посилу фільму.розумію, шо це на реальних подіях і вся хуйня.але подивитись, як страждає від залежності єбать як загримований "скала" таке собі заняття.висосували з пальця драму піздєц.емілі блант - ходячий секс вже енну кількість років.усик? та я хуй його знає, в превью до бою з фьюрі на нього було дивитись цікавіше.дуже нудно.прям дуже сильно не цікаво.5. "День шакала"є фільм, тут вирішили зняти серіал.опишу свою правдиву емоцію.дивився на початку року, коли був в Канаді і часто курив, тому мене максимально всьо вражало і подобалось)нє, ну серіал дійсно крутий, так як дивився по мірі виходу серій, ше була інтрига то взагалі кайфанув пристойно.був там момент де дуже сильно гарно показали Будапешт.одна з причин, чому я зараз тут.чекаю другий сезон.6. "Друзі та сусіди"джон хамм крутий актор, і в серіалі видав мем року.серіал теж крутий, свіжий, з цікавими запльотами.дорого-багато.ше один доказ того, шо яблучна платформа домінує над нетфліксівською.не напряжно, з гумором, рекомендую до перегляду.7. "Kneecap"фільм про важливість мови.нам розповідають історію ірландської реп групи, яка читає реп ірландською, а не англійською, як в знак протесту, так і для популярізації рідної мови.сюжет описувати не буду, бо хочу аби ви глянули це кіно.воно легке, з гумором, навіть трохи з чорним гумором, сатиричне, більше схоже на кліп ніж на фільм.але дуже важкиве.а найбільший прикол фільму в тому, шо там знімаються реальні учасники реп колективу. (блять слова "реп колектив" звучать так, ніби їх писав чат гпт, але ніхуя).якшо хтось колись такий собі подумав про ірландську мову, шо вона схожа на англійську, теж рекомендую глянути:)навіть не рекомендую, а наполягаю на перегляд з сабами в оригіналі.вам сподобається.