Source
Кіно Наближається! Дім Дракона 3 | Я сходив на фільм "Буремний Перевал"!Якщо в минулій рецензії про "Март...
992 Views/Reach
2026-02-14 06:55
Message №4721
🍓 Я сходив на фільм "Буремний Перевал"!Якщо в минулій рецензії про "Марті Супріма" я писав, що фільм був створений, щоб Тімоті Шаламе отримав Оскар, то цей фільм також створений для певної мети.Але мета цього фільму дуже меркантильна - заробити гроші під час Дня Закоханих.У цьому фільмі є все, щоб люди мали бажання йти на фільм - відомі актори (Марго Роббі та Джейкоб Елорді); історія про кохання; адаптація книги, як "запорука" гарного сюжету.Якщо ви не читали книгу, то може вам і сподобається фільм, який не зіпсує вам цей день. А от тим, хто читав - тримайтесь.Взагалі, це глибокий готичний роман про помсту з глибоким змістом. Кетрін - не Кетрін. Її більше зробили схожою на Барбі, а не на складний образ із книги. Джейкоб Елорді, звичайно, гарний актор, але не Гіткліф. Він надто молодий, умовний Том Гарді підійшов би більше.Оцінки на відомих порталах цілком відповідають самому фільму:IMDB - 6.3Rotten Tomatoes - 64%Чи варто йти в кіно на фільм вирішувати Вам. Бо саме вам вирішувати чи подобається вам таке або порівнювати її з книгою.P.S. Хоча, що стосується квитків на завтра, то це буде зробити не просто, бо бачу, що вже багато викуплених залів на найзручніший час.