Джуд Лоу зіграє володимира путіна в фільми «The Wizard of Kremlin»Така от інформація зʼявилась вчора ввечері.Цікава тема для обговорень і в мене поки немає відповідей, окрім двох моментів.Перший: зрозуміло, що цей проєкт не буде лагідно або іншим чином виправдовувати злочини проти людства, який заподіяв старий карлік. Але як на мене, зарано.Занадто рано ще візуалізувати диктатора на екрані. Занадто багато болю, відчуття несправедливості і безвихіддю майбутнього.Якщо це кіно таки станеться, то дуже шкода за пана Лоу, який надалі буде асоціюватись з диктатором-вбивцею. Шкода…І другий момент: вже ніхто не зробить краще, ніж Чарлі Чарлін в «The Great Dictator»!Розкажу трохи історію фільма, може ви не знали або не дивились [🙈].Ідея створити фільм про гітлера почала своє життя після перегляду фільму [а точніше, еталону пропаганди 40 років] — «Тріумф волі» Лені Ріфеншталь.Чаплін сміявся до сліз і вирішив спародіювати ті прийоми пропаганди, які були в стрічці режисерки.Його відмовляли кіношні боси, не давали грошей, забороняли знімати, але все ж таки в 1939 року зйомки почалися, попри шалену напругу, щодо початку WW II [зйомки почалися за тиждень до початку війни].Комедія про єврея-перукаря, якого помилково приймають за диктатора Гінкеля, повинна була закінчитись по-іншому… але Чарлі Чаплін вирішив зафіналити потужним монологом про людство, мир, абсурдність війни, який актуален і досі.«Великий Диктатор» — це не тільки один з найвеличніших антинацистських фільмів, а ще й завершення епохи німого кіно та його уособленням — образом «маленького волоцюги».Тут я не можу не додати, що неодноразово Чарлі Чаплін говорив, якби побачив всі ті зверства, руйнування, концтабори… він би ніколи не міг зняти цей фільм.На відміну від пана Олівʼє Ассаяса, який хоче зробити «Чарівник Кремля».Скажіть, тільки в мене відчуття, що за назвою, це може бути схоже на мюзикл?)))Але загалом, приклад «тотальної персоніфікації зла» сьогодення юзати будуть.Такі антагоністи, як пітун, на жаль, залишають місце в історії та їх будуть екранізувати все більше і більше.Цікаве ваше ставлення, тому чекаю в коментарях.P.S. Самого гітлера в ігрових тв/повнометражних фільмах зробили на екрані — 117 разів [десь так я порахувала].
Товариство, з новим роком!Захочете завтра сходити в кіно на «Потяг у 31 грудня» — ідіть!Там буде все: Боклан, Укрзалізниця, стурбовані пасажири, любовний трикутник, воєнний оркестр, Джонсонюк і навіть, Гаррі Поттер.При всьому цьому присутнє відчуття доволі непоганого «похмільного українського кіно».Як в старі добрі часи… тільки українське)Що точно сподобалось: народність, українська душа, звісно, наше бажання розділятись та водночас, обʼєднуватись, і дуже влучно вплетені сучасні реалії! Ми більше не живемо в світі рожевих поні, в нас війна і мають бути присутні представники військових в персонажах. Тут — молодці!До чого є питання: пан Горбунов і пані Ребрик [при всій повазі], деякі жарти та продакт-плейсмент.Джізас Крайст Мадре Міа!Невже компанії не розуміють, що вже не 2002 і якщо не пхати на весь екран рекламу солодощів [щоб точно побачили] і 15 разів не показувати екран банка, то вашу рекламу і так побачать)До цього усвідомлення, напевно, ще лупашить цю скелю, нам доведеться довго.Але…При всьому цьому, це наше новорічне кіно! Я всіма руками за те, щоб його підтримувати!На нетфліксі або інших стрімінгах цього року вийшло 102 однакових ромкома, які включають на фон і нічого не очікують… хоча вони 99% схожі один на одного!Нам теж треба вміти виробляти і продюсувати українське різдвяно-новорічне кіно.Набагато приємніше серцю дивитись своє, ніж чуже.Так, воно моментами буває крінжове, але воно НАШЕ.З нашими жартами, мемами, характерами, акторами і вірою в наших людей!Тож гоу підтримувати своїх!Поділіться потім враженнями. Мені буде цікаво)Енджой і з новим роком!Хай він нам принесе головне — мир!P.S. Жарт про Цимбалюка в титрах — розйоб😂
Бред Пітт та Джордж Клуні запремʼєрились з фільмом «Самотні вовки» [Wolfs] на Apple TV+#безспойлерів✨Сюжет✨Двох фіксерів [люди, які допомагають в надзвичайних ситуаціях, частіше за все повʼязаних з протизаконною діяльністю] випадково наймають на одну справу. Вони вимушені співпрацювати задля виконання справи, хоча це буде непросто.Режисеру Джону Воттсу, який подарував світу нового «Людину-павука» з Томом Голландом, довірили надважливе — реюніон Пітта і Клуні на великому екрані.Секрет класного баді-муві полягає в двох речах: конфлікт персонажів та їх харизма.Харизма цих двох — проникає і летить крізь екран. Що Пітт, що Клуні — грають самих себе. Певна, що вони так само кепкують один з одного і в реальному житті на своїх шалє з бокалом червоного. Тож єдине, що було потрібно Вотсу, правильно-підібраний сеттінг.Двоє підстаркуватих чистильщиків, в яких хрустить спина, коли піднімають важке, але не тремтить рука при стрилянині. Які наче «інь та янь» схожі і різні водночас. Таких собі два Джона Віка, яким би варто було вийти на пенсію, але самотність зʼїдає, тож вибраний шлях «працюємо поки не пришиють», здається єдиним виходом. Але ці дві харизматичних самотності зустрічаються і дарують нам легку посмішку, протягом двох годин… хоча по факту, може здатись, що нічого не відбувається)Абсолютно точно, це не геніальне кіно! Воно не просуває мистецтво вперед і не робить революцій в кіно. Сценаристи не витягнули максимум з такої благодатної пари друзів, могли б зробити більше відсилок на Оушенів, їх особисте життя або інші роботи.Але це те кіно, яке будуть передивлятися більше за інших. Воно легке, приємне, просте і ненавʼязливе, а Бред Пітт з Джорджем Клуні, самі по собі, класика! Вони, як чорна кава, як сумка Шанель, як справжні почуття — ніколи не вийдуть з моди. Тож не буде сюрпризом, що нас очікує «Самотні вовки 2». Сіквел вже знаходиться в розробці, навіть при тому, що стрічка вийшла тільки в обмежений прокат в США і на Apple TV+.Енджой і пишіть свої враження в коментарях🤍P.S. Взяти саундтреками Шаде і євроденс було ідеальним рішенням🤌🏼
Якщо ви вже подивились «Дедпула і Росомаху», то знаєте, що наш дубляж знову перевищив всі межі очікування😍Так от, що я згадала!*для тих, хто в курсі і для тих, хто ще ніЯ була со-авторкою та співведучою подкасту «Додивитесь в кіно»!І в нас виходив випуск з актором дубляжу Андрієм Твердаком, який є голосом Бреда Пітта, Тома Круза, Хоакіна Фенікса, Тома Гарді, Метта Деймона та інших.Одним з цих «інших» є Гʼю Джекман і саме його ви могли чути в фільмі «Дедпул і Росомаха»!Випуск — чікарний! Що таке дубляж, озвучанння і в чому різниця? Як актори дубляжу ставляться до закону про дубляж фільмів? Як саме озвучують, як придумуються меми і ще купа цікавих історії!👉🏻випуск дивитись тут👈🏻👉🏻слухати епл👈🏻👉🏻слухати спотіфай👈🏻Андрій такий краш, що я сама декілька разів передивлялась цей випуск)Не голос — мед!P.S. Якщо виникло питання, а які ще були випуски та з ким?- про культуру кенселінгу- що дивитись на стрімінгах і який найкращий- про супергеройське кіно і чому воно помирає- яке кіно зніме Свят Загайкевич?- про документалки з Толіком Остапенко [телебачення Торонто]- про саундтреки та музику в кіно з Пилипом Коляденко [Phil It]Енджой🤍
«Яремчук: Незрівнянний світ краси»#заразвкіно #безспойлерів Команда Knife films, яка, на мою думку, створює одні з найкращих поп-документальних фільмів та серіалів сучасності [ «Епізоди», «Історія української реклами», «Спалах»], сьогодні випустила у всеукраїнський прокат свій новий витвір — фільм про Назарія Яремчука!Готували його три роки, кропітливо збираючи пазли життя, крізь слова рідних та близьких.Ідейною натхненницею фільму була донька пана Назарія — Марія Яремчук.Зрозуміла мотивація. Це не тільки нагадати українцям про легендарну постать, а ще й самій дослідити «ким був мій батько? як про нього та його життя говорять люди». І вийшло.Душевно, зворушливо і щемко.«Яремчук» — це фільм-портрет про першу українську поп-зірку! Як сталось так, що простий хлопець з Буковини став популярний на весь світ? Як жив? Як став секс-символом? І як радянська система намагалась його зломити.Фільм підкупає своєю щирістю, простотою оповідання і сучасним підходом.Окрім унікальних кадрів, вперше звучали думки з особистого щоденника, який він вів все своє життя… і звучали ці думки голосом Назарія Назаровича.Слава богам штучного інтелекту!Я з дитинства обожнюю український фанк, пісні Яремчука, Володимира Івасюка, то я розчулилась майже напочатку фільму, коли вперше зазвучала «Червона рута» на «Пєснє 71».Така сила моменту! Сироти по шкірі!Але я чула суцільне єднання залу в фіналі фільму, бо плакали всі…Не можу не відзначити, що Яремчук дійсно був секс-символом того часу. І це яскраво і точно передано режисером Артемом Григоряном. Видно, яким світлим, чесним, харизматичним, з вайбом «народного» був Назарій Назарович. Його рухи, погляд, посмішка і жодного слизького контексту. Тільки можу уявити, якими штабелями падали дівки))Звісно, перлина фільму — це друга дружина Назарія — Дарина. З такою любовʼю і натхненням говорити про свого чоловіка, ніби він просто відійшов на 10 хв. Це любов, яка насичує глядачів через екран!Фільм залишає не тільки відчуття гордості за таку постать, а ще, приємним бонусом, у вас в голові точно засяде якась пісня Яремчука… а може й не одна))Для цього українські виконавці / гурти перезаписали пісні Назарія в новому звучанню!Я кину в коментарі🫡Фіналимо! Півтори години корисних кайфів! Моя щира рекомендація!Ідіть в кіно, біжіть, лягайте в напрямку кінотеатрів, бо це наша ідентичність! Ми маємо знати більше про таких неймовірних людей та їх незрівнянний світ краси.Енджой!P.S. Я не знаю, як співає ваша душа, якщо ви не знаєте пісень Назарія Яремчука (с) я😎