Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Король Данило
Added 14 Jul 2024

Король Данило

@kingdanulo
Number of subscribers: 148
Photos: 913
Videos: 80
Links: 192
Description:
Цікаве і важливе зі Львова, Львівщини і трохи від сусідів

👥 Number of subscribers

148
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -3

👁️ Average views per message

67
Average/Day:: 71
Average/Week:: 70
ERR: 45.27%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 99 25-04-22 11:26
Недавно львівську владу висміяли за табличку з назвою "Площа Святослава Теодора". Чиновники перепросилися і оперативно поміняли таблицю на правильну - "Площа святого Теодора". Сподіваємося, що Великомученик не встиг образитися.А от відомій письменниці пощастило менше, оскільки вулиця на її честь розташована не так близько до туристичного центру, а що далі від нього, то міську владу хвилює менше. Тому й маємо вулицю "М.Вовчка", хоча ще у школі вчать, що псевдоніми не можна скорочувати.Показово, що влада епохи Садового, модернізуючи таблиці, пішла шляхом своїх не менш невігласних попередників. Правду кажучи, і сміятися не хочеться. Просто вкотре хочу поцікавитися, коли у структури, які формують обличчя Львова, окрім "креативних інноваторів-урбаністів", набиратимуть хоча б 10 відсотків просто освічених фахівців?Хоча причина невігластва у команді Садового може полягати в іншому. Мер, боячись, аби хтось в Ратуші не виявився мудрішим за нього, підбирає людей глупіших, або таких, які підлабузницьки вдають із себе дурнів. Вони, своєю чергою, вже підбирають відповідних "мудрагелів" під себе. І так по всій вертикалі. Але в цьому є велика небезпека: з такими темпами інтелектуального відбору, за п'ятої каденції Трампика можемо побачити у мерії мавп. Але оскільки ці тварини доволі мислячі, хтозна, чи не доживемо, коли у Садового набиратимуть на роботу бобрів і мурахоїдів.
👁 96 25-04-18 21:54
СБУ закликає громадян дотримуватися заходів безпеки під час ВеликодняСлужба безпеки продовжує системно викривати спроби рашистів із розхитування суспільно-політичної обстановки всередині України.Для реалізації злочинних намірів окупанти використовують великий арсенал заходів підривної діяльності.Серед іншого, поплічники російських спецслужб створюють штучні конфліктні ситуації між представниками різних конфесій та релігійних громад.Крім цього, окупанти продовжують підступно залучати своїх агентів для підготовки терактів та коригування повітряних атак по цивільній інфраструктурі України.Здебільшого мішенню ворога стають місця масового перебування людей, де б вони не знаходились – на центральній вулиці міста або у дворі житлового масиву.Відтак Служба безпеки закликає громадян напередодні та у період відзначення Великодня: обмежити відвідування масових заходів; не піддаватися на можливі провокації чи підбурювання до незаконних дій; дотримуватися комендантської години, встановленої для вашого регіону; не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а під час неї перебувати в укриттях; повідомляти правоохоронні органи про підозрілі предмети та осіб, які можуть влаштовувати провокації чи становити потенційну загрозу.Нагадуємо, що в СБУ працює спеціальна гаряча лінія 0-800-501-482 та електронна пошта: [email protected]. Крім того, якщо вас намагаються завербувати для підпалу авто ЗСУ, адмінбудівель, організації теракту чи мінування – ви можете повідомити про це в чат-бот СБУ «Спали ФСБешника» – t.me/spaly_fsb_bot.Надана вами інформація є конфіденційною і буде ретельно перевірена.СБУ просить громадян бути пильними і дотримуватися заходів безпеки.
👁 58 25-04-16 13:56
Вулицю Винниченка у Львові потрібно перейменувати.Звертаюся з такою пропозицією до Львівської міської ради як львівʼянин та очільник Львівської ОВА, яка розташована на цій вулиці.Відповідно до чинного законодавства, саме орган місцевого самоврядування має такі повноваження.А тепер – про причини. Завдяки нам з вами, Львівщина – перша область в Україні, яка очистилася від памʼятників окупаційній радянській армії. У термін дії відповідного закону ми перейменували понад 250 вулиць, а до того – самі громади дали нові назви кільком тисячам топонімів.Винниченко – історична постать, яка не підпала під декомунізацію, адже досі не внесена в перелік перейменувань Українського інституту національної памʼяті. Однак, багато істориків наголошують, що він:прихильник автономії України у складі росії,критикував політиків-самостійників, зокрема Миколу Міхновського. Неодноразово конфліктував зі Симоном Петлюрою щодо самостійництва,був відвертим противником створення української армії,був переконаним комуністом, і навіть організував у Відні закордонну групу українських комуністів,після того, як більшовики окупували Україну, активно співпрацював з московською владою, навіть будучи за кордоном,його утопічні заклики до московської влади щодо українізації та літературний спадок є неспівставними з тією шкодою, якої він заподіяв українській державності в період Перших Визвольних Змагань.Топоніми – це частина інформаційної безпеки держави, це ідеологічні маркери, на яких виростають наші діти. Допускати далі існування тих, які вшановують ворогів української державності та колаборантів, ми не маємо права.Якою повинна бути нова назва вулиці? Вона точно має вшанувати особу або подію в нашій історії, яка є символом державності і найважливіших цінностей для України та українців. Тож пропонуйте!
👁 91 25-04-06 18:42
...Ішов 2036 рік від Різдва Христового і 30-ий рік від приходу на львівський престол Андрія Садового.Місто розквітало. Тривало будівництво сміттєпереробного заводу і вдосконалення транспортної мережі. Підземна парковка для самокатів діяла на площі Ринок, а урбаністи проектували нові тротуари поміж велодоріжок, щоби пішоходи не заважали роверистам. 120-поверховий хмародер, зведений на місці Порохової вежі, став найпривабливішим туристичним об'єктом.Десятий рік діяли справедливі мита для Сокільники, і Львів не зле заробляв на оподаткуванні товарів придбаних міщанами у сокільницькому Кінг Кросі. Шептицькому району львівський мер по-батьківськи запропонував віддати Львову контроль над видобутком вугілля, переконуючи, що це буде чудова угода.Через непоштиве ставлення і ненапуцовані мешти в опалу потрапив війт Великих Грибович. Натомість у фавор вийшли Малі Грибовичі, які мер пообіцяв знову зробити великими.За кордоном час від часу лапали і привозили в місто у кайданках чиновників мера, котрі в часи Великої Війни повтікали разом із вкраденим. Здавалося б, живи і насолоджуйся. Але меру було не до того. Він оголосив хрестовий похід на Янів, якщо тамтешня громада не віддасть Львову їхні стави, з яких флот Яворівської громади міг би своїми гарматами підтримати брюховицьких сепаратистів.Навести остаточний порядок на всій західній півкулі країни меру заважала ще одна невирішена проблема - продаж алкоголю у нічний час. Садовий продовжував активну боротьбу із супостатами-торгашами, які споювали народ, що потім під хмелем валандався нічним Львовом і співав про мера лайливі, сороміцькі коломийки. ...А тим часом на чергову сесію міської ради виносилося питання обрання Садового пожиттєвим бургомістром з наданням титулів Мер Мерів, Цар Винниківський і Самодержець Зашківський.
👁 49 25-03-24 14:09
СБУ звертається до батьків: не дайте фсб завербувати ваших дітей для терактівСлужба безпеки України щодня протидіє спробам російських спецслужб завербувати неповнолітніх українців і використати їх як «інструмент» для терактів. Адже зараз росія веде цілеспрямоване полювання на дітей у соцмережах. Зокрема, куратори обіцяють підліткам «легкі гроші за нескладну роботу»: забрати пакунок в одному місці та віднести в інше. Але замість обіцяної оплати ворожі спецслужби дистанційно підривають вибухівку разом із «кур’єром», прибираючи свідків і замітаючи сліди.Саме так розвивалися події: в Івано-Франківську – один підліток загинув, інший залишився без ніг після того, як ворог підірвав «пакунок». на Харківщині – фсб використала 15-річного хлопця як смертника.Часто батьки навіть не підозрюють, що їхня дитина перебуває в небезпеці. Тому СБУ закликає:🔹 Поясніть дітям, що пропозиції «легкого заробітку» від незнайомців у соцмережах – це смертельна пастка.🔹 Розкажіть їм про реальні трагедії, що вже трапилися з їхніми однолітками.🔹 Поширте цю інформацію серед знайомих, у яких є діти підліткового віку.Як швидко повідомити про спробу вербування?❗️ Для цього є офіційний чатбот СБУ «Спали» ФСБешника». Перейдіть за посиланням ➡️ t.me/spaly_fsb_bot та повідомте, який злочин пропонували вчинити. Додайте контакти вербувальника та інші деталі, що допоможуть нам зупинити ворога.
👁 57 25-03-06 18:54
Жадність фраєра згубила, точніше, видатного реформатора медицини Андрія Садового. Четвергова сесія Львівської міської ради де-факто перетворилася на посміховисько з мера, чиї "хотілки" вже давно виходять поза межі здорового глузду.Усе це бачить громада. Усе це бачать міські депутати. Навіть лояльні до нього обранці у приватних розмовах розводять руками, мовляв, "Садік вже геть берега пустився".Але не все коту масляна, а Садовому - зиск. У четвер мер фактично тричі був посланий і не зміг протягнути на сесії жодного свого варіанту "оптимізації" львівської медицини.Спершу Садового обламали з абсолютно нахабною пропозицією ввести в число засновників майбутнього комунального медичного університету громадську організацію "Інститут Просвіти". Тут сама потреба створення університету викликає багато запитань, але, коли бачиш, кого Садовий пропонує у засновникм, стає зрозуміло, кому це потрібно. До відома тих, хто не в курсі. Засновниками згаданої ГО є три людини львівського мера - видні діячі "Самопомочі" - Березюк, Сироїд і Процик. А уповноваженою особою - заступник мера Любомир Зубач. Знаючи впертість Садового, уважно спостерігаємо, як наступного разу львівський Трампик просуватиме своїх людей у структуру майбутнього навчального закладу, який, зокрема, існуватиме за наші податки. А наразі Садовий рахує збитки.Не менш уважно спостерігаємо і з історією з кафешкою, яку хочуть відкрити на даху лікарні святого Пантелеймона. Скільки говорилося, що це мав би бути ветеранський бізнес, але коли дійшло до оголошення конкурсу, виявилося, що він майже неприховано прописаний під конкретну мережеву компанію. Оголошення конкурсу заблоковано, а Садовий, очевидячки, рахує збитки.Нарешті, третя медична історія. Міськрада таки підтримала реорганізацію поліклініки на Руській, але з умовою, що в приміщені має зберігається поліклініка. Ні вашим, ні нашим, одним словом. Історія буде мати продовження, а Садовий, який ніяк не може добратися до жирного приміщення, рахує збитки.Судячи з переманентних провалів довколамедичних прожектів львівського Трампика, у цій царині він ще не навчився працювати так вишукано, як в питаннях, скажімо, земельних ділянок. Але будьмо уважні, бо може навчитися. До біди Львова і львів'ян.
👁 75 25-03-03 08:43
СБУ зірвала спробу спецслужб рф здійснити кривавий теракт у ЛьвовіКіберфахівці Служби безпеки по гарячих слідах затримали агента російських спецслужб, який намагався вчинити серію терактів у Львові.За даними слідства, фігурантом виявився 23-річний мешканець Київщини, який за 1000 доларів США погодився працювати на ворога.Серед цілей окупантів були будівлі ТЦК та СП, а також Головний залізничний вокзал міста.Як встановило розслідування зловмисник намагався використати заздалегідь заготовлену вибухівку, яку мали активувати дистанційно.Російська спецслужба планувала вчинити кривавий теракт із великою кількістю жертв, а також ліквідувати свого агента, як «зайвого свідка».Проте СБУ завчасно викрила ворожий задум і затримала виконавця «на гарячому», коли юнак заклав вибухівку поблизу залізничного вокзалу.Під час слідчих дій встановлено, що саморобна бомба виготовлена з вибухової речовини амонал, інших хімічних сполук та начинена металевими предметами для більшого ураження людей.Слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада вчинена в умовах війни).Йому загрожує  15 років увʼязнення або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.Наразі встановлюються інші співучасники організації вказаного злочину.Також перевіряються факти його причетності до вчинення інших терористичних актів та диверсій по території України, у тому числі на обʼєктах залізниці.Комплексні заходи проводили оперативники та слідчі СБУ у Львівській області за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.
👁 64 25-02-17 18:54
Великий Львівський Жаб перетворює Львів у каламутне болото! Навіть попри те, що основні події, що визначають нашу долю, відбуваються нині на фронті та в кабінетах найвпливовіших людей планети, не помітити того, що стало ганебною традицією Львова Садового, вже не можливо. Малоголосківська, 700-річчя, Тютюнника, Панаса Мирного, Вороного, площа Міцкевича, проспект Свободи... Список можна продовжити не на одну вулицю, чи площу. І об'єднує їх, на жаль, така паскудна річ, як скандал.У нинішній час, як ніколи, потрібна єдність влади, бізнесу та кожного мешканця міста, бо тільки, діючи спільно, ми можемо ефективно допомагати війську. Натомість у Львові ледь не щотижня - новий скандал. Мешканці проти бізнесу. Бізнес проти влади. Влада проти всіх.Звісно, кожна ситуація має свою специфіку і потребує окремого вивчення, аби розібратися, хто правий, а хто не зовсім. Але першопричина львівського бардаку очевидна без глибинної аналітики. У місті відсутні правила гри, які були б однаковими для всіх, незалежно від амбіцій, статків і можливостей "порішати" в Ратуші.Львів функціонує в режимі ручного управління одною особою. Таке враження, що життя міста залежить від того, чи мер Садовий добре виспиться. Бо в такому разі він їде собі в чергові лондони, і всі мають трохи спокою. Бо, як не дай Боже, снитимуться кошмари, чи встане не з тої ноги - чекайте біди. Почне знову змінювати концепцію, роздавати обіцянки одним і відбирати напрацьоване в інших. Відсутність правил гри у веденні бізнесу, дозволів/заборон на забудови та й у більшості інших галузей вигідно тільки тому, хто одноосібно управляє містом. Бо в такому разі воно перетворюється в каламутне болото, в якому дуже вигідно його головному жителю.От буквально проплив перед очима образ лукавого Великого Львівського Жаба 🐸, який всівся в каламуті, свинить там і пильнує, аби щось попри нього не пролетіло.
👁 57 25-02-06 12:00
Увага, львів'яни! У Садового готуються в черговий раз пошити нас у дурні! 4 лютого виконком Львівської міської ради оголосив Всеукраїнський відкритий містобудівний конкурс на найкращий проєкт розвитку території на місці колишнього ринку «Добробут» за оперним театром.У межах конкурсу учасники мають сформувати візію рекреаційно-паркової зони.Переможець архітектурного конкурсу отримає 500 тис. грн. За друге і третє місця фіналісти отримають по 300 тис. грн і 200 тис. грн відповідно. А тепер починається найцікавіше. Профінансувати проведення конкурсу мають благодійні організації. Виникає логічне запитання, з якої радості якісь невідомі організації будуть фінансувати вигаданий мерією конкурс? І це в час, коли благодійним організаціям точно є на що витрачати кошти.По-друге, про який проєкт громадського простору може йтися, якщо ділянка не належить міській раді. Справа про повернення цієї ділянки в користування міста перебуває в суді. Більше того, якщо мені не зраджує пам'ять, два суди міськрада вже програла.І взагалі, бачачи, як у Львові намагаються запхати забудову у кожну вільну щілину, якось слабо віриться в чистоту задумів Садового і компанії, закамуфльованих словом-фетишем так званих урбаністів - "громадський простір".І сумніви небезпідставні. Просто процитую публікацію у родинному виданні Садового, яка з'явилася ще навесні 2023 року і в якій, як на мене чітко проартикульовано справжні наміри садовістів:"Як розповів ZAXID.NET головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, на початку ХХ століття площа за оперним театром була головним громадським простором у центрі міста. Уздовж площі була рядова історична забудова, що донині майже не збереглася. Тому місто планує повернути цю ділянку в комунальну власність, аби відтворити історичний громадський простір із оновленою архітектурою".Що незрозуміло? За формулюванням "громадський простір" приховане бажання "відтворити історичний громадський простір із оновленою архітектурою". Чи потішний архітектор Садового передчасно ляпнув зайве, я не можу знати. Але суть не в тому. Головне, що у всій тій історії таки йдеться про будівництво. А як у Львові "оновлюють" історичну архітектуру всі можемо побачити на прикладі площі Міцкевича. Якщо коротко описати всю історію, то на хлопський розум вона виглядає приблизно так. Велика ділянка у центрі, з якої Садовий не має жодного зиску, давно не дає спати голові міста. Тупо відібрати її в одного власника і віддати іншому - без публічного скандалу і репутаційних втрат неможливо. От і запускається легенда з громадським простором. Хто ж із львів'ян проти гарного скверу?!Тільки от скільки часу мине, коли кілька клумб за Оперою оточать кілька будинків у стилі всім відомого львівського "унітазу"? Може, в той момент, до речі, ми і дізнаємося, який інтерес був певним благодійним організаціям фінансувати згаданий конкурс проєктів на чужій землі.
👁 67 25-01-29 18:16
Мера Львова цього тижня прорвало на спілкування. Хитрий Садовий розумів, що від нього вимагатимуть звіту, тому вирішив пропетляти, організувавши "зустріч з різними середовищами громади".Формально виглядало на звіт, але ж не названо звітом. А різниця насправді суттєва. На зустріч запрошують. На звіт можуть прийти всі бажаючі, і не факт, що серед них не виявиться прикрих людей, котрі зроблять Садовому нерви. Бо завжди знайдеться той, хто поцікавиться, чи того року в мерії хабарі більші, ніж у минулому.Натомість, невість чого, на зустріч приволокли міськрадівсього кота. Перелякана тварина, звісно, нічого дурного не питала, щоб не лишитися без "Віскасу". Наявність живого кота, очевидно, мала би засвідчити, що Садовий добрий і турботливий господар. Більше того. Мер вкотре довів, що є воістину мудрецем-державником, а держава встоює тільки завдяки мудро керованому ним Львову. Дарма, що 11 років тому мер заявляв, що "ми програли війну". Але то таке. Будемо вважати, що чоловік, не ставши президентом Західної України, трохи прийшов у себе, опам'ятався і помудрів. У самому місті, як ми розуміємо, все розпрекрасно. Ну, з транспортом бардак, але то самі люди винні. Хтось паркомісце купувати не хоче, а хтось - на ровер пересідати. Але мер не має часу перейматися невдячними львів'янами, бо хто ж тоді дбатиме за державні проблеми? До радості всіх божевільних, Садовий на тижні, ні сіло, ні впало, повідомив, що цього року в Україні запрацюють 5 аеропортів. З цього можна зробити висновок про швидке закінчення війни, яке, безперечно, трапиться, як тільки Садовий перейме від Сирського командування військом і пожене московитів за Урал.р.s. Поки мер зі своїм котом розхвалював розвиток міста під своїм чуйним керівництвом, у Львові продовжували сипатися історичні будинки. Фото із вчорашнього обвалу на Листопадового Чину.