Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Вмикач Київ | Світло💡
Added 14 Jul 2024

Вмикач Київ | Світло💡

@kiev_svet
Number of subscribers: 242 961
Photos: 2,360
Videos: 386
Links: 8,070
Description:
Інформаційний канал про відключення електроенергії та води в місті Києві та Київській області Замовити рекламу: @manager_levogo Звʼязок: @Possvitbot
Source

Вмикач Київ | Світло💡 | Світло в українських домівках сьогодні — це результат щоденної роботи ...

Telegram community logo - Вмикач Київ | Світло💡 Вмикач Київ | Світло💡 @kiev_svet
75 400 Views/Reach 2025-12-23 10:55 Message №7016
Світло в українських домівках сьогодні — це результат щоденної роботи людей, для яких професія давно стала відповідальністю державного масштабу. В умовах повномасштабної війни енергетики Київщини виконують одну з ключових місій — працюють над стабільністю енергосистеми.Коли ворог намагається залишити країну без світла й тепла, саме вони першими виходять на пошкоджені об’єкти та відновлюють зруйноване. Під звуки сирен, у дощ і сніг, цілодобово й попри загрозу повторних ударів енергетики крок за кроком повертають електропостачання в громади, лікарні, школи та на об’єкти критичної інфраструктури. Це робота зі сталі — про витримку, холодну голову й відповідальність, яка не зникає навіть у найважчі моменти. Ви працюєте попри все.Сьогодні цю силу й відданість відзначено на державному рівні. Президент України Володимир Зеленський нагородив медаллю «За працю і звитягу» двох енергетиків з Київщини — електрослюсаря цеху Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго» Віктора Гринчука та майстра бригади Центру Департаменту ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» Олега Мельниченка. Це визнання праці всіх енергетиків області, які щодня тримають систему.Завдяки цій роботі український тил залишається стійким. Мільйони людей мають можливість жити, працювати, навчатися, підтримувати зв’язок із рідними та допомагати нашим Захисникам і Захисницям на фронті.Щиро дякую енергетикам Київщини за професіоналізм, витримку й незламність. Бажаю безпечних змін, надійного обладнання та сил рухатися далі.Схиляю голову перед пам’яттю енергетиків, які віддали своє життя, захищаючи енергетичну інфраструктуру України.Дякую за світло, яке не згасити. Зі святом!Фото: Костянтин та Влада Ліберові, ДТЕК.@Mykola_Kalashnyk