Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - кхрісмнк пише про маркетинг:
Added 14 Jul 2024

кхрісмнк пише про маркетинг:

@khrismnkaboutmarketing
Number of subscribers: 1 542
Photos: 40
Videos: 2
Links: 17
Description:
непопулярно і трохи складно про етичний і ціннісний маркетинг. автор каналу — @mnknkm інст – khrismnk
Source

кхрісмнк пише про маркетинг: | в найближчих півроку-рік постів не буде. можливо, експертних постів пр...

в найближчих півроку-рік постів не буде. можливо, експертних постів про маркетинг вже зовсім ніколи не буде, але зарікатись не стану, бо життя цікаве, і випробовує нас іноді нашими "ніколи". але добре, що запитали, бо я якраз збиралась писати.я закрила всі власні проєкти, чужі проєкти і вийшла зі сфери маркетингу на невизначений темрін.якщо дуже коротко, то я страшенно вигоріла. в якийсь момент я зловила себе на думці, що вся маркетингова робота не просто не приносить задоволення, вона мене дратує, пригнічує, фруструє і всі похідні дієслова. вона мені не підходила в такому форматі, в якому я все почанала, вона перестала відповідати моїм цінностям і бажанням, і я не розуміла, як з тим бути.дуже довго в мені конфліктувало бажання помалу закрити все, і нерозуміння, а що я взагалі буду робити, якщо це все полишу. я ж тільки почала, воно ж тільки понеслось, а як же всі ті, хто пишуть, питають, чекають, заходять на проєкти. але цей конфлікт виснажив так, що в якийсь момент мене вже розчаровувало буквально все: і ринок, і спеціалісти, і проєкти, і я сама, і моя власна неспроможність все це вивезти.тож з купою страхів, через саботаж, тривогу, через сумніви, через море сліз я почала потроху полишати маркетинг.колись я окремо розповім про те, як важко давались такі рішення, в якій я була безвиході, розгубленості, і як це переживала. що я зараз роблю?насолоджуюсь життям. так сталось, що я швидко виросла, швидко почала працювати, я взагалі не мала часу і можливості хоч чуть-чуть передихнути, побути з собою, позайматись чимось в задоволення, тому зараз я полишила все, що мене хоч трохи тривожить чи дратує, і займаюсь виключно тим, від чого мені радісно: згадую дитячі мрії, займаюсь різноманітними хобі і шукаю для себе те, в чому мені буде добре. нервова система дякує, бо тільки коли виходиш зі стресу, розумієш, в якому насправді стресі був.щодо професійного розвитку, то зараз мене цікавить блог, і найближчим часом я буду сфокусована на ньому. мені подобається ділитись своїм життям, буднями, рефлексіями, прогресом в різних заняттях. я цікава сама по собі, моє життя зараз яскраве і насичене, я сміливо йду в нове, і мені хочеться поширювати ті ідеї, які зараз роблять мене щасливою. я мрію про ютуб, і маленькими кроками рухаюсь в сторону довгого контенту (лаконічність - не моя сильна сторона).я відкрита до колаборацій з бізнесами у ролі мікроінфлюенсера, вже отримую перші співпраці, чому дуже тішусь, і не виключаю можливості в найближчому майбутньому заробляти з цього.чи планую повертатись в маркетинг?ноу. ні в ролі виконавця, ні в ролі вчителя чи ментора, ні навіть в ролі стратега.єдине, що я продовжую робити, і що мені в кайф - я іноді консультую, бо мене не перестають рекомендувати, але роблю це по внутрішньому відгуку і дуже вибірково, лиш тоді, коли мені в кайф мати справу з конкретним проєктом. ясне діло, від мене ніхто і ніколи не забере того багажу, який я маю, і я від нього теж нікуди не дінусь, тому я буду його застосовувати, але в якійсь дуже іншій формі, яку я зараз тільки шукаю.як підтримати зі мною контакт?цей канал залишаю для всіх охочих перечитувати, бо дуже навряд чи база, яку я тут намагалась просувати, стане менш актуальною в найближчі роки.також до мене можна звертатись просто так, з будь-якими питаннями, на які я можу дати відповідь за кілька хвилин голосовим повідомленням. писати, як завжди, можна сюди @mnknkmа якщо вас цікавить ще щось, крім маркетингу, в моєму виконанні, то запрошую в свій інстаграм. там Христя, яка, можливо, менш успішна по мірках соціуму, вже без регалій підприємця і власника чогось там серйозного, зате щаслива.на цім все.