Source
кхрісмнк пише про маркетинг: | дуже люблю зараз працювати з позиціонуванням і бренд-стратегіями.мала ...
1 290 Views/Reach
2025-04-08 13:27
Message №429
дуже люблю зараз працювати з позиціонуванням і бренд-стратегіями.мала за останні місяці два проєкти: в одному треба було будувати все з нуля, від ідеї в голові замовниці до готового продукту і перших кроків виходу в ринок, в другому бізнесі треба все оновлювати, бо він жив без особливої роботи над брендом і був собі таким ось нормальним, посереднім проєктом без імені, настрою і сенсів.обидва проєкти — доволі звичні продукти на висококонкурентному ринку, де, здавалось би, сказано і показано вже все. але я люблю виклики, і творчість, яка в мені нещодавно знову прокинулась, допомагає мені зараз відшуковувати щось унікальне там, де, здавалось би, нічого не можна придумати.у брендів насправді дуже багато інструментів, щоб відрізнятись. на жаль, коли мова про одяг чи блокноти, а я саме з цим працювала останнім часом, неможливо стати унікальним завдяки якомусь одному рішенню, тому треба працювати над маленькими деталями, відрізнятись в нюансах і з цього формувати якусь цікаву цілісну картинку.ось вам слоган, форма, колір, в якому закодовані конкретні сенси, модель, сюжет. всюди трішки усвідомленої зміни, і ось ваш бренд вже не спутаєш з кимось з найближчих конкурентів. крім того, що відрізнятись, в бренду є задача викликати конкретні асоціації, думки, емоції, і допомагати всім іншим маркетинговим інструментам шейпити поведінку користувача таким чином, аби йому захотілось придбати. відловлювати цей тоненький звʼязок між конкретними компонентами бренду /назвемо їх так/ і тим, як вони будуть закладати в голову користувача потрібні меседжі, — неймовірно цікава робота.тому якщо ви безликі, посередні, невизначені у своєму баченні свого бізнесу чи незрозумілі для клієнта, інвестуйте в роботу над позиціонуванням і бренд-стратегією. я буду знову відкрита до співпраць десь під кінець місяця.