Source
кхрісмнк пише про маркетинг: | кілька максимально простих способів зробити досвід користувача в ресто...
1 800 Views/Reach
2025-01-23 19:45
Message №417
кілька максимально простих способів зробити досвід користувача в ресторані кращим, ніж в сусіда:(навіяно поїздкою в Стамбул, де тобою в кожному закладі опікуються, як дорогим серцю і важливим гостем)1. принесіть води, як тільки гість приходить в заклад і сідає за стіл. можна з лимоном.2. організуйте, аби в меню були фото всіх страв, і щоб були описи всіх інгредієнтів.3. запитайте, чи потрібна порада/рекомендація щодо вибору страв. якщо так, поцікавтесь, наскільки клієнт голодний, що зазвичай любить і не любить, в яку сторону зараз настрій.4. зорієнтуйте про приблизний час очікування страв.5. організуйте якийсь простий стартер. хліб, оливкова олія, масло, овочева намазка чи оливкова паста — топ.6. підійдіть в процесі, запитайте, чи страва відповідає очікуванням і чи гостю смачно.7. по завершенню принесіть невеличкий комплімент від закладу — чай, маленьку цукерку чи печеньку.8. у випадку, якщо ви десь помилились, принесли не те, гість просить переробити, бо страва не відповідає опису, компенсуйте додатковий час очікування якоюсь приємністю.а звідки на те все взяти гроші? можна просто закласти в ціну страв, а можна винести окремою витратою в чек, як це роблять ресторани за кордоном. вони просто додають 1-2 долари в чек за сервіс, і бавлять того клієнта всіма можливими способами. якщо я замовляю на 800-1000 грн (а я приблизно завжди на такі гроші замовляю), мені зовсім не шкода 50-80 грн за те, щоб почуватись огорнутою любовʼю і турботою.