🇺🇦⚡️ Енергоатом у повному обсязі виконує планове завдання з виробництва електроенергіїЗа підсумками шести місяців поточного року АТ «НАЕК «Енергоатом» виконав планове завдання з виробництва електроенергії на 100,8%. Відпуск електроенергії перевищив планові показники та склав 101,1%.📈Наразі триває активна підготовка українських енергоблоків до нового опалювального сезону: проводиться ремонтна кампанія, здійснюється перевантаження ядерного палива. Усвідомлюючи стратегічну роль атомної генерації у забезпеченні енергетичних потреб українців, фахівці Енергоатома виконують роботи раніше запланованого терміну – із забезпеченням найвищого рівня якості.Станом на 30 червня завдяки скороченню термінів планово-попереджувальних ремонтів енергоблоків вдалося додатково виробити 390,29 млн кВт∙год електроенергії.💬«Енергоатом продовжує стабільно виконувати свою роботу: забезпечувати Україну і українців електроенергією, водночас готуючи свої енергоблоки до осінньо-зимового періоду. Наполегливо працюємо задля результату», – наголосив керівник Енергоатома Петро Котін.#новини_компаніїНаписати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | Х | IN | TH | EA
Сьогодні була важлива розмова з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем. Завтра уряд представить нові соціальні рішення – виплати на підтримку українських мам: це виплати після народження дитини, підтримка також у перші роки після народження. Є відповідні кошти й для українських школярів – для «Пакунку школяра» та для безкоштовного харчування у школах із 1-го по 4-й класи й у прифронтових районах – із 1-го по останній класи. Завтра Кабінет Міністрів України представить усі деталі. І також сьогодні обговорили з Денисом наші кроки – стратегічні кроки – для трансформації виконавчої влади. Зміни будуть. Зокрема, у сфері оборони, у всіх проєктах заради нашої стійкості – держави та суспільства. Потрібен аудит кожної домовленості з нашими партнерами – що реально виконується. Треба також відчутно скоротити некритичні державні видатки й максимально – за рахунок дерегуляції – направити суспільні сили заради економічного розвитку. Головне – більше нашого українського виробництва, зокрема виробництва зброї, більше нашої української сили, більше наших власних можливостей. І нові кадрові рішення у ключових посольствах. Наступний тиждень має спрацювати на позитивні зміни в інтересах України. Слава Україні!
Говорив із військовими. Доповідали по фронту, по наших операціях. Вдячний усім нашим воїнам за стійкість. Ми працюємо зараз із партнерами над новим постачанням, над більшим виробництвом зброї в Україні та над більшим забезпеченням нашої армії. Є хороші домовленості вже, очікуємо ще домовленостей. Будемо працювати для цього наступними тижнями. Важливо реалізувати кожну домовленість якнайшвидше, щоб відчувалося реально, що є більше сил, більше засобів, більше захисту неба, більше систем ППО. Це ключовий пріоритет. Маємо політичні сигнали найвищого рівня – хороші сигнали, у тому числі від Сполучених Штатів Америки, від наших європейських друзів. За всіма доповідями постачання відновлено. Продовжимо працювати на наступному тижні з американською стороною на військовому рівні, зокрема наші військові з генералом Келлогом. Готуємо й нові європейські оборонні пакети. Очікуємо найближчим часом сильних кроків і щодо санкцій проти Росії за цю війну: тиск повинен спрацювати. Я очікую детальних звітів від урядовців, від команди Офісу по кожній домовленості з нашими партнерами, по кожному результату, який ми очікували: що досягнуто і що досі на виконанні. Висновки будуть – персональні кадрові висновки. Слава Україні!
Герої не вмираютьЧЕРГОВА ТРАГІЧНА ЗВІСТКА НАДІЙШЛА ДО ГРОМАДИ…СХИЛІМО ГОЛОВИ – ГЕРОЙ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДОДОМУ НА ЩИТІ🇺🇦💔З сумом повідомляємо: 8 липня в Хмельницькому шпиталі помер 41-річний нетішинець ОЛЕКСАНДР ХІНОЧИК, солдат-стрілець в/ч А 0281. Отримавши тяжке поранення на фронті, він тривалий час лікувався, проходив курс реабілітації... 🇺🇦💔Висловлюємо щирі співчуття родині Героя. 🇺🇦🥀Прощання нашої громади з Воїном-Захисником відбудеться у четвер, 10 липня, о 12.00, на площі перед адмінбудівлею виконкому.🇺🇦🥀Траурний кортеж рухатиметься від світлофора проспектом Незалежності, проспектом Героїв України - до площі.🇺🇦🥀Після прощання траурний кортеж з площі рухатиметься проспектом Героїв України, проспектом Незалежності - до просп. Незалежності, 30. А далі - до села Болотківці, що на Острожчині, де поховають Героя. 🇺🇦🥀Просимо громаду не бути байдужою і зустріти Воїна з державною символікою. 🇺🇦🥀Віддати шану ОЛЕКСАНДРУ ХІНОЧИКУ - обов’язок кожного з нас.🇺🇦🙏10 липня на території Нетішинської міської територіальної громади оголошується одноденна жалоба.🇺🇦🙏У цей жалобний день прохання до керівників установ, підприємств та організацій територіальної громади приспустити державні прапори на будівлях. 🇺🇦🥀Вічна пам'ять і вічна слава Українському Воїну-Захисникові!Виконавчий комітет
Щойно підписав новий санкційний пакет – це особливі санкції, які б’ють по багатьох російських фінансових схемах, зокрема криптовалютних. Санкції за поданням Національного банку України.Це й синхронізація з нашими партнерами, і наша ініціатива. Тільки через одну компанію, яка тепер уже в санкційному списку, і тільки від початку цього року, тобто до санкцій росіяни провели кілька мільярдів доларів, і в основному це саме для потреб їхньої військової промисловості. Звісно, всі схеми ми будемо зупиняти. Зараз, коли звичні фінансові шляхи для Росії багато де заблоковані, вони переходять у тому числі на криптовалютні розрахунки.Загалом у пакеті сьогодні – санкції проти 60 юридичних осіб, і по кожній будемо працювати з нашими партнерами, щоб об’єднати санкції – наші та європейські, наші та інших значимих юрисдикцій світу. Також у пакеті – 73 фізичні особи, усі – громадяни Росії. По них санкції також будемо синхронізовувати. Це робота непроста: санкційні правила різняться у світі, але мета в нас у всіх спільна – примушувати Росію до припинення війни та максимально обмежувати її потенціал. Санкції вже позбавляють Росію майбутнього й мають значно ускладнити повсякденність російської системи.Наступного тижня ми готуємо й нові рішення, наші, українські, по синхронізації санкцій Європейського Союзу – всі європейські пакети проти Росії мають бути впроваджені в українській юрисдикції. Так само як і наші, українські санкції в Євросоюзі.
🚴♀️🚴Працівники Хмельницької АЕС взяли участь у благодійному веломарафоні «100 ВЕЛОWatt».Захід, організований Рівненською АЕС та її Організацією молоді, відбувся у Вараші. Учасники подолали маршрути 100 та 60 км мальовничими місцями Полісся, а завершився захід на території реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Біле озеро».Загалом у заході взяли участь понад 200 учасників з різних куточків України, серед них працівники Хмельницької АЕС та мешканці Нетішина.Понад 20 хмельницьких атомників змагалися на дистанціях 100 та 60 км у різних вікових категоріях. Кожен фінішував з чудовим результатом, як в особистому, так і в загальному заліку змагань.🥉Команда ХАЕС у загальному заліку серед відокремлених підрозділів посіла третє місце.Переможцями на дистанції 100 км стали:🥈Марія Харитоненко - 2 місце в абсолютному заліку;🥇Ірина Струс - 1 місце у віковій категорії 40-49 років;🥈Наталя Зеленська - 2 місце у категорії ⚡️електровелосипеди;🥉Вадим Місько - 3 місце у категорії 30-39 років.Також нетішинки здобули бронзові нагороди на дистанції 60 км: Майя Боровик - в абсолютному заліку серед жінок, Ольга Андронова - у своїй віковій категорії.👏Вітаємо наших спортсменів. 🚴 Нетішинці все частіше представляють ХАЕС та місто атомників на спортивних змаганнях, тим самим долучаючись до благодійних ініціатив. Кошти у сумі понад 140 000 гривень, зібрані під час благодійного заходу, будуть спрямовані на підтримку ЗСУ! Спільними зусиллями - до Перемоги!🇺🇦📸 Більше фото за посиланням: https://adobe.ly/44tNQpzХмельницька АЕС | FB | IG | YT
📣 Українське ядерне товариство запрошує взяти участь в онлайн-зустрічі «Презентація веб-платформи «Моя кар’єра в атомній галузі». Запрошуємо абітурієнтів, старшокласників, їхніх батьків та вчителів, а також усіх, хто цікавиться можливостями здобуття професійної освіти атомного спрямування взяти участь у презентації веб платформи «Моя кар’єра в атомній галузі». ⚛️ Новий інформаційний ресурс, створений Українським ядерним товариством за підтримки АТ «НАЕК «Енергоатом» в рамках міжнародного проєкту Nurecab, є навігатором у світ перспективних професій майбутнього для старшокласників, абітурієнтів, студентів та молодих спеціалістів, які зацікавлені у навчанні та побудові кар’єри у сфері ядерної енергетики, науки, інженерії та суміжних галузях. 📌 Веб-сайт проєкту можна знайти за посиланням: www.career.ukrns.org. Учасники зустрічі зможуть дізнатися найактуальнішу інформацію щодо цьогорічної вступної кампанії; про спеціальності та заклади освіти, що готують фахівців для атомної галузі; про кар’єрні можливості для студентів та молодих спеціалістів; про підтримку від провідних компаній та організацій галузі, зокрема АТ «НАЕК «Енергоатом», та багато іншого.Доповідачі: представники ГО «УкрЯТ», АТ «НАЕК «Енергоатом», закладів вищої освіти профільного для атомної галузі спрямування. Дата та час проведення зустрічі: 27 червня 2025 року, початок о 14.00.Місце: платформа GoogleMeet. Підключитися до зустрічі можна за посиланням: https://meet.google.com/isx-cyue-pdm Організатори проєкту щиро раді поділитися з молоддю корисним і доступним джерелом інформації, яке допоможе зробити усвідомлений вибір професії, розширить уявлення про можливості ядерної галузі та відкриє шлях до перспективної і суспільно важливої кар’єри.🤝 Чекаємо на Вас!
Ставка – була дуже детальна доповідь по фронту. Окрема увага – Сумщині, діям у прикордонні. Я вдячний нашим підрозділам за стійкість. У росіян там були різні плани, наміри – абсолютно божевільні, як завжди. Стримуємо та знищуємо цих убивць, захищаємо нашу Сумщину. Також дуже детально обговорили всі домовленості щодо постачання зброї: контракти, фінанси, конкретні зобов’язання партнерів. Обсяг підтримки на цей рік – найбільший за всі роки повномасштабної війни. Доручив іще збільшувати роботу з партнерами заради інвестицій у наше виробництво, у нашу зброю. Ми готуємо й нову платформу для таких виробництв. Це довготривала, системна робота, і я хочу подякувати кожній країні, яка вже бере участь. Ми готуємо нові домовленості на наступний тиждень – ми разом із партнерами по НАТО. Саме щодо інвестицій у виробництво. І це передусім технології, це передусім дрони, снаряди до артилерії. Окремо працюємо й щодо дронів-перехоплювачів, які мають збільшити захист від «шахедів». Кілька наших вітчизняних підприємств – а відповідно, видів дронів – дають результати. Ми працюємо з партнерами заради більш відчутного фінансування, і це, я впевнений, буде. Обсяги виробництва перехоплювачів уже нарощуються.
📣Колективу ВРГіЗМІ - 35! Зберемо кошти для захисників благодійною лотереєю🇺🇦Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ Хмельницької АЕС висловлює вдячність кожному працівнику та працівниці ХАЕС ❤️за активну співпрацю та запрошує атомників долучитися до благодійної ініціативи ВРГіЗМІ на підтримку захисників України.Триває боротьба за суверенітет та незалежність України. Ціною свого здоров'я та життя наші захисники та захисниці тримають рубіж та чинять опір окупантам. Наше завдання - щодня робити конкретні дії, аби допомагати воїнам! Саме тому ми тут, в тилу, проводимо благодійні заходи на підтримку Збройних Сил України🇺🇦. Разом з партнерами та спонсорами медійники ХАЕС підготували понад 100 лотів за донат у 200 грн кожен, серед яких - відвідування спортивних та розважальних закладів, поїздки на таксі, косметика, смаколики, канцелярські та інші товари й послуги, а також багато сюрпризів і супер-приз від ВРГіЗМІ!Скриньки благодійної лотереї передаватимуться підрозділами впродовж місяця. Запрошуємо кожного підтримати благодійну ініціативу та зібрати кошти для військових.Разом до Перемоги!🇺🇦
Сьогодні були доповіді військових, окремо говорили з міністром оборони Умєровим. Про нашу протидію дронам, про захист від ракет – про наше зміцнення ППО. Росіяни знову застосували ракети з Північної Кореї – балістику. Бачимо дані і щодо поширення в Північну Корею російсько-іранських дронових технологій – і це максимально небезпечно і для Європи, і для регіону Східної та Південно-Східної Азії. Чим довше триває ця війна на нашій землі, тим більше зміняться технології бойових дій і тим більше для всіх зросте загроза. На це треба реагувати зараз, а не тоді, коли тисячі вдосконалених «шахедів» та балістичних ракет почнуть загрожувати Сеулу і Токіо. І ще одне. Сьогоднішній російський удар пошкодив звичайні житлові будинки в різних регіонах України, в Одесі був пошкоджений пологовий будинок, значні втрати на Одеській кіностудії – десятиліття історії. В столиці була пошкоджена навіть Софія Київська: через вибухову хвилю обвалилася частина фасаду собору. Для всіх людей, хто дійсно знає історію і хто не чужий християнству, будь-яка навіть загроза пошкодження чи руйнації Софії – це абсолютно неприпустима річ, катастрофічна. Але не для Росії. Біснуваті з «шахедами» та червоною кнопкою. І саме катастрофи є сенсом їхнього існування – більше нічого вони не продукують і по собі нічого іншого не залишать. Треба на це реагувати. Треба їх зупиняти, і це не тільки нам в Україні треба – увесь світ виграє від примусу Росії до миру. Дякую всім, хто з Україною.