Source
khgpa_hub | Ігорю Олександровичу Терехову, Харківському міському голові, Ользі Іва...
259 Views/Reach
2025-01-19 10:01
Message №1821
Ігорю Олександровичу Терехову, Харківському міському голові, Ользі Іванівні Деменко, директору Департаменту освіти Харківської міської ради, Ганні Олександрівні Головчанській, голові адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради, керівникам закладів освіти області та міста Харкова, в яких проходять педагогічну практику здобувачі освіти академії та структурних підрозділів, за успішну співпрацю, високий професіоналізм, створення належних умов для практичної підготовки майбутніх фахівців. Євгеній Володимирович Грицьков вручив магістрам дипломи з відзнакою, привітав випускників і підкреслив, що попри складні умови воєнного часу, згуртований колектив академії під керівництвом Галини Федорівни є визнаним лідером у впровадженні інноваційних освітніх та наукових розробок, продовжує забезпечувати високий рівень підготовки фахівців та дбає про збереження і модернізацію матеріально-технічної бази, активно працює над підвищенням якості підготовки фахівців для освітніх закладів, соціальних установ та підприємств регіону та країни в цілому. Євгеній Володимирович побажав випускникам плідної творчої долі, невичерпного натхнення, духовної радості та якнайшвидшої Перемоги. Ольга Іванівна Деменко вручила дипломи та зазначила вирішальну роль харківських освітян у формуванні інтелектуального потенціалу міста Харкова, адже праця на педагогічній ниві – це змога спостерігати дивовижне явище формування людини, її неповторності й прагнення добром і правдою утвердитися у світі. Пані Ольга висловила глибоку вдячність науково-педагогічним, педагогічним працівникам та співпрацівникам академії за невтомну самовіддану працю та побажала подальших успіхів у відповідальній справі виховання молодого покоління, підкреслила, що Харківська гуманітарно-педагогічна академія – це один із найкращих педагогічних закладів України, фахівці якого користуються великим попитом на ринку праці. Ольга Іванівна щиросердно побажала випускникам нових досягнень, цікавих проєктів та успішної реалізації всіх задумів, скорішої Перемоги та миру. Ганна Олександрівна Головчанська вручила дипломи фахівцям та зауважила, що академія виступає потужним рушієм науково-технічного прогресу та культурного збагачення міста Харкова та області. Система освіти у контексті воєнного стану зазнала значних трансформацій, але колектив академії, реагуючи на ці виклики, активно впроваджував інноваційні методи навчання, що дозволило забезпечити безперервність освітнього процесу та адаптувати його до нових умов. Під час виступу Ганна Олександрівна побажала, щоб віра в нашу Перемогу не згасала ні на мить, а сили множилися з кожним днем. Урочисте вручення дипломів прикрасили виступи творчих колективів академії. Україна понад усе!!! Слава Україні!!! Слава ЗСУ!!!