Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Поліція Херсонської області
Added 14 Jul 2024

Поліція Херсонської області

@khersonpolice
Number of subscribers: 2 347
Photos: 21,100
Videos: 1,180
Links: 3,470
Description:
Канал у Telegram Головного управління Національної поліції в Херсонській області. Повідомити про злочин чи правопорушення — 102 або +380675502274. Повідомити про воєнний злочини — @Warcrimes_Police_KhS_UA_bot

👥 Number of subscribers

2 347
Average/Day:: -1
Average/Week:: +3
Average/Month:: +27

👁️ Average views per message

459
Average/Day:: 466
Average/Week:: 371
ERR: 19.56%

📊 Messages per Day

1.6
Last day: 7
Week average: 1.7
Average per day: 1.6

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

У Великій Олександрівці внаслідок детонації вибухового пристрою травмувалися двоє поліцейських вибухотехніків Сьогодні близько 10:30 під час огляду вибухотехніками поліції території одного з домоволодінь у Великій Олександрівці відбулася детонація невідомого пристрою. Внаслідок вибуху двоє правоохоронців травмовані.Попередньо встановлено, що працівники управління вибухотехнічної служби поліції Кіровоградської області, які наразі у складі зведеного загону виконують завдання на Херсонщині, прибули до зазначеного подвір’я для перевірки місцевості. Під час огляду території відбувся вибух. Поліцейські отримали травми, їх негайно доправили до медичного закладу.Там лікарі діагностували в 40-річного вибухотехніка вибухову травму, осколкові поранення нижніх кінцівок, акубаротравму. Його 43-річний колега зазнав вибухової травми, поранення гомілки та також акубаротравми. Наразі їх життю загрози немає.За вказаним фактом проводиться відповідна перевірка.#war_in_ukraine #поліція_на_війні #stoprussia #Херсонщина
«Я взагалі дивуюся, як вони вижили. Їх з того будинку відкопали просто»: поліцейські евакуювали поранених внаслідок обстрілу жителів Золотої БалкиНещодавно до територіального підрозділу поліції Новоронцовщини звернувся староста прибережної Золотої Балки. Він повідомляв, що внаслідок обстрілу був зруйнований один із будинків. В ньому саме перебували 72-річні чоловік і жінка. Вони дивом вижили, однак потребували термінової допомоги лікарів.Рятувальну операцію організували та здійснили поліцейські.На місці на імпровізованих ношах поліцейські перенесли пораненого чоловіка до броньованого автомобіля. Жінка пересувалася з підтримкою правоохоронців, проте погано орієнтувалася в просторі.«Та в неї сильна контузія. Їх он із того будинку відкопували», – вказувала рукою на руїни сусідка постраждалих. Поліцейські пропонували їй їхати разом, проте жінка категорично відмовилася…Обох поранених правоохоронці доправили до лікарні. Наразі їм надається медична допомога.#war_in_ukraine #поліція_на_війні #stoprussia
Більшість у ці лютневі дні говорить про любов і її прояви, тож скажемо і ми. ❤️‍🩹Адже знаємо про неї дещо більше, аніж зазвичай уявляють. На війні це почуття змінюється: втрачає форму, перестає бути словами і переростає у щось сильніше – те, що керує нами знову і знову. Така любов не потребує пояснень, бо проявляється у вже звичних речах і рішеннях: у готовності прийти на допомогу побратимові попри надто високий ризик, у пошуку домівок для покинутих хвостатих друзів, у допомозі цивільним з евакуацією у прифронтових містах. Цей список можна продовжувати і продовжувати: любов у різних формах – але щоразу це вона. Бо без любові до цієї країни, до кожного клаптика її землі, до людей, яких захищаєш і з якими стоїш пліч-о-пліч, неможливо було б витримати такий темп і таку тривалість. Саме вона тримає, коли накриває втома, і вона мотивує знову продовжувати цю боротьбу. У кожного свій спосіб говорити про важливе – у нас він такий. І якщо тобі це відгукується – чекаємо у «Люті».#поліція_на_війні👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
Поліцейські евакуювали з прибережної Золотої Балки чоловіка, який потребував термінової допомоги медиківНещодавно до Бериславського районного відділу поліції надійшло повідомлення від старости Золотої Балки про необхідність евакуації місцевого жителя. 62-річний чоловік потребував термінового лікування травмованої ноги. Рятувальну операцію здійснили працівники територіального підрозділу поліції Нововоронцовки. Під загрозою ворожих обстрілів та атак дронів правоохоронці вирушили до прибережного населеного пункту.Поліцейські на імпровізованих ношах завантажили чоловіка до броньованого автомобіля та з дотриманням максимальних заходів безпеки доправили його до лікарні. Там евакуйованого передали медикам для проведення огляду та отримання відповідної допомоги.Якщо ви або ваші рідні бажаєте виїхати до більш безпечних місць, звертайтеся до територіальних підрозділів поліції, на лінію 102 або ж до обласного контакт-центру 0800 101 102 та 0800 330 951.#поліція_на_війні #Херсонщина #war_in_Ukraine #евакуація
🔻 На Херсонщині внаслідок російських обстрілів поранено шістьох людей та пошкоджено 40 об’єктів Минулої доби по населених пунктах ворог гатив із артилерії, мінометів, реактивних систем залпового вогню та БпЛА різних типів. ▪️ На світанку з реактивних систем залпового вогню окупанти обстріляли Чорнобаївку. Зазнали пошкоджень багатоквартирний та 23 приватні будинки. ▪️ Вранці російські військові з артилерії здійснили обстріл Центрального району Херсона. Зазнав пошкоджень багатоквартирний будинок і отримали поранення двоє жінок.Вдень військові рф вдарили FPV-дроном по багатоквартирному будинку у центральній частині міста, який пошкоджено.▪️ Під артилерійським обстрілом противника перебував Корабельний район, там пошкоджено медичний заклад.▪️ У Дніпровському районі артобстрілом пошкоджено приватний будинок у прибережній зоні. Ввечері окупанти скинули вибухівку з БпЛА на будівлю лікарні. Внаслідок удару вибито вікна на кількох поверхах, пошкоджено фасад і двері.#stoprussia #поліція_на_війні
🔺 Поліція фіксує наслідки масованих російських обстрілів Херсонщини: 17 поранених мирних жителів, десятки зруйнованих будинків◾️російські війська продовжують системно обстрілювати правобережжя Херсонської області. Упродовж доби армія рф завдавала ударів по житлових кварталах, застосовуючи артилерію, реактивні системи залпового вогню, міномети, безпілотники різних типів.◾️Вранці у Дніпровському районі Херсона російські військові скинули вибухівку з безпілотника поблизу магазину. Поранення отримали п’ятеро мирних жителів: чотири жінки віком від 40 до 53 років та 49-річний чоловік. У постраждалих діагностували мінно-вибухові травми, уламкові поранення кінцівок, черепно-мозкові травми та акубаротравми. ◾️Удень окупанти завдали масованого удару по району з реактивних систем залпового вогню. Постраждали літні жителі міста — 93-річний чоловік та дві жінки віком 76 і 71 рік. У них зафіксували вибухові й черепно-мозкові травми, уламкові поранення. Потерпілих госпіталізували. #stoprussia #поліція_на_війні
Іван Вигівський: сьогодні на Черкащині сталася надзвичайно трагічна подіяПід час затримання фігуранта, якого розшукували за вчинення вбивства, він відкрив прицільний вогонь по правоохоронцях. Спецпризначенці поліції ліквідували вбивцю. Не описати словами біль цієї втрати… Четверо поліцейських віддали свої життя, аби вбивця більше ніколи не зміг посягнути на життя мирних людей. Це страшна ціна, яку заплатили ті, хто до останнього залишався у строю.▫️Командир взводу № 1 (швидкого реагування) роти поліції особливого призначення ГУНП у Черкаській області, учасник бойових дій, майор поліції Сергій Сафронов. ▫️Заступник командира роти поліції особливого призначення ГУНП у Черкаській області, учасник бойових дій, майор поліції Олександр Флорінський.▫️Інспектор взводу № 1 (швидкого реагування) роти поліції особливого призначення ГУНП у Черкаській області, старший лейтенант поліції Денис Половинка.▫️Поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Черкаського районного управління поліції, учасник бойових дій, майор поліції Володимир Бойко. Сьогоднішня трагедія ще раз нагадує, якою ціною тримається безпека держави навіть далеко від лінії фронту.Поліцейські щодня виходять на службу, усвідомлюючи всі ризики. Вони ризикують власним життям не лише на передовій, а й у тилу — на вулицях наших міст і сіл, під час затримань, викликів, спецоперацій. Для них немає «безпечних змін» чи «спокійних днів». Кожен виїзд може стати останнім. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих поліцейських. Немає слів, які здатні полегшити ваш біль. Ми несемо цю втрату разом із вами й ніколи не забудемо подвиг ваших рідних.Бажаю якнайшвидшого одужання пораненому колезі - поліцейському офіцеру громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Черкаського районного управління поліції, старшому лейтенанту поліції Олександру Шпаку. 🕯Світла пам’ять полеглим…👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
🔻 На Херсонщині внаслідок російських обстрілів поранено чотирьох людей, пошкоджено житлові будинки й автомобіліУпродовж минулої доби російські війська обстрілювали цивільну інфраструктуру Херсонського та Бериславського районів з артилерії, мінометів, застосовували БпЛА різних типів.▪️ В результаті артобстрілу прибережної частини Дніпровського району Херсона постраждала 70-річна жінка. Її доправили до лікарні з мінно-вибуховою травмою, контузією, саднами та забоями обличчя. Пошкоджено приватний будинок і газопровід.Вдень ворог поновив артилерійські удари по житлових кварталах, зазнав пошкоджень автомобіль. ▪️ У Центральному районі військові рф атакували FPV-дроном адміністративну будівлю, яку пошкоджено. Пізніше вдарили дроном типу «FPV» по двоповерховому будинку, який теж пошкоджено.▪️ У Корабельному районі артилерійським вогнем пошкоджено багатоквартирний та два приватні будинки, нежитлову будівлю, два автомобілі. Внаслідок удару дроном типу «FPV» пошкоджено гараж. #stoprussia #поліція_на_війні
Рятувальники ДСНС загасили всі пожежі, які виникли внаслідок російського обстрілу. Сили МВС працюють в чіткій координації над ліквідацією наслідків удару.Вночі росія цілеспрямовано била по цивільній і критичній інфраструктурі. Нелюдська мета ворога - залишити мільйони людей без світла, тепла й води посеред морозної зими. Це – свідомий та безжальний терор цивільних. Найбільше потерпіла столиця: пошкоджено 40 об’єктів, з них 20 - це житлові будинки. Крім того, росія атакувала Львів, Київщину, Кіровоградщину та Черкащину.До ліквідації наслідків залучено майже 500 рятувальників і 100 одиниць техніки. За потреби розгортаємо мобільні пункти обігріву.❗️Найпідступніші удари - по тих, хто рятує життя.У Дарницькому районі Києва ворог повторно вдарив по багатоповерхівці - у момент, коли на місці працювали рятувальники та медики. Загинув медичний працівник. Також поранено 5 рятувальників ДСНС, 4 медичних працівників та поліцейського.Це - свідомий удар по екстрених службах.Свідомий удар росії по людяності.На іншій локації у Дніпровському районі столиці після удару ворожого безпілотника виявили тіла 3 осіб. Двох загиблих ідентифікували, встановлюємо третю особу. Ще одна людина вважається безвісти зниклою. Станом на зараз у Києві загинуло 4 людини, щонайменше 25 поранено.На Київщині під атакою ворога були майже всі райони. Пожежі виникли у житлових будинках і господарських спорудах на Броварщині, Обухівщині, Бориспільщині.Загалом по країні працівники ДСНС врятували 40 людей.Серед них родина з Броварщини: мама, тато, бабуся та п’ятирічна дитина. Усім надано медичну допомогу.росія прагне занурити нас у холод та темряву. Ми маємо триматися разом – у турботі та взаєморозумінні. Тисячі людей по країні зараз працюють над тим, аби повернути тепло та світло у наші домівки. Їм потрібна наша підтримка. Дякую рятувальникам, медикам, поліцейським, енергетикам, комунальникам - тим, хто працює навіть під загрозою повторних ударів і не відступає. Вистоїмо
БПЛА стали одним із ключових факторів ефективності бойових підрозділів системи МВС на полі бою. Підрозділи гвардійців, прикордонників та поліції системно й результативно застосовують дрони для розвідки, коригування вогню, виявлення техніки та руйнування логістики противника, а також для точкового ураження цілей. 🔍 Результат роботи наших підрозділів за минулий рік – мільярдні збитки для держави-окупанта та втрати ворога. Упродовж 2025 року уражено та знищено:▪️ 7 246 артилерійських установок, мінометів, гармат та САУ;▪️ 92 наземних роботизованих комплексів;▪️ 1 955 одиниць бронетехніки;▪️ 1 010 ворожих танків;▪️ 204 реактивних системи залпового вогню;▪️ 922 засобів РЕБ/РЕР та РЛС;▪️ 1 059 складів з боєкомплектом.Окрім цього, знищено понад 5,8 тисяч повітряних засобів (БПЛА та авіації), сотні позицій та укріплень окупантів, опорних пунктів, інженерну техніку, засоби ППО тощо. Це свідчить про те, що інвестиції в безпілотні технології дають реальний та вимірюваний ефект на полі бою. Саме тому ми й надалі розвиватимемо цей напрям: посилюватимемо підготовку операторів, масштабуватимемо найкращі рішення та впроваджуватимемо інновації, які вже довели свою ефективність у бойових умовах.На відео - результати бойової роботи наших підрозділів у 2025 році. Кожне ураження - результат чіткої координації та ґрунтовної підготовки. Робота триває - тиск на ворога лише посилюватиметься.