Source
Херсон Незламний | Як зараз живеться тим, хто залишився в окупованих селах Херсонської об...
8 600 Views/Reach
2024-10-15 11:51
Message №8767
Як зараз живеться тим, хто залишився в окупованих селах Херсонської області.У Скадовську, та інших містах на окупованих територіях, людей залишилось більше, ніж у селах. Багато приїжджих, чужих. То ж і навчилися містяни не спілкуватись зі всіма підряд, не ділитися своїми думками і взагалі сильно обмежили спілкування навіть зі старими знайомими. Інша справа село, тут все на багато складніше. Залишилися наче всі свої, і тих, хто став підтримувати окупантів, люди знають. З ними обмежують спілкування, але і серед своїх є «друзі», готові заради преференції перед орками, зробити гірше родичу чи сусіду, не гидуючи наклепами та доносами. Процвітає заздрість та жага помсти.Місцеві окупаційні адміністрації та військові реагують на наклепи зразу. У селах знову почалися обшуки та погрози. Чи то ніч, чи то день—військовим без різниці, обшуки і залякування людей їх улюблена розвага. Селяни закінчили сільськогосподарський сезон, заробили гроші і у них є що безкарно забрати, тому й активізувалися різні військові намісники.Крім обкрадання людям погрожують, оголошують їх небажаними персонами, примушують покидати свої будинки, забирають автомобілі на потреби російської армії.Будинки тих, хто виїхав, вже практично не чіпають, там вже все вкрадено. Тепер рейди по більш заможнім. Люди змушені ховати статки, за безцінь продавати хороші машини, а більш старі залишають, бо їх теж забирають на потреби армії. В селі всі бояться один одного. Тепер навіть ті, хто прийняв той клятий руський мір, теж заважають орківській орді.