Source
ГУ ДПСС в Харківській області | 🔰Працівників ветеринарної медицини Харківщини нагороджено державними...
224 Views/Reach
2024-08-09 13:45
Message №2557
🔰Працівників ветеринарної медицини Харківщини нагороджено державними та обласними відзнаками🖌Напередодні професійного свята працівникам ветеринарної медицини Харківщини вручили нагороди за вагомий внесок у забезпечення розвитку галузі ветеринарної медицини, безпечності харчових продуктів, кормів, здоров’я та благополуччя тварин. 🔸ПОДЯКОЮ Прем’єр-міністра України нагороджено: Ірину Колісник – директора Валківської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби.🔸ПОДЯКОЮ Харківської обласної військової адміністрації нагороджено:Євгена Тіняєва – начальника відділу організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.🤝Нагороди та відзнаки вручив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Денис Бакумов. Він подякував присутнім за невтомну працю й професіоналізм та побажав успіхів і подальших звершень.📃Ознайомитися з повним списком нагороджених можна за посиланням – https://bit.ly/3LWJ3no.ℹ️День працівників ветеринарної медицини в Україні відзначають у другу неділю серпня. Цього року цей день припадає на 11 серпня.