Source
Харків для Людей | Павло Храмов | Зараз багато хто, треба сказати, цілком справедливо, кепкує з Орбана. ...
1 000 Views/Reach
2026-03-13 09:01
Message №7766
Зараз багато хто, треба сказати, цілком справедливо, кепкує з Орбана. Його вкрай нахабна поведінка викриває нехитру політику — шантажувати ЄС, щоб отримати більше ресурсів для «гречки» та інших видів популізму. Звісно, нас дратує цей шантаж, адже ми залежимо від допомоги ЄС. І, цілком очікувано, нас не дуже турбує, що Орбан робить зі своєю країною. Він підсадив її на голку дотацій і постійно шукає винних ззовні.Прикметно, що політична модель Терехова для Харкова дуже нагадує орбанівську. Так, харківський голова не шантажує ЄС, бо це не його роль, але в іншому — це майже ідентична модель: «давайте нам гроші, ми їх будемо витрачати на популізм і утримувати владу».У цьому сенсі харків’яни, які підтримують розвиток міста як дотаційного та пробачають місцевій владі зловживання, не мають морального права засуджувати Орбана. Він робить буквально те саме, просто змушений ось так нахабно шантажувати, бо гроші просто так не дають, а ще треба шукати зовнішніх ворогів…Харкову поки що дають гроші простіше, але це не привід дозволяти місцевій владі тринькати їх на популізм.🚴🏻♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись