Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Харків для Людей | Павло Храмов
Added 14 Jul 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Number of subscribers: 3 343
Photos: 5,700
Videos: 586
Links: 3,420
Description:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Source

Харків для Людей | Павло Храмов | Вже дістало трохи! Стільки розумних людей пише про порожнечу між Харко...

Вже дістало трохи! Стільки розумних людей пише про порожнечу між Харковом та Києвом в рівнях якості зимового обслуговування. На картинках кількість опадів за перші два тижні у Харкові, Києві та Львові. Далі опадів вже ніде не було серйозних.У мене питання лише до Львова...З Києвом картина очевидна - у них була "трохи" гірша хуртовина, ніж у нас. Подивіться уважно на 8 та 9 число. У нас найбільша хуртовина була 11 числа. Тепер порівняйте це з київською 8 числа. Це непогано видно на останніх двох скрінах - це місячні звіти. Окрім того, у них мороз стояв майже з початку січня. Лише трішки температура опускалась 2 рази. У нас з 7 до 9 була плюсова температура, маю нагадати. Якщо не вірите, то додаю фото з нашої прогулянки 10 числа. Йшов легкий сніг та був невеличкий мінус. Майже все, що було на тротуарах та дорогах, розтануло. А в Києві в цей час накопичувався сніг з 6 числа. 8-9 числа там випало стільки снігу, скільки в Харкові не випало з десятого до сьогодні. Різниця за період мінімум в 1,5 раза. Я порахував двома різними методами з 2 сервісів. Чи чистять там гірше? Навіть не сумніваюсь, що це може бути саме так. Одначе так само не сумніваюсь, що пояснення може бути в різній кількості опадів. Чомусь 11 числа, коли у нас була відносно середня хуртовина, яка ввечері вже стихла, то ніхто не постив ті кляті тіктоки з хизуванням, що у Харкові немає снігу, бо він не встигає за комунальниками. А от через пару днів все полетіло.Власне кажучи, я не сумніваюсь, що в Харкові може бути більше техніки та залучених комунальників. Є ще 100500 інших факторів. Таке... знайшли, чим хизуватись.