Source
Харків для Людей | Павло Храмов | від_підписника А це — просто апогей першої пішохідної вулиці в нашому ...
1 140 Views/Reach
2025-12-29 10:08
Message №7426
#від_підписника А це — просто апогей першої пішохідної вулиці в нашому дивовижному місті.На пішохідну вулицю можна потрапити лише пішки. Або приїхати машиною.Але машину десь треба припаркувати.А якщо в місті немає патрульної поліції, то паркуватися можна де завгодно і як завгодно.
Єдине, з чим трохи не погоджуюсь — перекладання вини на поліцію. Це якраз відповідальність муніципалітету, який не повертає плату за паркування та разом з нею муніципальних інспекторів. Місто має непогану офіційну можливість контролювати паркування, але без введення плати це значні витрати, на які, як завжди, не вистачає коштів в бюджеті. Тому без плати за паркування навести лад в цій царині майже неможливо. І благаю, не треба розповідати про зубожіння водіїв. Ось дивлюсь я на цей Lexus RX300 та дуже переживаю за водія. Як він заплатить ті 15 грн за годину паркування, коли у нього лише на паливо за 1 км десь 10 грн йде? Бідолага, стільки витрат на паливо, а влада ще хоче здерти останню копійку…P.S. У нецікавому місті, яке не можна ставити в приклад, доходи від паркування йдуть на допомогу ЗСУ. Гадаю, це добрий приклад для нас: порушив — задонатив. Так можна навіть полюбити порушників, бо вони донатять порушуючи.🚴🏻♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#ПДР #ваші_гроші #парковка