Source
Харків для Людей | Павло Храмов | Така трохи філософська тема зі швидкими — чи варто наражати інших на н...
708 Views/Reach
2025-10-08 13:37
Message №6939
Така трохи філософська тема зі швидкими — чи варто наражати інших на небезпеку, щоб врятувати пацієнта? Звісно, що певний ризик — це необхідність, але наскільки далеко може зайти водій швидкої?Одразу скажу, що я не спеціаліст в цьому питанні, але помітив велику різницю в стилях водіння швидкої у нас та в західній Європі. Навіть якщо просто подивитись відео з Нідерландів, то різниця очевидна. Там швидкість реагування швидкої — це окрема мета муніципалітетів, тому вони хизуються цими цифрами.Здається, є різниця в підготовці водіїв — різні підходи. В Нідерландах вузькі смуги та зазвичай є фізичний бар'єр між напрямками, що створює додаткові виклики.У нас швидкі вилітають на зустрічну на великій швидкості та наражають інших на небезпеку. У них майже не буває таких ситуації. Швидкі не стрибають між смугами навіть коли є затор. Всі роз'їжджаються перед ними.Також велика відмінність — наявність великої кількості виділених смуг для громадського транспорту, які дають можливість майже безперешкодно долати значні ділянки.Припустимо, що життя пацієнта не сильно залежить від швидкості швидкої. В такому випадку немає сенсу ризикувати життям пішоходів, як на цьому відео. Якщо секунди важливі, то треба запускати всі механізми. В такому випадку в Нідерландах долучають поліцію, яка їде попереду на мотоциклах та розчищає трафік.У нас водії швидких часто занадто ризикують та наражають інших на небезпеку. Варто зазначити, що дисципліна як пішоходів, так і водіїв — це не панацея. Хоча в Нідерландах водії значно краще поступаються.🚴🏻♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись