Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Харків для Людей | Павло Храмов
Added 14 Jul 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Number of subscribers: 3 343
Photos: 5,700
Videos: 586
Links: 3,420
Description:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Source

Харків для Людей | Павло Храмов | Добігає кінця сьогоднішній експеримент #якби_про_ДТП_писали_у_новинах....

Добігає кінця сьогоднішній експеримент #якби_про_ДТП_писали_у_новинах. На жаль, ми щодня бачимо #ДТП та нас це не лякає. В багатьох з них страждають невинні люди. Коли я готував цю акцію, то хотів спочатку хотів публікувати кожну травму. Але зрозумів, що повідомлення кожні 10 хвилин ніхто читати не буде цілий день, тому зупинився в основному на летальних випадках. Сьогодні вранці відбулась розмова «Безпека дорожнього руху: чого чекати від нового політичного сезону», яку організував ЦЕДЕМ. Я слухав депутатів, фахівців, представників різних ГО, які говорили правильні речі, але одна думка не залишала мене — «чому ми так сухо говоримо про тисячі смертей?»Вже не вистачає епітетів, щоб пояснити суспільству та депутатам необхідність змін. Всі ці «жахливі цифри» та «ситуація катастрофічна» ніяк не діять. Ми просто сідаємо в авто та хочемо, щоб нам було комфортно і за це була мінімальна відповідальність. Це типовий егоїзм! Мабуть треба робити під Радою перфоманси з лежачими на тротуарі людьми у червоній фарбі. Обговорювати проблему «справді небезпечних електросамокатів на тротуарі» вони готові годинами. Даруйте, але при всіх проблемах, електросамокати не вбивають щодня людей.Маємо тиснути. Не чують цивілізовано, то будемо робити перфоманси доки не дійде, наскільки все погано та що ціна зволікання — це життя українців. Буквально. Це не пафос.Ще один висновок. Інформація про ДТП нас трохи дратує. Ми не хочемо цілий день про таке читати. Я розумію. Варто задуматись — чому саме? Чи дратують нас так новини про прильоти? Ні. В іншому випадку кожне ЗМІ не писало би так часто про це. Можливо, тому що там ми добре розуміємо, хто винний і все чорно-біле. А з ДТП не все так просто, адже часто причиною є поведінка, яку можна побачити у дзеркалі…🚴🏻‍♂️ Читати 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#БДР