Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Харків для Людей | Павло Храмов
Added 14 Jul 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Number of subscribers: 3 343
Photos: 5,700
Videos: 586
Links: 3,420
Description:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Source

Харків для Людей | Павло Храмов | Оцінив нову #безбарєрність на вул. Леся Сердюка — біля Північної Салті...

Оцінив нову #безбарєрність на вул. Леся Сердюка — біля Північної Салтівки, яку будуть відновлювати за "новими стандартами"…Один перехід можна оцінити як задовільний. Формально він відповідає ДБН.Другий перехід — перепади по 5-10 см. Можливо, там ще буде шар асфальту, але чи будуть вони підтягувати під 0? — є щодо цього сумніви.Про обидва переходи не можна сказати, що сильно старались зробити на відмінно, як це роблять в центрі та розпіарених парках з іншими елементами— не шкодуючи ресурсів з якісними матеріалами. Подивіться на якість бордюрів, яка сама за себе говорить…Прикметно, що вони не шкодують грошей на широкі тротуари, які нікому такі не потрібні. Достатньо зробити 2,5 м, які будуть задовольняти всі потреби. Натомість краще інвестувати краще більше коштів в якість стиків, водовідведення та бордюрів. Але ні, у нас краще — це 4 м асфальту ляпнути, бо обсяги потрібні, а не результат!Також залишається питання — чому не роблять підняті переходи? Це зручніше для пішоходів та забезпечує кращу безпеку — водій розуміє, що виїжджає на хідник та має надати перевагу. Подивіться як роблять у Львові та Дніпрі — це зовсім інший рівень комфорту.Про відсутність тактильних смуг я мовчу.Шановні, якщо ви дійсно дбаєте про архітектурну безбар'єрність, то давайте якось вчитись робити нормально, а не лише формально.🚴🏻‍♂️ Читати 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#відновлення #якість #патерналізм #безбарєрність