Source
Харків для Людей | Павло Храмов | Оцінив нову #безбарєрність на вул. Леся Сердюка — біля Північної Салті...
1 200 Views/Reach
2025-07-04 07:59
Message №6326
Оцінив нову #безбарєрність на вул. Леся Сердюка — біля Північної Салтівки, яку будуть відновлювати за "новими стандартами"…Один перехід можна оцінити як задовільний. Формально він відповідає ДБН.Другий перехід — перепади по 5-10 см. Можливо, там ще буде шар асфальту, але чи будуть вони підтягувати під 0? — є щодо цього сумніви.Про обидва переходи не можна сказати, що сильно старались зробити на відмінно, як це роблять в центрі та розпіарених парках з іншими елементами— не шкодуючи ресурсів з якісними матеріалами. Подивіться на якість бордюрів, яка сама за себе говорить…Прикметно, що вони не шкодують грошей на широкі тротуари, які нікому такі не потрібні. Достатньо зробити 2,5 м, які будуть задовольняти всі потреби. Натомість краще інвестувати краще більше коштів в якість стиків, водовідведення та бордюрів. Але ні, у нас краще — це 4 м асфальту ляпнути, бо обсяги потрібні, а не результат!Також залишається питання — чому не роблять підняті переходи? Це зручніше для пішоходів та забезпечує кращу безпеку — водій розуміє, що виїжджає на хідник та має надати перевагу. Подивіться як роблять у Львові та Дніпрі — це зовсім інший рівень комфорту.Про відсутність тактильних смуг я мовчу.Шановні, якщо ви дійсно дбаєте про архітектурну безбар'єрність, то давайте якось вчитись робити нормально, а не лише формально.🚴🏻♂️ Читати 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#відновлення #якість #патерналізм #безбарєрність