Source
Харків для Людей | Павло Храмов | Ще цікава деталь — як він розповідає про розмітку на переході. Скажу ч...
679 Views/Reach
2025-05-19 08:53
Message №6058
Ще цікава деталь — як він розповідає про розмітку на переході. Скажу чесно, я до останнього не міг повірити, що це не сарказм, що він насправді не знає, для чого ця розмітка. Лише одна людина в коментарях написала, що це розмітка 1.44.3 — місце переходу осіб з порушенням зору.З цього два прикрих висновки.По-перше, нова розмітка — малоефективний метод, бо люди просто не знають про неї, якщо для них це несе ніяких наслідків (наприклад, штраф). Для більшості це просто якась новомодна яскравіша розмітка. Нема у них асоціації, що тут треба бути обережнішим, бо переходять незрячі. Та й взагалі, автор робить висновок, що це для пішоходів, а не для водіїв сигнал. Це провал. 🤦♂️По-друге, знов змушений констатувати — інформаційним простором володіють невігласи, які не соромляться говорити дурню на камеру. Звісно, вони не визнають, що помилились, не будуть просити вибачення та не видалять контент, який вводить людей в оману.Хоча тут є дещо позитивне — приємно бачити, що розумні люди здебільшого мовчать щодо розширення Весніна. Вони або усвідомлюють тупість та не підтримують, або розуміють, що це невеличке покращення лише для водіїв та мовчать, бо самі водії.