Source
ГО «Україна СОС» | Харків-SOS | Привіт, коханий. Як ти? Знаю, що важко. Я дуже сумую.Пам'ятаєш як мину...
140 Views/Reach
2022-08-23 17:50
Message №1352
💌 Привіт, коханий. Як ти? Знаю, що важко. Я дуже сумую.Пам'ятаєш як минулого року в цей самий день ти забризкав мене водою на дзеркальному струмені? А потім показав дивовижний вид на Салтівку з Пушкінської.От би зараз прогулятися під зоряним небом та з'їсти тарталетку з малиною з кулінів. Або фондю в "Парижі", та хоч столичний салат з "Буфету", або чебуреки біля метро "Палац спорту".Зараз би до тебе.Пам'ятаєш, як було весело розгойдувати підвісний міст, особливо після шаленої вечірки у "Старгороді"?А зорі над дамбою та Коксохім, що палає на обрії?Здавалося б, зовсім недавно я щоранку сідала в новенький електробус "Karsan" біля "Посаду" та раділа тому, якими гарними вулицями їду на роботу. До того ж де окрім маршрутки дізнатися, що на ринку Барабашово все погоріло, а на Центральному ринку все затопило, що встановлюють новий пам'ятник і він найбільший в Україні, а може й у світі, бо в нашому місті постійно все найбільше та найкрутіше.Шкода, я не потрапила до нового зоопарку. Кажуть, він надзвичайний.З Днем народження тебе, коханий.Ти пробач, що мене нема поруч.Я поїхала, щоб повернутись.Відбудуємо. Зацілуємо.Поставимо ще більше колесо огляду та ще вищий прапор. Ти любиш рекорди. Тільки тримайся, рідненький.І пам'ятай — ти герой. Ти борониш всю Україну.Не забувай мене. Я повернусь, обіцяю.Зустрінемось під градусником 😉