Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ХАРКІВЩИНА ОПОВІЩЕННЯ ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
Added 06 Jan 2025

ХАРКІВЩИНА ОПОВІЩЕННЯ ПОВІТРЯНА ТРИВОГА

@kh_alerts
Number of subscribers: 657
Photos: 1,690
Videos: 117
Links: 139
Description:
Сповіщення цивільного населення Харкова та Харківської області про повітряні тривоги. Оперативна інформація про надзвичайні події.

👥 Number of subscribers

657
Average/Day:: -1
Average/Week:: +5
Average/Month:: +31

📊 Messages per Day

4.5
Last day: 0
Week average: 16.6
Average per day: 4.5

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

Дорогі жителі Харкова та Харківської області!З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну ми живемо в умовах постійних російських обстрілів енергетичної інфраструктури. Цієї зими з настанням сильних морозів значно зросло навантаження на мережі, і відповідно обмеження стали більш жорсткішими - до погодинних додалися ще й аварійні вимкнення. Масштаби руйнувань енергетичного обладнання по всій країні - колосальні. Їх без перебільшення можна назвати наймасштабнішими з початку війни. Українські енергетики працюють самовіддано та на межі можливостей, намагаючись якомога швидше виконати ремонти та мінімізувати наслідки пошкоджень для своїх споживачів.Ми і наші сім'ї так само, як і ваші родини, живемо, вчимося та працюємо у цих умовах. Ми усвідомлюємо, хто приніс руйнування, смерті, холод та темряву на нашу землю: безжальний ворог, мета якого - знищити нас як націю, поставити на коліна та змусити капітулювати. Проте ми не збираємося здаватися, ми продовжуємо свій шлях боротьби за життя, свободу та світло.Кожен із вас розуміє причини тієї ситуації з енергопостачанням, яка є наразі в Харкові, області та по всій країні. Але ми усвідомлюємо: навіть найсильніші з нас зрештою втомлюються, намагаючись зігріти оселі, нагодувати дітей, надати гідний догляд хворим та стареньким, продовжувати вести бізнес та кожного дня організовувати хоча б мінімально комфортні умови для життя, навчання та роботи.Зараз всі служби, підприємства, органи влади, кожна людина, від якої залежить відновлення електропостачання, працюють у тісній координації та докладають максимум зусиль для того, щоб в домівці кожного з вас щодня було світло. Так, цілодобово це поки що забезпечити неможливо, але ми робимо все від нас залежне. І продовжуватимемо робити.Дякуємо кожному з вас, хто мужньо тримається та терпляче чекає, коли настануть світліші часи. Ми відчуваємо вашу підтримку, адже бачимо всі ваші добрі побажання у соцмережах. Це надихає та надає сили енергетикам щодня виконувати найскладніші завдання. Але ми дуже добре розуміємо і тих із вас, кому сьогодні дуже складно витримувати довготривалі відключення світла: це надзвичайно велике емоційне та фізичне навантаження.  Та навіть у цій темряві ми маємо те, що не здатна знищити жодна ракета, – нашу єдність, людяність і віру. Харків і Харківщина вже не раз доводили: ми вміємо триматися та підтримувати одне одного навіть тоді, коли здається, що сил більше немає. Світло обов’язково повернеться — і в домівки, і в наше життя, бо за ним стоять люди, які не здаються, і країна, що бореться. Просимо вас зберігати витримку, берегти себе та близьких і пам’ятати: кожен прожитий день — це ще один крок до перемоги, тепла й мирного майбутнього. Ми разом. І разом ми обов’язково вистоїмо! 🙏💙💛
Дорогі харківʼяни! Роки великої війни навчили однієї простої істини: нічого не змінюється на краще саме собою. Майбутнє треба створювати. Воно залежить від кожного, хто бере на себе відповідальність за свій дім, за своє місто, за того, хто поруч. Ми виборюємо його щоразу, коли відновлюємо зруйноване ворогом, коли рятуємо поранених, коли знаходимо в собі мужність залишатися там, де можемо бути корисними, і робити необхідне.Ми всі різні: за віком, вдачею, професіями, але нас об’єднує спільний вибір - жити й працювати тут. На своїй землі. Любити рідних, попри будь-які відстані. Планувати завтра. Берегти справді важливе.Тож у новому році хочу побажати всім нам здійснення головної мрії - щоб настав мир. Мир, у якому буде тихо й спокійно. Щоб знову було якомога більше радісних зустрічей, ніж прощань. Більше світла - у наших вікнах і в наших душах. Більше рідних голосів поруч, а не лише в телефоні. Більше днів, які хочеться запам’ятати, а не просто пережити.І нехай наші Захисники й Захисниці там, на «нулі», цієї миті - і завжди - відчувають, що ми на них чекаємо. Хай знають: наше місто стоїть заради них і завдяки їм. І нехай усі повернуться додому. Живими.З Новим роком!
‼️За вказівкою НЕК "Укренерго" у зв'язку зі складною ситуацією в Об’єднаній енергосистемі через ворожі обстріли у понеділок, 10 листопада, з 00:00 до 24:00 у Харківській області (окрім м. Харкова) будуть діяти графіки погодинних відключень (ГПВ). Застосовуватимуться одночасно від 2,5 до 4 черг відключень.Години відсутності електропостачання по чергам/підчергам з урахуванням часу на перемикання (орієнтовно):1.1 00:00-04:00; 08:00-15:00; 19:00-24:001.2 01:00-04:00; 08:00-15:00; 19:00-24:002.1 01:00-04:00; 08:00-15:00; 19:00-24:002.2 01:00-04:00; 08:00-15:00; 19:00-24:003.1 05:00-08:00; 12:00-18:00; 22:00-24:003.2 05:00-08:00; 12:00-18:00; 22:00-24:004.1 01:00-08:00; 12:00-18:004.2 05:00-08:00; 12:00-18:005.1 00:00-01:00; 08:00-11:00; 15:00-22:005.2 00:00-01:00; 08:00-11:00; 15:00-22:006.1 00:00-01:00; 08:00-11:00; 15:00-22:006.2 00:00-01:00; 08:00-11:00; 15:00-22:00Перелік адрес за чергами - тут. Ситуація в енергосистемі постійно змінюється, тож слідкуйте за оновленнями на офіційних ресурсах "Харківобленерго".