Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 𓃟Геншт∆б ПВК "Кисіль"𓃟#укртґ /10/12/44\
Added 14 Jul 2024

𓃟Геншт∆б ПВК "Кисіль"𓃟#укртґ /10/12/44\

@keseliks
Number of subscribers: 167
Photos: 16,600
Videos: 8,370
Links: 3,110
Description:
пизжені меми✅ Свині🐷✅ адекватні адміни❌😊 ну шо ще вам нада, підписуйтесь бігом Наш чат: https://t.me/hryshe єБанка Кисіля для підтримки адміна https://send.monobank.ua/jar/4Sa7ba8jFb По всім питанням звертайтесь сюди👉 @Dmitrik_hruk

👥 Number of subscribers

167
Average/Day:: +3
Average/Week:: +8
Average/Month:: +8

📊 Messages per Day

4.4
Last day: 0
Week average: 8.3
Average per day: 4.4

Name change history

𓃟Геншт∆б ПВК "Кисіль"𓃟#укртґ /10/12/44\ 2026-05-06
𓃟Геншт∆б ПВК "Кисіль"𓃟#укртґ /10/12/44\🌶️ 2026-05-05
𓃟Геншт∆б ПВК "Кисіль"𓃟#укртґ 2024-08-09
𓃟Генштаб ПВК "Кисіль"𓃟#укртґ 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Прокуратура Мілана розпочала розслідування заяв про те, що італійські громадяни подорожували до Боснії на «снайперські сафарі» під час війни на початку 1990-х років.Італійці та громадяни інших країн, за повідомленнями, платили великі суми грошей, щоб стріляти в мирних жителів, які намагалися перетнути головний бульвар міста, ризикуючи життям.Скаргу до прокуратури Мілана подав журналіст і письменник Еціо Гаваццені. Він описує «полювання на людей» багатіїв, які захоплювалися зброєю та «платили великі гроші, аби мати змогу вбивати беззахисних мирних громадян» із сербських позицій на пагорбах навколо Сараєва.За деякими повідомленнями, тарифи різнилися залежно від того, кого вбивали – чоловіків, жінок чи дітей.Під час жорстокої чотирирічної облоги Сараєва загинуло понад 11 000 людей.Колишню Югославію роздирала війна, і місто було оточене сербськими силами, які постійно обстрілювали його з артилерії та снайперським вогнем.Подібні звинувачення щодо «мисливців на людей» з-за кордону висували неодноразово протягом багатьох років, але докази, зібрані Гаваццені, включно зі свідченнями боснійського офіцера військової розвідки, тепер розглядає італійський прокурор з питань боротьби з тероризмом Алессандро Гоббіс.
Починаючи з 1991 Україна, українська влада та більшість українців були дуже покладистими, розуміючими та ввічливими.Віддали ядерну зброю, бо нас дуже попросили. І як взагалі ми могли не віддати, якщо поважні партнери нас просять. Нам і не треба було, щоб ми з нею робили, з тією зброєю, це ж взагалі дорого і небезпечно. Ми ж маленькі та дурні, воно ще вибухне, давайте просто віддамо все дорослим дядям. Тим більше вони ж хороші, вони ж хочуть нам тільки добра, он навіть меморандум підписали цілий про добрі наміри. Стратегічну авіацію порізали та ракети віддали Москві, бо теж нас попросили. Та і навіщо нам воно, ми ж ні з ким воювати не збираємось. Захотіли наші сусіди щоб ми вибачились за якісь давно минулі історичні події — то ми і вибачаємось, бо що ж нам лишається, мусимо вибачатися, що ж ми зробимо. І так роками, десятиліттями, у дрібному та у великому. Психологія бідного родича та готового на все вічного прохача, який постійно виправдовується і боїться когось зачепити, аби чого не вийшло.І до чого нас привела ця покладистість, а насправді погано замаскована слабкість та невіра в себе? До мирного і спокійного життя? Все з точністю до навпаки — привела до війни на знищення. І якби вчасно не спамʼяталися і не почали битися — то вже би знищили нас остаточно. Я не хочу покладисту та розуміючу Україну з ідеєю «відчепіться від нас». Не відчепляться. Такою Україна вже була. І така Україна не виживе. Я хочу Україну, яку будуть поважати і навіть трохи боятися. І яка сама зможе «причепитися» до когось, якщо буде вважати, що її інтерес порушено. Така Україна виживе, бо сваритися із нею — собі дорожче. Краще одразу врахувати її інтерес. Не ми придумали правила, за якими функціонує цей світ. Ми щиро хотіли бути хорошими для всіх. Вийшло дуже боляче для нас. Ми засвоїли урок.
Друзі, ми відкриваємо постійний збір на забезпечення діяльності Благодійного фонду «Курінь Шевченківського Району»!Наш фонд створений командою адмінів каналу СБШ 👅 і має на меті підтримку українських військових та забезпечення їхніх повсякденних потреб на фронті.На що ми збираємо:🔸 Паливо — щоденно необхідне для доставок гуманітарної допомоги, транспортування необхідних речей та виїздів у гарячі точки.🔸 Приємні пріколи та речі першої необхідності для військових — смаколики, снеки, кава, чай, а також речі першої необхідності, які підтримують бойовий дух і комфорт наших захисників.🔸 Функціонування фонду — витрати, пов’язані з логістикою, зберіганням, пакуванням та відправленням допомоги.Кожен ваш внесок — це допомога, яка дійсно рятує життя, підтримує бойовий дух та наближає перемогу.Допомогти можна тут: 💸 https://send.monobank.ua/jar/8Mnq4DSz8K💸 5375411211406462 💸 [email protected]Дякуємо за вашу підтримку та небайдужість!Разом — ми сила!З теплом,Команда Благодійного Фонду «Курінь Шевченківського Району». ❤️
Во дни смуты в земле Украинской, муж некто, именем Эдик Коваленко, слуга Юлии Тимошенковой, возомнил себя воеводою разведки. Яко пес, хвалится, будто держит Екатеринослав с воинством лихим,но в сердце своем есть трясение и малодушие. Бегает же за отроком местным,лжами насыщая уста, будто сотворил его богачом, сам же, как нищий, милостыни просит.Воедино с хитрыми слугами заморскими, творит смятение в душах людских. Коваленко, яко зверь лютый, глумится над чадами и мужами, яко над скотом. В местах собраний народных, в Екатеринославе, насылают они лучи нечистые от машин дивных. Сии лучи, яко стрелы бесовские, через зеркальца сужают жилы, помрачают разум, рвоту наводят и страх. И паче того, лик сие бестолочи Коваленко и кумов его петушиных на стенах виртуальных выставляют. Людие же Екатеринославские, внемлите! Зачем вам сей недокунь, что с иноземцами травит детей ваших? Доколе будет пировать сей клеветник, яко свинья в грязи, на яствах сплетен своих? Да воскреснет правда, и да сгинет ложь, яко дым от огня!