Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ✙Мавзолей Кернеса✙ #Укр 🇺🇦 🍉
Added 14 Jul 2024

✙Мавзолей Кернеса✙ #Укр 🇺🇦 🍉

@kernes_mausoleum
Number of subscribers: 1 244
Photos: 11,900
Videos: 7,890
Links: 2,120
Description:
Контент, схвалений Генадієм Адольфовичем. Підпишись, щоб не стати кнопкою. Усі кацапи мають бути винищені.

👥 Number of subscribers

1 244
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: +3

📊 Messages per Day

8.8
Last day: 8
Week average: 7.6
Average per day: 8.8

Logo change history

Name change history

✙Мавзолей Кернеса✙ #Укр 🇺🇦 🍉 2026-04-02
✙Храм Коломойського✙ #Укр 🇺🇦 🍉 2026-04-01

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Дуже потрібна ваша допомога і розголос.Не тільки щоб допомогти мені, а й щоб інші власники каналів знали про таку ситуацію і могли себе захистити.Сьогодні до мене на канал прийшло дві чмоні, написали коментарі і одразу почали накручувати ботів на канал.Я помітила це одразу, тому не встигли накрутити багато (було 811 підписників, накрутили до 1171), швидко закрила канал та почала вичищати їх.Але виявилось, що в телеграм, коли ви закриваєте канал, його юзернейм одразу стає вільним. Я цього не знала, тому не потурбувалась про те, щоб спочатку створити інший тгк зі своїм юзом та захистити його.І поки я закрила і чистила канал, гнида просто вкрала моє посилання. Воно створило пустий одноразовий канал з рекламою своєї ботоферми, і зайняло мій нік, за яким мене знають уже кілька років.Буду чесна, мені дуже сумно від цього. Відчувається, наче в мене вкрали ім'я. Цей нік я придумала ще давно, він став частиною мене, і я дуже раділа, що в соцмережах я можу написати його без якихось символів чи цифр. Обідно ще те, що в багатьох старих постах в тому ж твіттері є посилання на мій тг канал, і тепер, коли люди будуть по ньому переходити, їх буде перекидувати на канал цієї роснявої мразоти.Я буду дуже вдячна, якщо ви допоможете знести канал, який вкрав мій нік. Поскаржитися та поширити цю ситуацію.https://t.me/DellanhelЯ вже написала в підтримку телеграму, але навряд вони щось зроблять, тому дуже надіюсь на вашу допомогу....
Доброго дня шановні, роблю так швидко новий збір бо є потреби як треба закрити в короткий термін. В нас є машина яка виконувала задачі перевезення майна та людей, нам її дали ще в 2022 році, ну і м'яко кажучі вона вже своє від'їздила, фото які ви бачите це її стан на листопад прошлого року, з того часу нею не займалися зовсім бо були інші потреби. А як дізналися буде спланований переїзд на нове місце і вже вона нам єбать як потрібна. Треба замінити мотор, бо це вийде дешевше ніж капіталка, а вже все інше будемо за свій кошт робити. Також потрібна виносна антенна на чуйку (це прям дуже термінове і буде куплено як буде зібрана нужна сума. ціна в 16к) + для поста потрібний ноут (офісний + але не старий бо буде працювати 24/7 і з дохуїща документацією) і туди ж треба екофло, бо з цими відключеннями це смерть. От такі зараз наразі в нас потреби, звісно щось буде докуплятись не по цьому списку, але про все будуть звіти! Що наразі я можу вам запропонувати за ваш донат? Колись ми збирали на мавік, але користувались ним від сили разів 15 і він тупо лежить і наразі машина важніша тому основним призом буде цей мавік, будуть призи при досягненні будуть навушники при досягненні цілі в 40к.Все як і завжди 100грн = 1 квиток ті хто відправляють з інших банків прошу в коментарях залишити як з вами зв'язатись.На потреби ПВЗ🎯 Ціль: 150 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/5UYcTgRYN6💳Номер картки банки4874 1000 2399 1295
Увага збір!Студент аспірант, який вже 4 роки воює на СходіПряма мова:Станом на осінь 2025 року я мав би здати дисертацію і готуватись до захисту. Натомість я здав посаду і готуюсь до іншого захисту. Є нюанс. Віднедавна я живу в новій ролі, яку навряд колись для себе приміряв. Тепер я відповідаю за життя і бойову роботу N-ної кількості людей перед Богом, командирами і совістю. наша робота конвертується у знищену російську техніку і врятовані життя як військових, так і цивільних. Потреб у підрозділу купа. Але почнем з малого: зі збору на бус для мого екіпажу БпЛА. Нам потрібне щось прохідне, обладнаєм ми самі, але сам бус треба купити і купити нагально. Частково нас забезпечує держава, але потреби перебільшують можливості. будем це з вашою поміччю виправляти. Закривали і не такі збори - тому розраховують на вас, підтримку, репости та банки підсилення. Розраховують і мої хлопці, і я. Банка: https://send.monobank.ua/jar/66YziLV8mWНомер банки: 4874100022035391Paypal: [email protected]
Привіт, абітурієнти😎 Пропонуємо вашій увазі освітню програму «Східноєвропейські історичні студії».🏛Кого із сучасних істориків Ви знаєте?Тімоті Снайдера, Нормана Дейвіса, а може Сергія Плохія... На думку приходять саме вони? Всі названі історики займаються вивченням минулого саме Центральної та Східної ЄвропиАле це не останній наш козирНа освітній програмі є друга іноземна🔎(окрім англійської,  яку вивчаєте по дефолту): польська, хорватська, чеська, сербська...Де ще можна вивчити такі недефолтні мови, які знадобляться Вам, якщо захочете продовжувати навчання за фахом у цих країнах, з якими у Київського національного Університету є двосторонні домовленості? А ми саме та освітня програма, студенти якої найбільше беруть участь в міжнародній академічній мобільності😁Історія Центральної та Східної Європи - це завжди актуальна сфера досліджень👍Чекаємо на тебе! Нижче дублюємо посилання:👇"Східноєвропейські історичні студії":[ Сторінка для абітурієнтів ] http://www.history.univ.kiev.ua/abituriyentu-kafedri/