Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - кіп ґоінґ
Added 14 Jul 2024

кіп ґоінґ

@keepgoingblog
Number of subscribers: 2 181
Photos: 66
Videos: 6
Links: 136
Description:
блог про життя і про те, як зробити його трохи кращим. YouTube: bit.ly/keepgoingblogyt TikTok: bit.ly/keepgoingblogtt Підтримати мій канал: https://base.monobank.ua/3HduZRD1PPCehx
Source

кіп ґоінґ | 16 жовтня 2022 року я опублікував перше відео на мій ютуб канал «кіп ґ...

Telegram community logo - кіп ґоінґ кіп ґоінґ @keepgoingblog
2 080 Views/Reach 2025-10-18 07:41 Message №184
16 жовтня 2022 року я опублікував перше відео на мій ютуб канал «кіп ґоінґ». Вчора йому виповнилось лише три роки. А відчуття ніби це було в минулому житті. Я вже не веду цей канал. Я перестав читати книги, набрав кілька зайвих кілограм, часто матюкаюсь і перестав цікавитись саморозвитком. Інколи я курю, не завжди можу контролювати свої емоції і абсолютно не вірю в себе. Зараз я точно не та людина, яка може знімати відео про життя і про те, як зробити його трохи кращим. Тому і не знімаю.Але з нагоди дня народження, яке я успішно провтикав, хочу подякувати вам. Без вас цього всього б не було.Ви були моєю мотивацією і натхненням. Я шалено тішився, коли відео набирали перегляди, а ви писали теплі слова в коментарях. Я так сильно радів, коли ви писали мені в дірект і дякували за контент. І зараз озираючись назад мені просто неможливо сумно за те, що я більше цього не роблю.Це все почалось з простого бажання ділитись якимись цікавими штуками з мого життя. Далі були перші відео, перша тисяча підписників, кілька людей в команді, просто величезна купа витраченого часу на сценарії, монтаж, мерч, який я особисто доставляв всім львівським і частинка мене, яку я вкладав в кожне відео, яке робив. І згодом це все переросло в великий канал, на який були підписані 70 тисяч людей і який за весь час зібрав більше ніж 6 мільйонів переглядів. Дякую вам. Дякую вам всім. Це була прекрасна подорож. Озираюсь назад і дуже болить, що більше цього нема. Сумую за вами. І окреме дякую всім, хто підтримував блог фінансово. Я вже сотні разів це казав, але без відчуття обовʼязку перед вами, я б не протягнув і півроку. Цей текст вийшов дивним, сумним і неструктурованим. Таким, яким і є я зараз. Але нехай ця історія буде для вас прикладом. Що якщо чогось сильно захотіти, то все у вас вийде. Колись в мене вийшло. А якщо в мене вийшло, то у вас тим більше вийде. Я сподіваюсь, що за ці три роки в мене вийшло зробити ваше життя хоч трошечки кращим. Дякую вам.Артур, 17 жовтня 2025Словʼянськ