Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Keddr
Added 14 Jul 2024

Keddr

@keddr
Number of subscribers: 7 468
Photos: 1,590
Videos: 206
Links: 1,510
Description:
Keddr - Творчо про інформаційні технологій. Ми робимо найкрутіші у світі відеоогляди гаджетів. Багато про Apple та Android. Наш чат - @keddrochat

👥 Number of subscribers

7 468
Average/Day:: -4
Average/Week:: -7
Average/Month:: +15

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 0
Week average: 1.3
Average per day: 0.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,200 26-06-09 07:48
Складається враження, що Apple зовсім не постаралася. Можливо, вона старається для чогось більшого - складаного айфона, але зараз очікування були сильні, хотілося поштовху. Дуже не хотілося б побачити долю Symbian в обличчі того, хто її вбив.Про камери немає, сірі - це просто жарт якийсь, на фоні Gemini в андроїдах і тих самих самсунгів, де ШІ вже декілька років вміє все в більше, ніж пропонує епл. І то, багато чого без укр. А AI ще і не скрізь буде доступна.З гарного в оновлені:- для першої бети робота просто топова. Дуже швидко все, швидше, ніж було;- клавіатура стала в рази краще. Просто в рази. Я мучився набирати навіть короткі тексти, тепер не можу повірити, що оновленням змогли так поліпшити. Ще і українську розгортку зробили повноцінною;- створення команд промптами, навіть українською, це великий апдейт. Поле для можливостей величезне.Але в іншому виглядає як щось, що робили на швидку руку. Навіть по емоціям ведучих було видно, що щось не те. Сподіваюся це тому, що основне просто не можуть показати поки що.
👁 3,400 26-06-08 18:55
А поки що я взяв аудіо з вже відзнятого відео, загнав його а Клод і він не впорався, а Джемінай зробив резюме по всьому, що я наговорив. ОБЕРЕЖНО! СПОЙЛЕРИ! Але відео буде через годинку десь 🙂 Насправді, в відео буде цікавіше набагато, це для тих, хто поспішає спати.Оновлення macOS "Golden Gate": Операційна система отримала новий дизайн Liquid Glass із можливістю перемикання на класичний вигляд за допомогою повзунка. Бокове меню (sidebar) тепер без рамок, а іконки стали більш читабельними.• Стрибок продуктивності: Apple оптимізувала роботу самої системи (кешування та планування процесів), завдяки чому додатки запускатимуться на 30% швидше, фото в галерею вантажутимуться на 70% швидше, а швидкість AirDrop зросте до 80%. Ці покращення будуть відчутні навіть на старих пристроях, починаючи з iPhone 11.• Apple Intelligence: Нова ШІ-архітектура тісно співпрацює з моделями Gemini від Google та працюватиме як локально на пристроях, так і в захищеній хмарі. Проте ці функції поки не будуть доступні в Європейському Союзі, а для їх використання, ймовірно, введуть ліміти (токени) та платні тарифи iCloud.• Нова Siri AI: Голосовий асистент отримає інтеграцію в Dynamic Island, краще розумітиме контекст, виправлятиме помилки при диктуванні та отримає аналог функції "Circle to Search". Тільки голосом. Тільки англ мова.• Генеративні інструменти: оновлений застосунок Playground для створення зображень, інструмент Clean для видалення зайвих об'єктів з фотографій (аналог Magic Eraser) та можливість генерації коду безпосередньо в середовищі розробки.• Презентація була повністю знята на iPhone, хоча сам івент залишив дещо сумний настрій через те, що це остання WWDC під керівництвом Тіма Кука.
👁 3,860 26-03-12 17:01
🤖 Galaxy AI-classes — розбираємо штучний інтелект разом!Запрошуємо вас на онлайн майстер-клас Galaxy AI-classes, що відбудеться вже 13.03. о 19:00 на нашому YouTube-каналі Samsung Experience Store. Поговоримо про те, як сьогодні працює штучний інтелект у смартфонах Galaxy, веб-сервісах та застосунках, які можна використовувати щодня. Покажемо на реальних прикладах чим корисний Galaxy AI:📱 як створювати тексти та сценарії🎨 де краще генерувати зображення🎵 які сервіси допоможуть створювати музику📊 як AI допомагає з аналізом даних, плануванням та організацією задачА також поговоримо про популярні AI-інструменти:Gemini, ChatGPT, Claude, NotebookLM, Canva, Suno.🎁 Бонус для учасників:Усі, хто під час ефіру заповнить форму опитування, отримають унікальну вигоду 2 000 грн на топові смартфони, планшети, навушники та смартгодинники Galaxy.📅 Приєднуйтесь до трансляції на нашому YouTube-каналі 13.03. о 19:00 та відкрийте для себе нові можливості Galaxy AI!https://www.youtube.com/watch?v=PKjFXZmiwgEРеєструйтесь на Galaxy AI-classes за посиланням 👇https://samsungshop.com.ua/workshop_SES/Якщо у вас є питання щодо AI — пишіть їх у коментарях і ми відповімо на них під час трансляції 💙
👁 3,030 26-02-26 08:58
Щось техніка зовсім підводить. На минулому тижні зламалися Airpods Pro 3, поміняли. Ладно, буває. Зламався Fold7 - замінили дисплеї. А з ними і корпус. Але тепер інколи зовнішній екран видає звуки, ніби він відклеюється. Сильно так стучить при натисканні. Знову понесу в сервіс, бо це не нормально.Вчора робили етер - один мак заглючив. Причому так, що перестали працювати OBS і навіть ліцензійний, за підпискою, Adobe Premiere сказав, що файл треба видалити, неможливо запустити. Хоча ще з ранку все працювало. Підключили мій мак, бо стрім треба було терміново робити. Сьогодні з ранку і мій заглючив після оновлення, баги прямо цікаві, але то пів біди. Перезавантажив - все запрацювало.Нещодавно робив огляд свого робота-пилососа. Спеціально використовував його перед оглядом постійно протягом декількох місяців. Бо щоб щось радити, а не рекламувати просто, треба гарно затестити. Сьогодні запускаємо, а він не всмоктує зовсім. Перевертаю - а він наматав волосся (на щітку, яка не збирає волосся і реально не намотувала раніше) і порізав собі все цим волоссям… При тому, що два тижні назад я його чистив вже. Розбираю далі - а там просто жах, воно засрало себе у всі щілі так, що я ледве не до гвинтика його розбирав. Якщо що, прибираємо ретельно постійно :)З маком ситуація двояка, наче і супер ноут, але якщо ССД починає сипатися, бо трохи старенький, то все, під заміну. Одноразовий ноут, виходить, бо все розпаяно. Про-інструмент :) Звичайний гарний пилосос все ще безкомпромісний варіант, а робот - аксесуар. Хоча він коштує достабіса. Складаний смартфон неймовірно зручний, я реально по іншому почав роботу робити з ним. Але тепер трохи лячно, да і налаштовувати все заново після сервісу. TWS навушники - це зовсім одноразова історія :)Ок. Що наступне?
👁 4,260 25-09-21 18:22
Досвід переходу на iPhone 17 Pro Max, день перший.iOS 26 - це дуже погано. Навіть не знаю, які слова підібрати. Інтерфейс лагах при кожному увімкненні, іконки промальовує заново. Інколи частина кольорова, частина ні.Рідке скло - ублюдство. Може у мене смаку немає, але тепер і вибору немає. Вимикаєш в аксесабіліті прозорість - стає так, ніби це малював студент зварювального. На андроїд я можу навіть стандартними засобами робити більше, але воно і так красивіше.Я звик до жесту назад в андроїд, особливо з правої сторони. В iOS - це біль.Логічність системи в цілому гірша, ніж на Андроїд. Банальний приклад - контрол центр та сповіщення - це дві окремі шторки, свайпом переміщатися між ними не можна. Клавіатура в iOS - це ж вже не жарт… На 6.9” дисплеї нема місця для крапки в коми???Штучний інтелект… Сьогодні обробляв фотки з айфона і банальне видалення сміття перетворюється на… перекидання на андроїд. Circle to search, правопис… Воно тупе.Айфон важкий в великий. Після нього береш фолд в він такий приємний, не хочеться випускати з рук.Багатовіконність? ))І це в не кажу, що в фолда є великий екран, на якому просто зручно робити все!Плюси у айфона є, головний - камера. Вона найкраща на ринку. Але зависає часто.Запис звуку через еірподс - як петля.Також він міцний, для подорожей топ. За фолд страшно, що пісок потрапить.Автономність кінська, мені сьогодні вистачило до 19 десь. В будні дні буде менше, але фолд я підзаряджаю рази 2-3 стабільно.Софт здебільшого написан краще для iOS. Особливо гугловий.Краще журнал дзвінків.Еірдроп.Екнш батн, на яку можна повісити дзвінок.Але ввечері взяв фолд в відчув себе як вдома. Айфон нехай буде камерою )
👁 4,300 25-05-21 07:26
Позашляховики за гаджети! Сьогодні ми випробували нашу нову систему зборів грошей і вона працює :) Ми купили Нісан Терано для наших друзів і будемо продовжувати це робити з вашою допомогою. А ви за це будете мати можливість отримувати гаджети і не тільки!За донат в 100 грн у вас є можливість допомогти з придбанням автівок для ЗСУ, а також отримати крутий гаджет! Я буду розігрувати те, що було на огляді на Кеддрі. Зараз тут є: Pixel 9a, iPhone 16e, CMF Phone 2 Pro та Nothing Phone 3a. І кожний, хто донатить 100 грн отримує можливість виграти смартфон! 200 грн - два шанси і так далі.За донат від 1000 грн ви також отримаєте доступ до крутого закритого ТГ-каналу з контентом, який доступний тільки для патронів та спонсорів і навіть більше!Це закритий телеграм-канал з:- регулярними подкастами від мене;- зі шпалерами для смартфона з моїх фотографій (НЕ ШІ);- з найкращою музикою, яку я купую для наших відео;- та навіть з розіграшами різних ніштяків!Але головне - допомога ЗСУ. Долучайтесь, розіграш першої партії смартфонів вже скоро!🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/9h3QFZPHKR💳Номер картки банки4441 1111 2384 4114Долучайтесь!
👁 7,600 25-03-17 16:11
Сьогодні випустив огляд з новою А-серією від Samsung. І мене радує, що середній бюджет в смартфонах стає цікавішим, тут є з чого обрати, а головне, смартфони стають все більш дорогими за відчуттями.Наприклад, минулого року A55 отримав алюмінієву рамку, цього року до неї додались ще і тонкіші рамки навколо дисплею, а також сам смартфон став тоншим.При цьому, А36 за ціною менше 15к грн - це прям гарно! Рамка хоч і з пластику, але дешевим смартфон не відчувається. Тим більше, ще два роки назад таким був А54. І головне, це безпрограшний варіант. Я батькам подарував по А54 вже два роки назад, смартфони досі шикарно працюють. Вони багато фоткають і на результати приємно дивитись! Пару фоток додам, чисто для розуміння, це вони на днях з дітьми (моїми) сезон велосипедний відкривали. І при оновленні такі смартфони легко продати, бо не виникне запитань, що це за бренд. І, у випадку чого, полагодити можна будь-де в світі, бо це Самсунг!Гіки в коментарях багато з цього не розуміють, адже можна придбати щось на сірому ринку, чи притарабанити з алішки з Китаю. Але повірте, я багато чого пробую і свої гроші витратив саме на А-серію батькам, бо з цими смартфонами точно не буде проблем. Якщо ще не подивились огляд - велкам!
👁 2,300 24-08-14 08:44
Зараз накину на вентилятор. Мені реально подобаються фолди, тут вже як є. Поки не продаю фолд - користуюсь саме ними.Вчора Google презентували свій Pixel 9 Pro Fold. І він став краше, ніж перше покоління, але знаєте що? Вже не перше забугорне відео відкриваю і там: «В той час, як Самсунг не сильно оновила свій Fold6, Гугл свій оновила суттєво». Я не самсунго-фапер, повторюсь. Мені пофіг чим користуватись, головне, щоб влаштовувало. АЛЕ! Ну в чому Самсунг недопрацював саме з фолдом? Дизайн змінився. Сильно, я користувавяс 5-им. Теж змінились пропорції дисплеїв, рамки стали меншими, шарнір тепер не випирає (це відрізняє Самсунг від всіх). Так, у Пікселя пропорції змінились сильніше, але то ж не є перевагою ) Бо вони зробили перший в форматі паспорта, зрозуміли, що формат, як Самс робили, зручніше. В першому були величезні рамки, то звісно, зміни відчуваються сильніше, бо у Самсунг з другого все добре з рамками ) Камери не змінились у обох. Залізо змінилось, у Пікселя при цьому воно застаріле по потужності. Підтримки стилуса у Пікселя немає, з софтом у першого були великі проблеми на великому дисплеї. Я дуже хочу спробувати піксель фолд, щоб міркувати не теоретично, а на практиці, але в чому ж він так змінився, що набагато сильніше, ніж кореєць? :)