Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - KDK
Added 14 Jul 2024

KDK

@kdk_ua
Number of subscribers: 2 949
Photos: 1,130
Videos: 241
Links: 1,180
Description:
Канал ютуб-проекту «Клуб диванних критиків» https://www.youtube.com/@kdk

👥 Number of subscribers

2 949
Average/Day:: -4
Average/Week:: -12
Average/Month:: -30

👁️ Average views per message

4 865
Average/Day:: 5,200
Average/Week:: 4,164
ERR: 164.97%

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,690 26-06-02 12:52
🗣️Я бачила, як Карпати вигравали бронзу🗣️Це – Наталя Бариш, чемпіонка Фентезі УПЛ від КДК.Вона живе в Шептицькому (Львівська область), їй 51, займається підприємницькою діяльністю і вболіває за Рух. Наталя розповіла нам, як їй вдалося обіграти більше тисячі учасників найпопулярнішої гри серед футбольних вболівальників:«Футболом я почала цікавитися ще у 1996 році, коли вчилась у Львівському політехнічному університеті. Мій хлопець був великим прихильником Карпат – і ми не пропускали жодного матчу. Я була свідком завоювання Карпатами бронзових медалей! Ходила і на матчі ФК Львів.Мій виграш – це комбінація кількох факторів: аналіз інформації з різних футбольних джерел (блогери, огляди і т.д.), вміння набирати команду (набагато краще, ніж в перших двох сезонах) і, звичайно, трішки везіння.Дякуючи Фентезі, я тепер цікавлюсь більше українським футболом, хоча в минулому надавала перевагу зарубіжним чемпіонатам. Вважаю, що у нас є хороший потенціал, тільки потрібно більше розумних менеджерів і дещо змінити менталітет молодих гравців.Дякую усім за гру! Сподіваюсь, Сергій і Андрій скоро повернуться додому, живими і здоровими. Слава Україні!»
👁 2,710 26-05-27 13:55
🏆Наталя Бариш – чемпіон Фентезі УПЛ!Разом з сезоном УПЛ завершилась і гра для патронів КДК, які збирали свою команду з реальних футболістів, прогнозуючи їхні дії.Травневий рейтинг виграв вболівальник Динамо – Ihor Onykiienko.Він же намагався вирватись на перше місце в турнірній таблиці усього сезону, але вболівальниця Руху Наталя Бариш впевнено втримала чемпіонство. Зацініть її команду на фото.Бронза дісталась 23 Sapy. А четверте місце посів… голкіпер «Металіста 1925» Олег Мозіль. П’ята позиція – за Олександром.Ця п’ятірка найкращих гравців сезону отримає від нашого партнера MEGOGO річні максимальні підписки. А переможці 11 клубних ліг – ще й футболки улюбленої команди. Вітаємо переможців! Ми зв’яжемось з вами на Патреоні КДК.Щоб ви уявили, наскільки круті наші чемпіони, просто назвемо результати ведучих КДК: Сеньків фінішував 202-м, Мацкевич – 132-м, найвище забрався Болотніков, але все одно не потрапив навіть в сотню найкращих – 109-а позиція.Цей сезон Фентезі став рекордним (більше тисячі учасників на старті!) і неймовірно крутим. Наступний стартує вже дуже скоро. Віримо, що він буде не гіршим. Тож залишайтесь на зв’язку!😉
👁 3,680 25-08-05 17:02
Кумедна історія з футболкою, яку зажали Карпати, отримала несподіване (хоча може й очікуване) продовження.Заходжу я на фаншоп Карпат, щоб за наші кошти придбати футболку переможцю минулорічної Фентезі УПЛ. Обираю розмір L. І отримую результат – розміру немає в наявності. Нагадаю, Карпати представили нову форму лише 6 (!) днів тому. І закликали всіх купувати її в своєму магазині.Ну, думаю, всяке буває – це найпопулярніший розмір, львівські фанати оскаженіли і розмели абсолютно всі ельки. Гляну – може, інші розміри є, якщо переможець погодиться. Але ні S, ні М, ні XXL, жодного розміру немає. Жодного!Я не здаюсь і намагаюсь перевірити стару форму. Тут повний порядок – обирай будь-який розмір. Але. Стара форма коштує дорожче, ніж нова – 3000 проти 2500! Здається, це якийсь унікальний випадок в історії світового футболу. Принаймні я такого ще не бачив.Ось так працюють люди в одному з топових клубів – зробили нову форму, замовили на аутсорсі пафосну рекламу (тут без іронії, відео справді круте), витратили купу бабла, створили ажіотаж, але товар не продають.А ви кажете, що Болотніков критикує Карпати, бо ображений. Та я в ахуї, а не ображений🤦‍♂️
👁 3,450 25-07-28 15:30
🎁Грайте в Фентезі УПЛ і вигравайте призи!Ми раді повідомити, що цього року нашим партнером стала найбільша українська ОТТ-платформа – MEGOGO. Тож і призи будуть відповідні.Переможець кожного туру отримає подарунок від нас – можливість грати в Фентезі безкоштовно до кінця сезону. Нагадаємо, що доступ до гри відкритий протягом 3 тижнів з моменту вашої реєстрації. Щоб продовжувати грати далі, потрібно стати патроном КДК з місячним платежем щонайменше $2.Йдемо далі. Переможці місячних рейтингів отримають «Максимальну» підписку MEGOGO на 3 місяці. А п’ятірці найкращих гравців сезону дістануться річні підписки на MEGOGO! Тобто – економія майже 4к грн, якщо ви вже користуєтесь цим сервісом.Але ще не все! Кожен учасник паралельно змагається в лізі улюбленої команди. І вже традиційно більшість клубів УПЛ подарують футболку переможцю свого рейтингу. Цього разу це Динамо, Шахтар, Полісся, Кривбас, Верес, Металіст 1925, ЛНЗ, Рух, Колос, CК Полтава та Епіцентр. Причому останній пообіцяв також призи срібному і бронзовому призерам.До старту УПЛ і, відповідно, нашої Фентезі залишилось лише 4️⃣ дні. Не зволікайте! 👉 https://faupl.click/
👁 3,440 25-07-19 15:29
🔥Breaking news! Ми запустили новий сезон Фентезі УПЛ!⚽️Якщо хтось досі не в курсі, це найпопулярніша в світі гра для футбольних вболівальників. Ви маєте 100 віртуальних мільйонів, за які купуєте реальних гравців УПЛ, але не більше 2 з однієї команди. Своїми діями в реальних матчах вони приносять вашій команді очки. Кожного туру ви корегуєте склад, роблячи трансфери. Хто набере найбільше очок – той чемпіон. Детальніше про правила читайте тут.🤘Фентезі робить перегляд футболу набагато цікавішим. Особливо УПЛ, яка не часто радує задоволенням від гри. Ви отримуєте постійний азарт і мотивацію вболівати не лише за рідний клуб, а й за футболістів зі своєї команди в Фентезі.🎁Більше того, ви змагаєтесь за призи – кожного туру, щомісяця і за результатами усього сезону. Про них ми оголосимо окремо трішки пізніше.🍺А ще ви можете створити з друзями власну лігу і рубатись за окремий приз, про який домовитесь – умовно, ящик пива.💲Гра має тестовий режим – вона безкоштовна перші 3 тижні після вашої реєстрації. Достатньо лише залогінитись на Патреоні. Якщо не сподобається – спокійно кидаєте грати. Сподобається і захочете продовжити – тоді треба стати патроном КДК зі щомісячним платежем від $2.Погнали! 👉👉👉 https://faupl.click/
👁 3,370 25-07-10 12:13
Маленький, але показовий приклад, на якому рівні знаходиться маркетинг в українському футболі.Ви в курсі, що у нас є Фентезі УПЛ. Там, крім загального рейтингу усіх учасників, є ще клубні ліги – вболівальники кожної команди окремо зясовують, хто серед них кращий. Кожного сезону ми домовляємось з клубами, щоб вони стали спонсорами призів для переможців цих ліг – вручали їм свою футболку.Звісно, нам це вигідно – ми не витрачаємо гроші на призи. Але насправді нам мало толку від цих призів – ніхто не починає грати в Фентезі заради футболки, яка коштує дешевше, ніж річна сума нашої підписки. Це швидше бонус для учасників – «о, мій улюблений клуб цінує, що ми змагаємось під його емблемою, буде приємно отримати футболку саме від нього».Ми, звісно, не змушуємо і не вмовляємо клуби, просто пропонуємо. Робили це вже двічі. 10 клубів погоджувались, інші відмовляли або не відповідали. Це їхнє право, вони можуть вважати, що відношення витрат і користі не співставне. Або просто не сприймати нормально наш проект. Енівей, жодних питань до них немає.Серед 10 клубів, які погоджувались, Карпати були двічі. Минулого року, коли відправляли футболку переможцю, вони підтвердили участь на наступний сезон. Але коли ми скинули контакти останнього переможця (він, до речі, виграв не лише лігу Карпат, а став чемпіоном Фентезі!), вони спершу вимагали доказів, потім морозились, згодом сказали, що не давали добро, а в кінці заявили – та ні, ми вас тоді неправильно зрозуміли, футболки не буде, звиняйте.Футболку ми купимо самі, не проблема взагалі. Проблема в іншому – коли подібні випадки зустрічаються регулярно, вкотре переконуєшся, що український футбол відстав на космічну відстань навіть не від європейського футболу, а від нашого ресторанного, туристичного, розважального бізнесу. Там людей навчились цінувати, бо вони приносять гроші. А тут люди – це бидло, яке має ще дякувати за подаровану їм можливість споглядати футбол.Український вболівальник дійсно майже не відіграє ніякої ролі в бюджеті і, відповідно, успіхах клубу. Але це можна змінювати. Тільки треба брати на роботу людей, які вміють і хочуть це робити. А не влаштовувати по знайомству баранів, які, судячи з усього, поняття не мають, що таке маркетинг, репутація бренду, позиціонування, програми лояльності, робота з пресою, колаборації, публічні акції і тд, зате чудово користуються аутсорсом, протирають штани і отримують зарплату з гаманця власника.На жаль, ці очевидні економічні істини досі розуміють далеко не всі клуби.
👁 5,500 25-02-16 10:36
1️⃣ тиждень залишився до поновлення УПЛ! А це значить що? Що вам треба встигнути зібрати команду в нашій Фентезі!У вас буде 100 віртуальних млн, обмеження «не більше 2 гравців з однієї команди» і 2 трансфери кожного туру. А далі просто дивитесь футбол з набагато більшим азартом, бо вболіваєте за «своїх» гравців, які в реальних матчах приносять вам очки за кожну вдалу дію.Зробите це краще, ніж інші? Тоді зможете кожного туру і щомісяця вигравати призи від нашого партнера – безкоштовні підписки на Setanta Sports. Можна виграти також футболку улюбленого клубу. І взагалі створити з друзями власну лігу, забившись на ящик пива😊Як це працює. Реєструєтесь на Патреоні – просто одним кліком через пошту або акаунт на Фейсбуці, нічого купувати не потрібно. Тоді заходите на сторінку Фентезі УПЛ і реєструєтесь через акаунт на Патреоні.Все! У вас є 3 тижні, щоб грати абсолютно безкоштовно. Не сподобається – відпишетесь. Сподобається – тоді для продовження гри треба буде стати патроном КДК зі щомісячним внеском мінімум $2. Погнали!😉
👁 7,000 25-01-04 15:37
⚡️Сьогодні непомітно сталась подія, яка мала б боляче вдарити по усьому українському спорту, особливо футболу, і майже прибити футбольні медіа – Зеленський підписав закон, який фактично забороняє рекламу азартних ігор в ЗМІ.Але після усіх правок закон вийшов досить мяким. Клуби і УПЛ ТБ можуть спати спокійно. Закон дозволяє не рекламу азартних ігор, а спонсорство (за великим рахунком, це одне й те ж) спортивних подій. Відповідно, і трансляції таких подій.Що стосується реклами, то вона дозволяється на телеканалах з 23:00 до 06:00, у спортивних виданнях, на сайтах організаторів ігор та у приміщеннях гральних закладів. А щодо інших медіа (сайти, соцмережі, стрімінгові та відео-платформи, типу ютуб) є умова – якщо існує технічна можливість показувати рекламу лише особам, старше 21 року.Прікол в тому, що ютуб такої можливості не дає – там можна обмежити доступ лише до 18 років. Тому буде цікаво подивитись, як реагуватимуть наші колеги – хто тупо забє на закон, хто знайде в ньому шпаринки, хто переключиться на інші джерела фінансування і наскільки прозорими вони будуть.Ми давно перейшли на платну підписку і не залежали від букмекерів. Більше того, відмовились від співпраці з ними ще в травні, коли вийшла відповідна постанова Кабміну до прийняття закону. Тому можемо спокійно з попкорном спостерігати за цим кіпішем😆
👁 5,300 24-09-11 05:58
Андрій Сеньків:Думав, думав, шо написати за підсумками вчорашнього матчу і ще більше утвердився в думці, що Реброву потрібно йти.1⃣ Бо не у гравцях справа - 6 замін порівняно з грою з Албанією. Стало краще, але не настільки, щоб виграти у кризової Чехії. Чехи зробили ті ж 6 змін порівняно з грою з Грузією - різниця з тією поразкою у них колосальна, стало набагато ліпше. А у нас гравці інші - а віз і нині там. Хто винен?2️⃣ На прес-конференції після матчу Ребров не виглядав людиною, в якої щось не виходить, щось її мучить, їй незручно, яка розуміє, шо погано виконує свою роботу. Хамство на місці, закочування очей та іронічні усмішки - теж. Як людина може робити нормальні висновки з невдач, якщо не бачить в цих невдачах себе? 3️⃣ Про найгірше. Перед матчем не покидало відчуття - на це буде тяжко дивитися. Після матчу не покидало відчуття - ну та, знов програли, знов відмучили, все як завжди. І оце апатичне відчуття, оця байдужість - це найгірше, шо може трапитися з тими, кому не пофіг на національну збірну. Для чого нам взагалі така команда і що зробити, щоб відновити той зв‘язок?Відповідь в мене тільки одна - Ребров має піти.
👁 6,900 24-08-13 15:07
Поки Сеньків і Мацкевич фігачать випуски, мені зараз взагалі не до футболу - на БЗВП почалась жесть.Минулого тижня здавали психо-смугу. Якщо коротко - це пизда. Якщо трохи детальніше - це коли ви з автоматом, в броніку, РПС і касці бігаєте, стрибаєте, повзаєте, лізете на стіни, а довкола все горить, димить, стріляє, вибухає, вас матюкають і пиздять палкою по сраці😁На фініші хочеться здохнути, ноги несуть лише за інерцією, а на вечір болять навіть ті мязи, про існування яких раніше не здогадувався. Але весь наш взвод пройшов😎 Знімати психо-смугу заборонено. Але є відео, як за кілька годин до того над нами проїжджав... танк😲Насправді сам процес не настільки страшний, як виглядає зі сторони - навіть в 50 метрах від танку земля трясеться, наче стоїш над станцією метро😲 А от пролазити під танком - реально непросто. Думав, в нього трохи більший кліренс, тому кілька разів довбанувся каскою☺️Вже почались і стрільби бойовими патронами. Зі 100 метрів поклав навіть 7 десяточок з 30😎 Хоча загалом снайпером мені не бути😄Коротше, keep calm and work hard💪