Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Telegram: Contact @kayastha_mouna_ji
Added 14 Jul 2024

Telegram: Contact @kayastha_mouna_ji

@kayastha_mouna_ji
Photos: 129
Videos: 9
Links: 57
Description:
Канал присвячений світогляду авторки (@b_Lincyy) та її досвіду в магічній практиці. А також психології, філософії, аспектам тантри та шактизму
Source

Telegram: Contact @kayastha_mouna_ji | Чи вважаю особисто я, що між першими і другими є різниця? Так, однозна...

Telegram community logo - Каяста⁢ || Езотерика • Тантра • Індуїзм • Шактизм || Telegram: Contact @kayastha_mouna_ji @kayastha_mouna_ji
196 Views/Reach 2026-01-29 16:14 Message №282
Чи вважаю особисто я, що між першими і другими є різниця? Так, однозначно. І не через те, що я себе приписую до якоїсь «касти» (думаю з поста можна зрозуміти, що я досить душна і жоден з цих термінів не описує мою практику). А через те, що:1 - історично це методики роботи різних народів (апріорі різниця тут буде); 2 - з власного досвіду скажу, що справді не всі практики можуть однаково «тісно», повноцінно та успішно взаємодіяти з силами Смерті напряму. Коли умовний «некромаг» може навіть не звертатись до мертвих у своїй роботі, то погостники у ритуалах завжди звертаються за допомогою до мертвих, бісів, княжни Смерті, хазяїнів кладовища і тд. Чи ваажаю я, що хтось гірший? Ні. Хоть царіцой-каралєвай мертвих 🧙‍♀️ себе назви - суті це не змінить. Серед усіх так званих погостників на наших територіях були і ті, хто мав більше можливостей, хто так як і «некромаги» впливали на некропотоки напряму. Чи змінив якось ярличок «погостник» їх здібності і можливості? Це я ще до того, що надто сильно зараз практики чіпляються за назви, щоб здаватись якоюсь «елітою» 🤘🏼Хоча з західних відьом сміялись типу «ха-ха, вона себе зеленою відьмою назвала». Та і на кладовищі працювати може майже будь-хто. Питання в тому «як» працювати. Якщо там голови на плечах нема, то тут як себе не назви - далбайобом і залишишся. Просто не будь-кого туди допустять, не на будь-яке кладовище, не у всіх роботи там будуть однаково успішними. І нагадаю, що не на одних кладовищах світ і мертві клином сходяться. Робота з мертвими є усюди, кладовища - ні. І методи та назви також будуть різнитись. До прикладу взяти навіть ту ж Індію - поняття некромаг чи некромант там не існує. Але йоґінів і тантриків практикуючих на шмашанах - західна людина назвала б некромантами. Такщо некромантія «некромантії» рознь.