Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КАРТОГРАФ ✙ ЗСУ
Added 06 Dec 2025

КАРТОГРАФ ✙ ЗСУ

@karta2402
Number of subscribers: 21 577
Photos: 3,460
Videos: 414
Links: 2,520
Description:
🪖 Військова аналітика зі стрілочками та лініями — усе як ви любите! Підтримати автора: https://bmc.link/okogora Зв’язок – @Kartograf_ZSU_bot

👥 Number of subscribers

21 577
Average/Day:: -29
Average/Week:: -82
Average/Month:: +1654

👁️ Average views per message

8 528
Average/Day:: 31,900
Average/Week:: 6,364
ERR: 39.52%

📊 Messages per Day

4.9
Last day: 4
Week average: 4.7
Average per day: 4.9

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 31,900 26-01-12 08:53
❗️Тепер і у ворога є аналог Рубаки. Російські дрони (БМ-35) на керувані можуть залітати більш ніж на 160км, і це для нас є дуже серйозною проблемою.Вони можуть так само як і FP-2 вражати РЛС та ЗРК, що для нас завжди є болючою втратою. Зокрема на відео є кілька уражень наших радарів, проте не виключаю ймовірність ураження макетів.Якщо порівнювати БМ-35 та FP-2, то російській дрон програє в потужності бойової частини, додатково він не має тепловізійної камери, що робить неможливим застосування дрону в темну пору, а в світлу пору ймовірність збиття зростає. Також, сам політ виглядає менш стабілізованим ніж у FP-2. З неприємного відмічу, що наш FP по деяким причинам може працювати лише по окупованим територіям, або трішки далі завдяки ретрансляторам. А ось БМ-35 працює всюди, куди він достає, що є суттєвою перевагою.Просто для прикладу, БМ-35 долітає до Дніпра, а в Дніпрі (за публічною інформацією!) стоїть MIM-104 Patriot. І втратити найціннішу ЗРК в країні від такого дрону буде просто соромно.👉Підписатися на канал🇺🇦
👁 6,520 25-12-04 18:32
🇺🇦Бачу, що кацапи та наші горе-ЗМІ розносять заяви про «наступ на Чернігів».Тож повинен висловити свою обґрунтовану думку стосовно цього.Чи можливе відкриття нового напрямку в Чернігівській області? – Звісно, можливе. Чому ні?Переважна частина території півночі нашої держави – це суцільна лісова місцевість. ДРГ обох сторін можуть там діяти скільки їм заманеться, але масштабно просуватися в таких умовах буде проблематично.Не забуваємо і про велику кількість боліт на кордоні. Тому, якщо не вдасться ефект несподіваності й ми будемо готові зустріти кацапів, то шансів на успіх у ворога буде небагато. Якщо вже й брати сценарій початку наступу та мислити логічно, то єдине реалістичне місце для початку бойових дій на Чернігівщині – це КПП «Погар», оскільки там немає жодних природних перешкод.З приводу кількості угрупувань військ з обох сторін кордону.За Чернігівську область відповідає 15 АК, він також тримає Сумську область.Якщо розвідка виявить нарощення кількості кацапів в Брянській області, то ми приймемо дзеркальні контрдії(якщо звісно буде змога).На даний момент ворожого угруповання на Брянщині недостатньо для наступу на Чернігівську область.🔫Зараз нам дуже важко обороняти схід та південь країни, тому розширення фронту на ще одну додаткову ділянку буде дуже серйозною проблемою.Оскільки кацапи можуть собі дозволити відкрити новий напрямок, а ми ні.Не варто сміятися з заяв ворога, краще завжди бути готовим до будь якого розвитку подій та мислити з холодною головою.👉Підписатися на канал🇺🇦