👁 332
25-04-23 13:38
Студентки медичного - переможці педіатричної секції наукової конференції студентів у Тернополі 👩🏫Студентки медичного факультету Каразінського університету взяли участь із усними доповідями у роботі педіатричної секції XXIX Конгресу студентів та молодих учених «Майбутнє за наукою» у Тернопільському національному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського.🎓Секційне засідання відбулося 10 та 11 квітня, загалом було представлено 48 доповідей. Студентка 4 курсу Музика Ольга виступила із доповіддю «Анкетування дітей шкільного віку як складова діагностики ГЕРХ”, яка була відзначена дипломом І ступеня. Наукова робота була виконана студенткою на кафедрі педіатрії під керівництвом доцента кафедри Костянтина Волошина. Студентка 5 курсу Матюшенко Дар’я виступила із доповіддю «Аналіз харчової поведінки підлітків з ожирінням: роль тривожності, самооцінки та стресостійкості» та була відзначена дипломом ІІ ступеня. Наукова робота була виконана студенткою на кафедрі педіатрії під керівництвом доцента кафедри Олени Бузницької. 🔥Вітаємо наших переможниць та бажаємо натхнення та подальших успіхів!